פשוט לעשות את זה: מדריך מעשי ליחסי מין – insightyv.com

פשוט לעשות את זה: מדריך מעשי ליחסי מין

כאשר רוב האנשים חושבים על “קיום יחסי מין” הם חושבים על יחסי מין. זה מוזר כי יחסי מין הם לא הפעילות המינית השכיחה ביותר (אוננות זוכה בפרס, ידיים למטה, או אולי למעלה), וגם זה לא דרך טובה במיוחד לחוות מגוון רחב של הנאות מיניות (ועל כמה סוגים של הנאה זה משעמם ממש ).

ובכל זאת יחסי מין נשארים בלבם של רוב האנשים ואת התכונה המשיכה.

הכל לפני זה רק “משחק מקדים”.

יש הרבה בעיות עם הדרך בה אנו מדברים על יחסי מין, אחד מהם הוא הרעיון שאתה צריך פשוט יודע איך לעשות את זה. בעוד הטכניקה המינית היא לא הכל, זה משהו, וזה לא בא באופן טבעי לרבים מאיתנו.

בין אם אתה כבר intercoursing עבור הגילאים, או שאתה מנסה לדמיין את זה בפעם הראשונה, הנה כמה טיפים כדי להתחיל או להתחיל את השגרה הישנה.

קבל להפעיל

אתה יכול לחשוב על זה בלי לומר, אבל אנשים רבים יש פחות מהנה, ואפילו יחסי מין כואבים כי הם לא מקבלים מגורה מספיק לפני שהם מתחילים. יחסי מין לא מספקים הרבה גירוי פיזי אם יש לך נרתיק ודגדגן. נהנה זה דורש שאתה כבר חלק מהדרך שם. בין אם אתה קורא לזה משחק מקדים או סתם להתעסק, השתמש באצבעות, בפה או בצעצועי מין, רק לוודא כי לפני שתתחיל את יחסי מין כל הצדדים מופעלים על רצוי משומנים היטב.

מי הוא מקבל את זה, צריך להוביל

האדם החודר צריך להוביל את הפעולה, לפחות כדי להתחיל. הם אולי לא תמיד רוצה להיות בשליטה, אבל במיוחד בפעמים הראשונות שיש לך יחסי מין עם בן זוג חדש ואתה אחד עושה את החדירה, תן לבן הזוג שלך להראות לך איך הם אוהבים את זה.

יהיו הרבה הזדמנויות בשבילך לאלתר, אבל רואים את עצמך תלמיד הראשון, ומורה מאוחר יותר.

לשים את זה ולהשהות

סרטים, במיוחד פורנוגרפיה, עשויים להוביל אותך להאמין כי יחסי מין הוא על כל דחף. ו דחף יכול להיות כיף. אבל עיקר הקשר הוא הקשר הגופני האינטימי, שני גופים מתמזגים בצורה שרובנו אף פעם לא. אז כאשר אתה מתחיל יחסי מין לא לחדור השותף שלך מיד להתחיל דחף כמו משוגע. השהה שנייה כדי לקחת את התחושה של חיבור וניסיון איך זה להיות, פשוטו כמשמעו, בתוך העור של מישהו אחר.

פייס את עצמך

רוב האנשים אוהבים את הקצב של יחסי מין להשתנות במהלך משחק מיני. בעוד כולם שונים, זה בדרך כלל רעיון טוב להתחיל איטי ויציב לבנות משם. הסטריאוטיפ של יחסי מין הטרוסקסואליים כרוך באדם שעושה את כל הדחיפות והאשה רק שוכבות בחזרה לרכיבה. זה לא רק לא הוגן, זה בלתי נסבל בטווח הארוך (כוח הגוף העליון נותן, הירכיים לקבל כואב, וכו ‘). הקפידו לשנות את קצב החדירה במהלך יחסי מין ואפילו לשנות את מי אחראי על רוב התנועה.

ניסוי עם עמדות סקס

שינוי עמדות המין שלך הוא דרך ברורה להוסיף מגוון יחסי מין.

עמדות מין שונות יכולות להציע סוגים שונים של גירוי. כמה עמדות טובות לגירוי נקודה ג ‘, אחרים לגירוי הערמונית. תנוחה יכולה לאפשר חדירה עמוקה יותר או רדודה יותר. עבור נשים, עמדות המביאות לחדירה רדוד יותר יכול להיות טוב יותר עבור דחף אגרסיבי יותר כמו יש סיכוי מופחת להכות את צוואר הרחם, אשר יכול להיות כואב.

סגור או ביחד או רחוק

אם אתה חושב שהמשגל המיני הוא רק על דחפים עמוקים ארוכים, תחשוב שוב. בהתאם לגודל הגוף ואת הטעמים, כמה אנשים מעדיפים חדירה הכוללת יותר שחיקה של גופים יחד מאשר בתנועה פנימה. עבור החבר ‘ה, דחף במהלך יחסי מין תייצר גירוי פיזי אינטנסיבי ביותר, אבל חדירה עמוקה טחינה אגן יכול להיות חוויה שונה לחלוטין ואחד שמניע כמה אנשים בר.

לחץ על לחצנים ימינה

בעוד יחסי מין אינם טובים מאוד לגירוי הדגדגן, זה יכול להיות אידיאלי להכות כמה נקודות הנאה הפנימי שלך אחרים. עבור חלק מהנשים, יחסי מין בנרתיק יכולים לספק גירוי מהנה של g-spot. משגל אנאלי יכול ליצור גירוי הערמונית כי גברים רבים למצוא מהנה מאוד. חלק מהנשים נהנות מגירוי צוואר הרחם מחדירה עמוקה (אחרים ימצאו את זה לא נוח או אפילו כואב). אין לחצני קסם הפועלים עבור כולם, אבל על ידי משחק עם עומק וזווית החדירה אתה יכול להתחיל לחקור joys אחרים של חדירה.

קבל את כל הגוף לתוך זה

אף אחד לא אמר כי יחסי מין רק כרוך באיסוף של איברי מין. השתמש עמדות מיניות שונות כדי לאפשר את הידיים, הזרועות, המרפקים, הפה, הרגליים, ואת הראש כדי להיות חופשי לעשות סוגים אחרים של מגע. הפעל את הידיים בעדינות למעלה ולמטה את השותפים שלך בחזרה, לתפוס חלק בשרני מהם להחזיק מעמד על החיים היקרים, או להוסיף מכה מוצקה או עדינה על הבטן, כל אלה יכולים ליצור גירוי נוסף ולהגדיל את הקשר האינטימיות של רֶגַע.

צעצועי מין עבור גירוי נוסף

ויברטורים הם דרך מצוינת להוסיף גירוי למשגל. ויברטורים מסוימים משוחק סביב המותניים על ידי נשים ולספק גירוי הדגדגן במהלך החדירה. ישנם אחרים שחוקים על היד, כך שתוכל לגעת בכל אזור ויש להם רטט מיידיות. ויברטורים בסגנון של שרביט, כמו שרביט הקסם של היטאצ’י, נהדרים לזוגות ומתאימים בקלות בין שני גופים. יש גם טבעות רוטט שניתן ללבוש בבסיס של דילדו או הפין במהלך יחסי מין.

Lube הוא חבר שלך

אנשים רבים חושבים על חומרי סיכה במונחים של צורך (כמו, “אני לא צוֹרֶך אני ממליץ לך לחשוב על חומרי סיכה אישיים במונחים של צורך, אם אתה רוצה להגביר את הרגישות שלך ולהגדיל את ההנאה, הוספת חומר סיכה אישי הוא כמעט תמיד רעיון טוב. כמו חדירה יבש אז אולי אתה לא רוצה סיכה, אחרת, חומר סיכה פשוט מגביר את slippersiness של חדירה, זה עושה קונדומים להרגיש טוב יותר ומקטין את הסיכוי של שבירת אחד.

חומר סיכה חיוני גם עבור שימוש בצעצועי מין במהלך יחסי מין או יחסי מין אנאליים.

לשבור אותו לערבב את זה

גם אם אתה אוהב יחסי מין, דיאטה מינית של יחסי מין לבד תהיה משעממת לאחר זמן מה, ואם חיי המין שלך מורכב רק כמה דברים שאתה עושה לפני יחסי מין ולאחר מכן יחסי מין, זה יכול להיות קשה לשמור על היצירתיות בחיים. לערבב את זה גם על ידי קיום יחסי מין ללא יחסי מין, אלא גם על ידי קיום סוגים אחרים של סקס במהלך יחסי מין. לעבור ממשגל למין אוראלי או משגל לאוננות הדדית, או משהו אחר לגמרי ואז חזרה שוב. קיום יחסי מין לא צריך להיות על מציאת המרחק הקצר ביותר בין שתי נקודות.

No Replies to "פשוט לעשות את זה: מדריך מעשי ליחסי מין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.