כיצד להפוך את הפעם הראשונה שלך יותר כיף ופחות מביך | insightyv.com

כיצד להפוך את הפעם הראשונה שלך יותר כיף ופחות מביך

כיצד להפוך את הפעם הראשונה שלך יותר כיף ופחות מביך

בפעם הראשונה שאנחנו עושים משהו חדש זה מרגיש בדרך כלל לא נוח ולא נוח. יחסי מין בפעם הראשונה הם לא יוצא מן הכלל. למען האמת, לאבד את הבתולים שלך יכול להיות מביך, לא נוח, ואפילו כואב עבור שני אנשים המעורבים. אבל זה לא חייב להיות. 

טיפים לעיסוי מיני בפעם הראשונה

הנה כמה הצעות הסיכויים של בפעם הראשונה מהנה. 

 1. רוצה את זה.

  כל אחד יכול להיות מאולץ לקיים יחסי מין. אנשים יכולים לדחוף אותנו פיזית, פסיכולוגית, רגשית לתוך יחסי מין נגד הרצון שלנו. אבל אף אחד לא יכול להכריח אותך להרגיש תענוג. אם אתה רוצה את הניסיון הראשון שלך להרגיש טוב, ודא שאתה באמת רוצה לעשות את זה. אם אתה מהסס, אולי אתה צריך לחכות (אולי שעה, אולי שבוע, אולי עד שיש לך שותף אחר). זכור כי יחסי מין הם רק פעילות מינית אחת, ואם אתה רוצה לעשות דברים אחרים אבל לא רוצה יחסי מין, מאשר לעשות את הדברים האחרים. זה מיתוס ש”מין אמיתי “דורש יחסי מין.
   

 1. כמו סקס.

  רבים מאיתנו גדלים עם הרעיון כי סקס הוא רע, לא נכון, מלוכלך, וכו ‘. מנקודת מבט בריאותית, יחסי מין יכולים להיות דרך בטוחה, בריאה ומהנה מאוד לתקשר עם אדם אחר. אנשים הסובלים מאמונות חיוביות יותר על מין נוטים לדווח על שביעות רצון מינית גבוהה יותר. לפעמים, לאחר סקס מהנה הוא אחד הדברים שישנו את האמונות שלך על המיניות, כך שאתה לא יכול תמיד כתובת אחת ללא השני, אבל אם אתה רק להחזיק רעיונות שליליים על סקס, זה יכול להפריע לך שיש את זה.
   

 2. הכנה נפשית למשגל הראשון.

  אתה לא יכול להרגיש מוכן לחלוטין מאז שאתה מנסה משהו שמעולם לא ניסו לפני (ולא יודע איך זה הולך לצאת). לבזבז זמן לחשוב על יחסי מין ומה זה אומר לך יכול להגדיר את הבמה לחוויה מהנה יותר. אין תשובות נכונות או לא נכונות, אבל שאל את עצמך למה אתה רוצה לעשות את זה, מה אתה מצפה ממנו, איך תוכל לדעת אם זה הלך טוב או לא טוב, ומה אתה באמת חושב על האדם שאתה מתכנן לעשות את זה עם. שיחה עם שאלות אלה באמצעות חבר מהימן או בן משפחה עשוי גם להיות מועיל.
   

 1. הכן את הרגשות שלך.

  אפילו מה שמכונה “סקס מזדמן” שמעורב ביחסי מין מעורר בדרך כלל תגובה רגשית כלשהי בנו. זה הימור בטוח כי אחרי שיש לך ניסיון הראשון שלך לחוות אתה תרגיש משהו בקשר לזה. לדעת את הציפיות שלך נכנס לזה היא אחת הדרכים להתכונן. אין דברים נכונים או לא נכונים לצפות, אבל אם מעולם לא הודית בציפיות שלך, אפילו לעצמך, הם באמת יכולים להפתיע אותך אחר כך, לפעמים בצורה לא נעימה. כאשר אתה מדמיין יחסי מין איך אתה חושב שזה יגרום לך להרגיש? איך אתה חושב שאתה תגיב אם אתה לא מרגיש ככה?
   

 1. הכן את גופך.

  Intercourse היא פעילות שיכולה לגרום לך להיות מודעת לגוף שלך בצורה אחרת. רובנו יש רגשות טובים ורעים על הגוף שלנו, אבל אם יש לך רק דברים רעים לומר על הגוף שלך אתה עשוי למצוא את זה מקבל את הדרך של נהנה יחסי מין. לחשוב על איך תרגיש פיזית ומה שאתה צריך להרגיש בטוח ונוח חשוב ליהנות יחסי מין. ההכנות פיזית כוללים גם לדעת איזה סוג של אמצעי מניעה והגנה STD תשתמש. ראה עוד על כך להלן.
   

 2. תרגלו בעצמכם.

  אתה לא צריך אף אחד אחר יש חוויה מינית גדולה. לפני שיש לך יחסי מין בפעם הראשונה, זה אידיאלי אם יש לך כבר הרבה סקס סולו (המכונה גם אוננות). בדרך זו אתה כבר יודע קצת על איך הגוף שלך מגיב למגע גירוי מיני, יהיה לך מושג על מה שאתה אוהב ולא אוהב, ואתה יכול להביא את הידע הזה לחוויה שלך יחסי מין. ניסוי עם חדירה בעצמך היא גם דרך מצוינת להכין את עצמך לחוויה של המאפשר למישהו לחדור לך.
   

 3. אם לא לאהבה, אז לתאווה מודעת.

  קשור ל “רוצה את זה” עצה לעיל, תמצא כי אתה נהנה הראשון שלך ניסיון הרבה יותר אם זה עם מישהו שאתה אוהב, אהבה, או תאווה לאחר. לעשות את זה עם מישהו רק בגלל שהם שם, או בגלל שאתה עייף לחכות לא תמיד לא יהיה רע, אבל אם אתה באמת לתוך האדם שאתה נתקל יחסי מין, זה עשוי להגדיל את הסיכויים הנאה. הצד השני של זה הוא כי עם מישהו אתה עמוק אכפת החוויה עלולה להרגיש יותר רגשית מסוכן, אבל זה לא דבר רע, זה רק משהו אחר לשקול במונחים של עיתוי.
   

 1. קבל על העליונה.

  אם זה הניסיון הראשון שלך ולא בפעם הראשונה עבור השותף שלך, אתה צריך להיות על העליונה. להיות על העליונה יאפשר לך לשלוט על עומק החדירה, את הזווית, את המהירות, ואת רוב התנועה. אם אתה אף פעם לא נחדר על ידי אדם אחר לפני שאתה עלול להיות עצבני על זה ומתוח למעלה, זה יכול לגרום לחדירה כואבת. אם אתה בשליטה מלאה של הפעולה, זה יכול להקל על המתח. אם זו הפעם הראשונה עבור שניכם אולי אתה יכול לדבר על מי הוא יותר עצבני, והם מקבלים על הדף הראשון (אתה יכול לעבור מאוחר יותר).
   

 2. השתמש חומר סיכה.

  אתה עלול למצוא את זה מביך להביא את זה בפעם הראשונה, אבל באמצעות חומר סיכה אישי יכול באמת לעזור להגדיל את ההנאה של יחסי מין בפעם הראשונה. במיוחד עבור נשים, אם אתה מרגיש מתוח ועצבני שרירי האגן והנרתיק שלך עשוי להיות מתוח אשר יכול להפוך את החדירה קשה יותר וכואב. כמו כן, אם אתה עצבני אתה לא יכול לייצר כמה סיכה בנרתיק טבעי. בשני המקרים, הוספת קצת סיכה יכול לעזור בהפיכת הכל יותר נוח, ואני מקווה יותר מהנה.
   

 1. הימנע סמים ואלכוהול.

  הן סמים ואלכוהול מפריעים לך לשים לב למה שקורה בגוף שלך, במיוחד אם יש לך יותר מדי. בפעם הראשונה שיש לך יחסי מין אתה רוצה לדעת איך זה מרגיש. אם זה כואב, זה סימן הגוף שלך אומר לך לעצור או לנסות משהו אחר. ואם זה מרגיש מדהים אתה לא רוצה שזה יהיה משותק גם. סמים ואלכוהול הם כמובן חלק של חיי המין של אנשים רבים, אבל זה מאוד מומלץ כי כאשר עושים משהו בפעם הראשונה, לעשות את זה פיכח.
   

 2. השתמש הגנה ומניעת הריון.

  דאגות על הריון ועל מחלות המועברות במגע מיני יכול לעכב את היכולת שלך להירגע ולהרגיש הנאה במהלך יחסי מין. אם אתה גם מודאג לגבי הצורך לשאת ולתת עם השותף שלך על השימוש קונדומים ו / או (אם אתה גבר שיש יחסי מין עם אישה) צורה שנייה של אמצעי מניעה, זה יכול לגרום לך יותר מתוח ועצבני. הדרך הטובה ביותר לצמצם את ההשפעה של בעיות אלה היא לדבר על זה לפני קיום יחסי מין.
   

 3. שיחה ראשונה.

  אתה יכול לעשות את זה כשיחה תיאורטית, להתחיל עם משהו כמו, “נניח שאנחנו אי פעם היה הולך לקיים יחסי מין, איך היינו מתמודדים עם אמצעי מניעה והגנה STD?” אם אתה אדם מתכנן על קיום יחסי מין עם אישה , זה יכול ברצינות לעבוד לטובתך. ישנם סטריאוטיפים רבים על גברים שאינם דואגים להגנה, ולכן העלאת הנושא עשויה להרגיש כמו מחווה מיוחדת נוספת (למרות שזה משהו שאתה תמיד צריך לדאוג כמו השותף שלך, כי STDs לא להפלות).

No Replies to "כיצד להפוך את הפעם הראשונה שלך יותר כיף ופחות מביך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  31 − = 29