האם אוהבת את התחת שלי לגרום לי הומו? | insightyv.com

האם אוהבת את התחת שלי לגרום לי הומו?

האם אוהבת את התחת שלי לגרום לי הומו?

יש כל כך הרבה דרכים להגיד לא לשאלה הזאת, אני לא בטוח איפה להתחיל.

ראשית, אין קשר ישיר בין מה שאנחנו עושים לבין מי שאנחנו, או אפילו מי שאנחנו חושבים שאנחנו. הרבה אוהדי בייסבול שותים בירה. אבל שתיית בירה לא תגרום לך כמו בייסבול. הרבה שמרנים לובשים קשרים אדומים, אבל רק בגלל שאתה לובש עניבה אדומה לא אומר שאתה שמרני. וכן, הרבה (אבל לא כולם) גברים הומואים יש סקס אנאלי.

אבל רק בגלל שיש לך או רוצה לעשות סקס אנאלי, לא אומר שאתה הומו.

דבר נוסף לדעת הוא כי סקס אנאלי הוא לא מה מגדיר הומו. בטח, כמה גברים הומואים אוהבים סקס אנאלי. אבל אם תסקור קבוצה אקראית של גברים שמזוהים כהומואים, הם כנראה יגידו לך שקיימות יחסי מין עם גברים זה מה שהם אוהבים, לא רק שיש להם סקס אנאלי עם כל מין. אם אתה בחור ואתה רוצה סקס אנאלי עם אישה (ללא קשר מי חודר מי) אתה רוצה סקס ישר.

מדענים מיניים מסכימים במידה רבה שאין קשר פשוט בין ההתנהגויות המיניות שלנו (מה שאנחנו עושים מבחינה מינית, כמו מין אנאלי), הנטייה המינית שלנו (כיוון האינטרס המיני שלנו: הטרוסקסואלי, הומוסקסואלי או דו מיני) והזהות המינית שלנו ( איך אנחנו מזדהים, יש עשרות מונחים וזהויות שונים שאנשים בוחרים). רבים מסכימים שההתנהגות שלנו, האוריינטציה והזהות שלנו נוטה במידה רבה או פחותה ויכולה להשתנות במהלך חיינו.

כל זה עוד דרך לומר כי רק בגלל שאתה רוצה לקיים יחסי מין אנאלי עכשיו לא בהכרח אומר משהו אחר מאשר שאתה רוצה לקבל את זה עכשיו.

אם אתה אדם מספרים, ייתכן שתרצה להתייעץ עם הסטטיסטיקה על סקס אנאלי הטרוסקסואלי. יש הרבה אנשים ישר שיש סקס אנאלי, רוב הסיכויים שהם לא כולם בארון.

לבסוף, כדי להציע כמה עצות שאתה לא מבקש, אולי כדאי לך לשקול את זה: בין אם אתה או לא הומו, אין שום דבר רע להיות הומו. האמת היא שאולי אתה הומו. אבל זה משהו שרק אתה יכול לבוא אליו, ופשוט רוצה סקס אנאלי, או שיש את זה, לא מקבל אותך שם. כמובן, אין שום דבר רע להיות ישר, או להיות מינית או פנסקסואלית, או דו מינית. כל עוד אתה לא מכריח מישהו לעשות משהו, הרצונות שלך הם כנראה בריאים, והם לא מגדירים אותך יותר מאשר האוכל האהוב עליך עושה.

אתה יודע מה עוד בריא? להיות פתוח לשאול שאלות לגבי הנטייה המינית שלך, הרצון, וזהות. לשאול את השאלות האלה עלול להיות מפחיד, אבל זו הדרך היחידה ללמוד יותר על עצמך. זה תמיד אפשרי כי תמצא משהו שאתה לא לגמרי נוח עם, אבל זה לא אומר תגלית יהרוג אותך, או שאתה תמיד מרגיש את זה אי נוחות. אם אתה מעדיף לא לדעת יותר על עצמך זה בסדר גם, אבל אם אחת המטרות שלך בחיים היא ללמוד יותר על עצמך לגדול כאדם, ידע עצמי הוא חלק חשוב של תוכנית הלימודים.

 

No Replies to "האם אוהבת את התחת שלי לגרום לי הומו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 − = 7