טיפים לקיום יחסי מין בפעם הראשונה – insightyv.com

טיפים לקיום יחסי מין בפעם הראשונה

עבור אנשים מסוימים, סקס בפעם הראשונה יכול להרגיש כמו לזרוק את עצמך לתוך הקצה העמוק של הבריכה מבלי להיות בטוח כמה טוב אתה יכול לשחות. זה יהיה נהדר אם כולנו נהיה מוכנים אבל אנחנו לא. וכדי לעשות דברים יותר מסובכים, יש כל כך הרבה תפיסות מוטעות על סקס בפעם הראשונה.

ראשית, כאשר אנשים מדברים על קיום יחסי מין בפעם הראשונה, הם בדרך כלל חושבים שזה משגל. חלק מאיתנו לא יהיה אי פעם יחסי מין או בגלל שאנחנו לא יכולים, אנחנו לא רוצים, או שזה לא הדבר שעובד עם הגוף שלנו ואת הגופים שאנחנו רוצים לקיים יחסי מין עם.

שנית, יחסי מין בפעם הראשונה נחשבים בדרך כלל כמשהו שקורה בין בני נוער. בעוד שרוב האנשים לקיים יחסי מין לפני עשרים שלהם, למעשה הרבה לא. מיליונים ומיליונים מאיתנו למעשה. סקס בפעם הראשונה אינו נושא רק לצעירים.

שלישית, למרות כמעט כל הראיות להפך, עדיין יש את הרעיון כי בפעם הראשונה שלך כל סקס יהיה או צריך להיות, קסום. זה רק לעתים רחוקות (סליחה).

לנשים רבות, למשל, היו יחסי מין רבים, אך עדיין מחכות לאורגזמה הראשונה שלהן (או אי פעם, או אורגזמה ראשונה במהלך יחסי מין).

עבור אנשים שחוויותיהם הראשונות עם סקס נכפו, בין אם יש אלימות פיזית ובין אם לאו, הרעיון של “מין ראשון” יכול להיות שונה מאוד ועשוי לעורר חרדה או פחד יותר מהתרגשות.

אין כאן כללים, אנחנו באים לכל חוויה מינית ראשונה עם ההיסטוריה שלנו, כמו גם את הרגשות המיוחדים שלנו ואת הציפיות.

פעם ראשונה, או ראשונה עם מישהו חדש?

משום מה, אנו שומרים לעצמנו את העסקה הגדולה ביותר על הדברים שמעולם לא עשינו בעבר, אך מכיוון שכל מערכת יחסים מינית, ואפילו כל מפגש מיני, מחזיקה באפשרות לתגליות חדשות, ייתכן שהפעם הראשונה שלך עם אדם חדש תהיה מעניינת הרבה יותר או מתנפח מאשר בפעם הראשונה שלך אי פעם.

בין אם זה הראשון, או הראשון עם האדם X, אם אתה בנקודה שבה החלטתם שאתה מוכן למין חדש בחיים שלך, ואתה לא בטוח איך ללכת מ מוכנות מנטלית ל קבל את זה, הנה כמה טיפים לשקול עבור חוויות מין בפעם הראשונה.

אורגזמה ראשונה

הכנה לאורגזמה הראשונה שלך היא לא כמו לקראת טיול מחנאות הראשון שלך. אין קל לעקוב אחר רשימת כי יפנה אותך כל מה שאתה צריך כדי להגיע אל היעד שלך בבטחה בזמן. אבל הנה שישה דברים לשקול אם אתה בדרך לאורגזמה הראשונה שלך.

יחסי מין

אנו מציבים ציפיות ענק על תפקידה של יחסי מין ביחסים המיניים שלנו, ורוב הציפיות האלה באמת יכול להפריע בדרך הראשונה שלך נהנה יחסי מין. זה לא סביר כי הפעם הראשונה אי פעם יהיה הטוב ביותר, אבל הנה כמה דברים שעשויים להפוך את הפעם הראשונה שלך טוב יותר.

בפעם הראשונה סקס אנאלי

רוב האנשים חושבים כי סקס אנאלי תמיד כרוך בכאב עד שאתה “רגיל לזה”. אבל הכאב לא צריך להיות חלק מהחוויה הראשונה שלך או חמישים ואחת. אם אתה חושב על סקס אנאלי, הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להיות בטוח, כיף, ללא כאבים לשחק, מהפעם הראשונה.

No Replies to "טיפים לקיום יחסי מין בפעם הראשונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.