האם משאבות הפין לצמיתות להגדיל את הפין שלך? – insightyv.com

האם משאבות הפין לצמיתות להגדיל את הפין שלך?

משאבות הפין יהיה בהחלט להפוך את הפין שלך גדול יותר, באופן זמני. משאבות הפין ליצור אפקט ואקום שמושך דם לתוך הפין, אשר ברוב המקרים יביא הזקפה. בהתחשב בכך זקפה הוא גדול יותר מאשר פין רפה, זה נכון כי הפין משאבות “לעשות” את הפין גדול. אבל רק כשהם על הפין. וזה יכול להפריע לדברים.

המחקר שפורסם רק כי בחן את האפקטיביות של משאבות הפין ב קבוע הגדלה מצאה את הטענות של אלפי מודעות, אתרי אינטרנט, ו “אמיתי” החבר ‘ה אשר מבטיח רווחים בגודל קבוע להיות נפוח, רק הרבה אוויר חם.

המחקר פורסם ב הבריטי Journal of אורולוגיה הבינלאומי בשנת 2006 וכללה במסגרת סקירת 2011 האחרונה. במחקר, החוקרים עקבו אחר קבוצת גברים עם פין קטן שהיו מוכנים להשתמש במשאבות הפין שלוש פעמים בשבוע, במשך 20 דקות בכל מפגש, במשך תקופה של שישה חודשים. המכשיר שהיה בשימוש לא היה מין חנות הפין משאבת בסגנון, זה היה מכשיר בדיקה ואקום נבדק קלינית.

בסוף המחקר הייתה עלייה ממוצעת של 0.3 ס”מ, שאינה מובהקת סטטיסטית. אבל מעניין, אם כי הגידול הממוצע הוא קטין, 30% מן הגברים שהשתתפו אמרו שהם מרוצים “טיפול”.

למרות שהרווח בפועל לא היה משמעותי, ולמשתתפים מסוימים לא הייתה כנראה עלייה בפועל, רבים מהמשתתפים חשו מרוצים, מה שמעורר תוהים מה הם מרוצים.

האם היתה זו רשות לבלות שעה בכל שבוע וממוקדת בפעילות שגברים מסוימים מוצאים בהנאה? היה אפקט פלסבו?

עם רק מחקר אחד שפורסם, היינו צריכים הרבה יותר כדי להמשיך לפני סיום משהו. למרות זאת, תמיד נזהרתי ממכירת משאבת הפין. בסופו של דבר, כל עוד אתה משתמש משאבת הפין שלך בבטחה אין שום סיבה לא לנסות את זה אם אתה רוצה, ואין ספק כי כמה בחורים אומרים שזה עושה את ההבדל.

אבל מבחינת המחקר, ההבדל הוא בעיקר בראש שלהם.

No Replies to "האם משאבות הפין לצמיתות להגדיל את הפין שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.