מדריך לאוננות – insightyv.com

מדריך לאוננות

אוננות נחשב על ידי רבים להיות אבן הפינה של בריאות מינית. רוב הגברים מאמינים שהם כבר יודעים הכל על איברי המין שלהם ועל התגובה המינית. הכל שם בחוץ, בנים יהיו בנים וכו ‘אבל רק בגלל שאתה יודע איך הכלים שלך עובדים, לא אומר שאתה יכול לבנות את מגדל אייפל.

כמו כן, בניגוד לאמונה הרווחת, הפין אינו עושה אדם. לרוב הגברים יש פין, כן. והכי כמו שהם מרגישים, נכון.

אבל לא לכל הגברים יש הפין, או הפין כי מרגיש טוב, או שהם רוצים להשתמש בהקשר של הנאה מינית. זה יכול להיות מתואר טוב יותר בתור מדריך לאונן עבור הפין. אם אתה סקרן, יש לנו עוד מדריך אוננות עבור הדגדגן. ושלישי זה פשוט אוננות לכולם.

לעשות זמן יותר מאשר Quickie

רוב הבחורים לומדים לאונן בדרכים חשאיות וחשאיות. הם עושים את זה במהירות וכאשר קיימות ראיות, הם צריכים להבין מה לעשות עם זה אחר כך. זה יכול ליצור דפוס רב עוצמה של אוננות במהירות, מבלי לשים לב לאן העוררות המינית שלך יכול לקחת אותך. כדי להתחיל לחקור משהו אחר, ודא שיש לך קצת זמן ופרטיות עבור עצמך כאשר אתה לא מנסה לסיים לפני שמישהו קוטע.

לכבות את פורנו (לעת עתה)

לא כולם אוהבים פורנוגרפיה, אבל הרבה בחורים עושים. ובעוד פורנו יכול להיות נהדר, הפנטזיה וההקרנה מוציאה אותך מהגוף שלך, לפחות קצת.

זה יכול להסיח את דעתך ממה בעצם קורה בתוך הגוף שלך. אתה לא צריך לזרוק את פורנו משם, אבל כמה פעמים, לאונן בלי זה ולשים לב ההבדלים בתחושות. 

האם יבש יבש

רע משחק מלים בצד, זה רעיון טוב לנסות את ההצעות לעיל, ולאחר מכן רק לאונן כפי שאתה עושה בדרך כלל.

כשתעשה זאת, שים לב ל:

  • שינויים בנשימה שלך. האם היא הופכת רדודה ומהירה, איטית יותר ויותר?
  • שינויים בגוף. האם יש מתח במקומות מסוימים, והרפיה אצל אחרים? האם זה אותו הדבר בכל פעם שאתה אונן?
  • איך זה מרגיש לפני שיש לך אורגזמה?
  • איך זה מרגיש כמו אורגזמה, ומיד אחרי אורגזמה?

גברים לומדים מוקדם בחייהם איך להתנתק, ורובם לעולם אינם מתלבטים מהגישה הראשונה שלהם לאהבה עצמית. אבל המין הוא פחות כמו מכונה משומנת היטב, ויותר כמו יריד מזון כאוטי עם מבחר אינסופי של דרכים כדי לספק את התיאבון שלך. זה הזמן לזרוק מפתח ברגים ולזעזע את השגרה. 

למד שמאל שלך מימין

האם אתה תמיד משתמש באותה יד כדי לאונן? רוב האנשים עושים. אם אתה ביניהם, להתחיל עם קצה פשוט של החלפת הידיים. זה יכול להרגיש מוזר בהתחלה, הקצב יכול להיות כבוי – זה כמעט כמו סקס עם מישהו חדש. תהנה את החידוש, ולראות אם יד חדשה יכולה ללמד יד חדשה טריקים חדשים.

ניסוי עם עמדות

אם אתה לא סוג ניסיוני, הגיע הזמן להתחיל. אם אתה רגיל לאונן בשכיבה על הגב, נסה לשבת. אם אתה יושב בדרך כלל על כיסא, נסה לכרוע או לשכב על הצד שלך.

כמו כל השינויים האלה, זה עלול להרגיש מגוחך בהתחלה, ואתה כנראה לחזור לנאמן זקן, אבל כדאי לנסות כמה עמדות אוננות חדש אוננות כדי לראות אם הם מביאים תחושות חדשות.

להעביר את הירכיים

האופן שבו הגוף שלך נע כאשר אתה מאונן הוא כנראה שונה מאוד מן הדרך בה הוא עובר כאשר אתה עושה יחסי מין עם מישהו אחר. גברים רבים אינם זזים כלל כשהם מאוננים. אתה יודע את הגוף שלך הכי טוב, אז לחשוב על איזה סוג של תנועה יש לך יכול לחקור, ולאחר מכן מנסה להוסיף אותו כאשר אתה מאונן. אם זה עובד בשבילך, לנסות להעביר את הירכיים. שימו לב איך להעביר את הירכיים בדרכים שונות יכול להביא אותך קרוב יותר, ולעתים לקחת אותך רחוק יותר, את נקודת האורגזמה.

השתמש בסטרוקס שונים

רוב הגברים לומדים מוקדם כי שבץ נמרץ עושה את הטריק.

גירוי אינטנסיבי מעלה ומטה בדרך כלל מסתיים באורגזמה טובה. אבל יש עשרות שבץ אחרים שכל אחד מביא תחושות שונות ואורגזמות שונות. אם אתה מאונן בעיקר על ידי נגיעה הפין שלך, מנסה לקחת את הפין שלך בין הידיים, להזיז את הידיים למעלה ולמטה את הפיר שלך. נסה להשתמש משיכות ארוכות סיבוב במקום רק מעלה ומטה. התנסו בתנועות, לחצים ומהירויות שונים.

חקור את הפיר שלך

בעוד שרוב קצות העצבים בפין נמצאים בראש, ובמיוחד הפרנולום, לגברים רבים יהיו כתמים על הפיר שלהם רגישים במיוחד. נסה לשים יד אחת בבסיס הפין שלך ולחץ אותו לכיוון הגוף שלך תוך התנסות עם משיכות יד שונות לאורך הפין של הפין שלך. התייחסו לזה כמו לצוד אוצרות, ולנסות להרגיש את ההבדל בין צד אחד לשני, בין גירוי ליד הבסיס ומעלה ליד קצה.

להגיע מסביב

עבור גברים רבים, הכדורים (האשכים) הם אזור רגיש מאוד המגיב היטב למגע וללחץ. קח את האצבע ואת האגודל שלך ולהפוך אותם במעגל בחלק העליון של שק האשכים שלך. בעדינות למשוך את שק האשכים שלך כמו שאתה אוננות. זוהי גם דרך לעכב את השפיכה ואת הדרך להרחיב את הרגשות המיניים בגוף. הניסוי עם סוגים אחרים של מגע כולל דגדוג, ​​מגרד, ושפשוף.

בדוק את כל השכונה

בעוד הפין ואת שק האשכים נוטים להיות המוקד של תשומת לב אוננות אם אתם מחפשים לפתוח את הדברים קצת, כדי להיות בטוח לקחת סיור של כמה אזורים סמוכים אחרים. פרינום, אזור בין שק האשכים ופי הטבעת, הוא רגיש מאוד ללחץ ועיסוי, ושפשוף זה מספק גירוי הערמונית החיצונית. אם כבר מדברים על זה, אל תפחד לחקור את פי הטבעת, הן חיצונית והן באמצעות אצבע לחדירה.

תביא את זה ביחד

לא כל מה שאתה מנסה הוא הולך לעשות את זה בשבילך, אבל הרעיון הוא לנסות הרבה דברים שונים, ולאחר מכן לשלב את מה שאתה אוהב את הדרך שבה אתה באופן קבוע לאונן. אולי זה שבץ שונה, מיקום, או טכניקת נשימה.

ברור, אין אף אחד, הדרך הנכונה לאונן, וגם אם יש לך משהו שעובד בשבילך, לשקול את העובדה כי יכול להיות שם יותר אם אתה הניסוי.

הערה על אביזרים 

מיתוס על אוננות גברית הוא שאתה לא צריך להשתמש בשום דבר אחר מאשר את היד. בעוד היד שלך יכול לעשות את העבודה, הוספת אביזרים מסוימים יכולים להפוך את הגירוי אפילו אינטנסיבי יותר, לעורר יצירתיות יותר עם עצמך, ועם שותפים.

קבל חומר סיכה אישי באיכות טובה. אם זה רק עבור אוננות אתה יכול להשתמש במשהו זה שמן מבוסס מבלי לדאוג תאימות קונדום. שמן מבוססי מוצרים טובים יותר כי הם לא יתייבש.

הוסף צעצוע מין לתערובת. זה יכול להיות ויברטור, דילדו, או טבעת הזין (אם מעולם לא ניסית אחד אני ממליץ לנסות אחד בעצמך לפני שאתה משתמש בו עם שותף). צעצועי מין יכולים להוסיף סוג חדש לגמרי של גירוי, ולהדגיש את גירוי ידני שאתה עושה.

No Replies to "מדריך לאוננות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.