סוללות לא כלול: כיצד להשתמש בויברטור | insightyv.com

סוללות לא כלול: כיצד להשתמש בויברטור

סוללות לא כלול: כיצד להשתמש בויברטור

רוב הוויברטים אינם מגיעים עם הוראות הפעלה. הרבה אנשים חושבים שזה בסדר. האם המין אינו אמור להיות ברור? אבל אם מעולם לא השתמשת באחד, איך בדיוק אתה אמור לדעת? צעצוע מין הוא לא בדיוק כמו פנס (גם אם הם יכולים להיראות אותו הדבר, בחלק מהמקרים). זה לא רק להפעיל אותו. זה על הפיכת עצמך (או השותף שלך) ב.

אם אתה מחפש כמה עצות מועילות כאן הוא מדריך למתחילים, שנכתב עבור רוב גופי הנשים, על איך להשתמש בויברטור.

אם אתם מחפשים טיפים לגוף של רוב הגברים, לבדוק את זה כאן.   

להכיר את הוויברטור שלך

קח את הוויברטור שלך מתוך החבילה ולהכיר איך זה עובד. אם זה צריך להיות מחויב לפני השימוש הראשון, לעשות את זה. אם זה לוקח סוללות, להבין איזה סוג. לשחק עם הכפתורים ומתגים ולברר כמה מהירויות והגדרות יש לו. לשטוף את הוויברטור שלך היטב לפני השימוש בו. אם זה לא עמיד למים, להיזהר לא לקבל מים ליד במקרה הסוללה או מנגנון הטעינה. בדוק עבור קצוות חדים או תפרים (אלה יכולים להיות מוגש בקלות למטה בטוח). ודא את הגוף של ויברטור אינו מתפרק מן הסוללה ואת כל החוטים הם מוצק ומאובטח. אם יש פגמים, החזירו את הויברטור שלכם לפני שאתם משתמשים בו.

התחל משלך

גם אם אתה מתכנן להשתמש בויברטור שלך עם שותף, זה רעיון טוב לבדוק את זה בעצמך קודם. סביר להניח שתרגישו פחות מודעים לעצמכם, אשר בתורו מאפשר לכם להתמקד איך זה מרגיש בשבילך בלי להיות מוסחת (לטוב ולרע) על ידי שותף.

ודא שיש לך קצת זמן מספיק פרטיות. אם יש לכם שותפים, ילדים, קירות דקים או שכנים חטטניים, אתם תמיד יכולים להפעיל קצת מוזיקה ולעשות שימוש בשמיכות ובנחשים כדי להשתיק את הצליל (כדאי גם לחשוב על קבלת ויברטור שקט יותר).

לשחק עם אורות ב

לא כל אחד יהיה נוח עם זה, וראייה לא יכול להיות תחושה שאתה מסתמך, אבל משחק עם ויברטור עם האורות על יכול להיות חינוכי ושימושי.

אתה יכול לגלות מקומות ספציפיים על הגוף שלך, כי הם עשירים עם קצות העצבים ואת מתכונן לגירוי. זה סוג של מידע אתה יכול להשתמש על עצמך בעתיד ולשתף עם מאהב. 

כבה אותו לפני שתפעיל אותו

קבל נוח עם תחושה של ויברטור על הגוף שלך. הפעל את האווירה לאורך הגוף שלך לפני הפעלתו. שימו לב איך זה מרגיש. לחץ אותו בחוזקה על העור שלך לעסות את השרירים עם זה. אם הוויברטור הוא חומר קשה זה בטח מרגיש נחמד. אם הוויברטור הוא גומי רך ואינו מרגיש חלק נגד העור, נסה את הנ”ל עם הבגדים שלך על. זה לא נועד לתת לך אורגזמה, אבל זה דרך עדינה של החדרת הגוף שלך ויברטור.

מעבר מן החוץ

לאחר שתפעיל אותו, התחל על ידי נגיעה בויברטור לרגליך ובידיים שלך. להפעיל אותו למעלה ולמטה את הידיים והרגליים, על הבטן שלך, את הכתפיים ואת הצוואר, ואת הקרקפת. אתה יכול להתחיל עם כמה בגדים על אם אתה רוצה. למרות ויברטורים משמשים בעיקר את הפות ואת הדגדגן, לא רק לקפוץ לאירוע המרכזי. קבל תחושה של רטט בכל הגוף ולאחר מכן להעביר לאט חלקים רגישים יותר. 

לא למהר: לחקור כל אינץ ‘

ויברטורים אף פעם לא מתעייפים (למרות שהם יכולים לשרוף, אז לצפות overheating), והם מאפשרים לך לחקור כל סנטימטר של הגוף שלך עבור הנאה מינית.

רוב הנשים משתמשות בויברטור לגירוי הדגדגן, ונשים רבות מדווחות כי צד אחד – או אפילו חלק אחד – של הדגדגן שלהם מגיב לרטט יותר מאשר אחר. תחשוב על עצמך בתור חוקר, ויברטור הוא גם המצפן שלך הפנס שלך (הערה: כמה ויברטורים לבוא עם פנסים!). 

לשחק עם מהירות

לרוב הוויברטים יש הגדרות מהירות מרובות (או לפחות שתי הגדרות). תמיד להתחיל על הגדרה נמוכה ולעבוד את הדרך למעלה. אם ויברטור מרגיש חזק מדי בהתחלה אתה יכול לשים מגבת בינך לבין הוויברטור, או פשוט ללחוץ על זה בקלות על הגוף שלך. אתה עשוי לגלות כי באזורים מסוימים מהירות נמוכה יותר היא כל מה שאתה צריך, ועל אחרים, חזק יותר. 

לשחק עם לחץ

אתה יכול ליהנות מלחץ עמוק עם גירוי הדגדגן או ייתכן שתרצה להחזיק ויברטור רק מעט מעל הגוף ולכן הוא בקושי נוגע ללב.

 עם רוב הוויברטורים המופעלים על ידי סוללות, ככל שתלחץ יותר לחץ על הרטט. כמו כן אתה חזק יותר להחזיק את הוויברטור שלך, יותר רטט מקבל נספג על ידי היד שלך. הניסוי עם כל דבר, החל מגע נוצות אור לאהוב את עצמי למצוץ ולמצוא מה עובד בשבילך.

על נקודה או שטוח החוצה

אם הוויברטור שלך יש נקודה או קצה לנסות לגעת עצמך עם הנקודה הטובה ביותר של הויברטור. לאחר מכן שים את החלק הרחב ביותר או הכי שטוח של הוויברטור שלך כנגד הגוף שלך. כאשר אתם מתמקדים בנקודה אחת, הרטט יכול להרגיש חזק יותר מאשר כאשר הרטט הוא להיות מפוזר סביב שטח רחב יותר. 

מה בטוח לחדירה?

רוב הנשים משתמשות בויברטור לגירוי חיצוני, אבל כל עוד הוויברטור שלך בטוח לחדירה, אין סיבה שלא לנסות אותו. ויברטור בטוח לחדירה יהיה חלק, אין קצוות גסים, ולא לספוג נוזלי הגוף. כמעט בכל המקרים. מומלץ לשים קונדום על ויברטור אם אתה משתמש בו לחדירה. אתה צריך גם להשתמש סיכה על בסיס מים בעת שימוש בויברטור לחדירה. 

הולך עמוק יותר

התחל לאט עם חדירה ולקבל את עצמך עורר באמצעות ויברטור חיצונית קודם. בעוד קצות העצבים הרבה יותר מחוץ הנרתיק מאשר בפנים, הרבה נשים ליהנות חדירה עם ויברטור. חלק מהנשים ישתמשו בויברטור כדי לאתר ולגרום את נקודת ה- G. יש גם שיערו כי קצות העצבים בצוואר הרחם מגיבים לגירוי ולחץ. לחיצה על הויברטור על החלק העליון של הנרתיק (כגון לחיצה על הבטן) עשויה לספק גירוי ספוט או אפילו גירוי הדגדגן העקיף.

טיפים

 1. טיפ בטיחות: חדירה נרתיקית או אנאלית.
  אם אתה רוצה להכניס ויברטור anally, רק להשתמש ויברטורים המיועדים חדירה אנאלי. הצעצוע צריך להיות חלקה חלקה צריך להיות בסיס מתרחבים כדי למנוע ממנו להחליק כל הדרך פנימה זה חשוב מאוד להיות בטוח על צעצוע מין אנאלי.
 2. קח את הסוללות החוצה.
  קבל את הרגל של נטילת סוללות שלך מתוך ויברטור בכל פעם שאתה מסיים להשתמש בו. אם אתה משאיר את הסוללות, הוויברטור עלול להידלק במהירות נמוכה מאוד (או שאתה יכול להשאיר אותו נמוך בלי לדעת את זה) וזה יכול לשרוף את המנוע ולעשות כמה רגעים מביכים כאשר כולם בארוחת ערב תוהה איפה כי זמזום מגיע. כמו כן, אם אתה משאיר את הוויברטור לבד לתקופות ממושכות עם הסוללות, הם יכולים לקלף ולדלף לתוך מארז הסוללה, להרוס את הוויברטור שלך.

  No Replies to "סוללות לא כלול: כיצד להשתמש בויברטור"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 79 = 83