איך אני יודע אם היה לי אורגזמה? | insightyv.com

איך אני יודע אם היה לי אורגזמה?

איך אני יודע אם היה לי אורגזמה?

אני בשנה הראשונה שלי בקולג ‘ורוב החברים שלי ישנים. הם מדברים על אורגזמה, שנשמעת נשבת! מעולם לא הייתי נוח מאוד עם הגוף שלי; אני אפילו לא מאונן. אבל עשיתי סקס כמה פעמים ואני חושבת שהרגשתי משהו כמו אורגזמה. עם זאת, זה לא היה משהו כמו מה החברים שלי מתארים. האם יש איזה מבחן שאני יכול לקחת? איך אני יודע אם יש לי אורגזמה, אין ספק?

איך לדעת אם יש לך אורגזמה (התשובה האמיתית)

אוקיי, ראשית, יש דבר אחד שאנחנו יכולים את כל לעשות כדי לשפר את חיי המין שלנו מאוד. זה לא דורש טכניקה או ידע אנציקלופדי. למעשה – זה אפילו לא דורש שותף. דבר אחד זה (ואת ההצעה הראשונה שלי אליך) היא להפסיק להשוות את עצמך ואת החוויות שלך לאחרים!

אני מבין. כולנו עושים את זה.

החברה מעודדת אותנו למדוד את משמעות החיים על סמך חוויות של כולם, אז זה פשוט מרגיש טבעי להשוות. אבל בטווח הארוך, אתה תהיה מאושר ויש לי יותר זמן ומרחב להנאה של סקס, כאשר אתה מפסיק להשוות את עצמך לאחרים. אתה מבין, מה שחשוב באמת הוא לא חוויות של החברים שלך, אלא את האינטימיות שאתה משתף עם השותף שלך.

האם זה אמנות או מדע?

עכשיו להגיע לשאלה שלך על אורגזמות, אין באמת מבחן שאתה יכול לקחת. אורגזמה היא לא רק חוויה גופנית ניתנת למדידה.

במקום זאת, זה הוליסטי יותר ולוקח בחשבון את הגוף שלך, את דעתך, ואולי אפילו את הרוח. 

עם זאת, כמה סימנים מסומנים יכולים להצביע על מה שמכונה “תגובה אורגזמית”. אלו כוללים:

 • עליה בקצב הלב ובלחץ הדם
 • עלייה במתח השרירים
 • סומק של העור שלך
 • שחרור המתח, ואחריו תחושה של רגיעה עמוקה

  כמובן, כולם שונים. אתה עלול לחוות אחד או כמה מהדברים האלה ואפילו לא מרגיש כאילו היה לך אורגזמה. והואיל, מישהו אחר עלול לחוות דברים שאינם ברשימה זו כמו סיכה אופורית גבוהה או מוגברת באזור הנרתיק.

  צף עם הזרם

  אז איך אתה יכול באמת לספר?

  רוב האנשים היו כנראה להגיב באומרו: אתה תדע מתי היה לך אחד. אבל זה נשמע מתנשא. כאילו – אם לא היה לך כזה, איך יכולת בֶּאֱמֶת לָדַעַת? במקום זאת, לשקול אם או לא את סקס יש לך מהנה: האם זה מרגיש טוב? האם זה מרגיש כמו משהו שאתה רוצה לעשות יותר? או שאתה מחזיק את עצמך בחזרה ולהפחית את ההנאה שאתה מרגיש (אשר יכול לשנות את החוויה שלך של אורגזמה אקלימית)?

  להבין אם אתה באמת היה “אחד” יכול להיות רחוב ללא מוצא. כי אם כן, האם זה אומר שאתה מפסיק לחקור דרכים אחרות להרגיש טוב? תחשבו על זה כך: ההתמקדות באורגזמה היא כמו נסיעה ברחוב חד-סטרי שעוצר ליד גדת הנהר. אין מסתורין איך זה ייגמר, גם אם בסופו של דבר אתה רטוב. 

  אבל אם אתה משמרת את המיקוד שלך להשגת הנאה מינית כרגע, אתה לא צריך לעצור על גדת הנהר.

  אתה מקבל לקפוץ לנהר לצוף עם הזרם – אף פעם לא ממש יודע איפה אתה תהיה בסופו של דבר. נשמע כיף, לא?

  No Replies to "איך אני יודע אם היה לי אורגזמה?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   65 + = 69