אל תקרא לזה P-Spot: מדריך הערמונית | insightyv.com

אל תקרא לזה P-Spot: מדריך הערמונית

אל תקרא לזה P-Spot: מדריך הערמונית

בלוטת הערמונית נמצאת באמצע האגן ומייצרת חלק מהנוזל (הנקרא נוזל הזרע) שיוצא כאשר אדם פולט. אתה לא יכול לגעת הערמונית ישירות, אבל אפשר לעורר אותו בעקיפין, פנימי באמצעות גירוי אנאלי חיצונית על ידי הפעלת לחץ על החציץ.

לא כל האנשים עם הערמונית ליהנות זה מגורה. כמו g- נקודה, או כל חלק אחר של הגוף, כמה אנשים ימצאו גירוי מעורר, חלקם ימצאו את זה משעמם, כמה עלול למצוא את זה כואב.

לדוגמה, אנשים עם ערמונית מוגדלת בדרך כלל מוצאים כי גירוי גורם כאב או אי נוחות.   

אבל עבור רבים, הערמונית היא מקור של הנאה מינית עמוקה. זה לא מדויק במיוחד, אבל כמה אנשים החלו לקרוא הערמונית זכר g- נקודה ואילו אחרים החלו להתייחס אליו כמו P- נקודה. כך או כך, אם אתה רוצה ללמוד איך למצוא ולגרות שלך או של מישהו אחר של הערמונית, הנה מדריך.

לשטוף ולהירגע

כשמדובר לשים משהו למעלה bum, דאגה משותפת והיסוס הוא על האפשרות לבוא במגע עם צואה. לאחר אמבטיה חמה או מקלחת חמה עשוי לעזור להקל על החרדה על זה. זה גם עוזר להירגע, שהיא מדינה חשובה להיות עבור כל משחק מין. אמבטיה או מקלחת יכול גם להיות מקום נהדר לחקור את עצמו או את הגוף של השותף. 

להחליק את הקצוות הגסים

רירית פי הטבעת רגישה מאוד וניתן להיקרע בקלות.

ודא הציפורניים שלך הם קצרים וחלק. אם אתה משחק עם צעצועי מין, ודא שהם בטוחים לחדירה אנאלית. שקול להשתמש לטקס או כפפות ניטריל. הם דרך טובה להתמודד עם hangnails חתכים קטנים על הידיים. בנוסף, אם יש לך חששות לגבי ניקיון הם מספקים מחסום בינך לבין כל נוזלי הגוף שלך.

הפעל את עצמך ב

בגלל הערמונית מתנפח כאשר מגורה, קל יותר למצוא כאשר אתה חם וטרוד. צפה בסרט מבוגר, אונן, מפנטז – מה שמכניס אותך למצב רוח. אלא אם הגישה המדעית היא להפעיל אותך, מנסה למצוא את הערמונית בצורה מתנשאת היא לא הגישה הטובה ביותר ולא מהנה יותר.

קבל נוח

אם אתה בודק בעצמך, מצא את המיקום המיני שאתה הכי נוח שבו יש לך גישה שלך bum. נסה לשכב על הצד שלך, או להשתופף. ישיבה בכיסא נוח יכולה לעבוד, או לשכב על הגב עם הרגליים באוויר. אתה צריך עמדה אתה תהיה נוח במשך זמן מה. שימוש בכריות הוא תמיד דרך טובה להגיע נוח.

מבחוץ מבחוץ

אתה אף פעם לא רוצה למהר את החלק החדירה של משחק אנאלי. התחל עם עיסוי חיצוני. פרינום ממוקם בין שק האשכים ופי הטבעת. אנשים רבים מוצאים כי עיסת perignum הוא מרגיע ומהנה. אתה כנראה לא יוכל להרגיש את הערמונית עם האצבעות שלך בזמן עיסוי עיסת הנקבים, אבל אתה בעצם מגרה אותו בעקיפין. לעסות את פי הטבעת באמצעות תנועה מעגלית קצבי. אתה יכול לדחוף בעדינות על פי הטבעת כאילו אתה מצלצל פעמון, מבלי לכפות את האצבע בפנים.

זה יעזור להירגע את הספקטרה אנאלי.

המשך ב

כאשר אתה מוכן להכניס אצבע בפי הטבעת, נסה לכוון את הנשימה. אתה יכול להשתמש בטכניקות נשימה מודע להעמיק את המודעות שלך של תגובות פיזיות. ודא שיש לך הרבה חומר סיכה על היד, פשוטו כמשמעו ו במובהק. הדרך הטובה ביותר להכניס אצבע בפי הטבעת היא להתחיל עם כרית האצבע הראשונה (לא את קצה). הניח בעדינות את הפנקס של אצבע אחת עד הפתיחה של פי הטבעת והשאיר אותה שם בזמן שאתה נושם. כאשר אתה נושף, לדחוף החוצה כאילו אתה מנסה ללכת לשירותים ואתה צריך להרגיש את השרירים הספינקטר להירגע קצת האצבע שלך צריך להיות מסוגל להחליק פנימה פעם אחת בפנים, לנוח רגע בזמן שאתה מתרגל תחושה שיש משהו בפי הטבעת שלך.

מציאת הערמונית

אתה אמור להיות מסוגל להרגיש את הערמונית על שני סנטימטרים פנימה לכיוון הבטן שלך.

זה בדרך כלל אגוז בצורת אגוז. יש גברים שיידעו מתי הם נוגעים בו, אחרים לא ישים לב אליהם כלל. זה יכול להיות קל יותר למישהו אחר למצוא את זה בשבילך (אם יקרה לך מישהו שימושי!)

ניסוי עם סוגים שונים של מגע

ברגע שמצאת את הערמונית אתה יכול להתנסות עם מה מרגיש טוב. יש אנשים כמו תחושה של לחץ עקבית על הערמונית, אחרים מעדיפים רטט או on-off סוג של לחץ. אתה יכול גם הניסוי על ידי סחיטה שריר המחשב שלך ולראות איך זה משנה את ההרגשה.

באמצעות אביזרי סקס

צעצועי מין אנאלי יכול להיות דרך מצוינת לחקור גירוי הערמונית. צעצועים שיש להם עקומה קלה נועדו לעתים קרובות לגירוי הערמונית. כמה צעצועים ירטוט, וזה סוג שונה לגמרי של תחושה כי כמה בחורים כמו ואחרים לא. אם אתה הולך לנסות ויברטור, הקפד לקבל אחד עם מהירות משתנה, כך שתוכל להתחיל איטי אם אתה רוצה.

Butt plugs הם צעצועים אנאלי נועדו להיות מוכנס פי הטבעת ולהישאר במקום. כמה חבר ‘ה יכניס תקע התחת ולאחר מכן יש סוגים אחרים של משחק מיני (או אוננות או לשחק עם שותפים). רבים טוענים כי יש תקע בתחת (אשר מספק גירוי ערמונית קלה אך קבועה) באמת משנה את האופן שבו האורגזמה שלהם מרגיש.

No Replies to "אל תקרא לזה P-Spot: מדריך הערמונית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 + = 48