מפה אישית ל- G-Spot שלך

מפה אישית ל- G-Spot שלך

הוויכוח על הנקודה הוא בלתי נגמר. האם זה קיים? האם זה חשוב? האם אתה מחמיץ את הסקס הכי טוב בחיים שלך אם אתה לא נוגע בו?

יש תשובות חותכות רק לכמה מהשאלות הללו, ונראה כי כל שישה חודשים "מחקר חדש" (במרכאות כי לפעמים זה חדש ולפעמים זה פשוט upcycled) סותרת מחקר ישן, וגם מבטיח להיות המילה הסופית על g - מדע נקודה.

בעוד מומחים הדיון, למה לא לעשות מחקר משלך, ולהגיע ללב העניין? זה הגוף שלך. מחקר עשוי לספר לך משהו על מה שאחרים חווים, אף אחד לא יכול לדעת בדיוק איך זה מרגיש להיות אותך.

בין אם אתה קורא לזה נקודה או לא, את השטח של הגוף שלך, כי כמה אנשים מכנים את g- נקודה היא לא כפתור קסם. זה כמו כל חלק אחר של הגוף שלך, כמה אנשים כמו כאשר זה מגורה אחרים לא.

יש אנשים שאוהבים את תנוכי האוזניים שלהם ליקוקים, ובשביל אחרים זה כבה. אם אתה סקרן ומוכן לחקור לבד, הנה מפת דרכים. גירוי נקודת ה- G בעצמך דורש מיומנות ידנית וגמישות. ההוראות הבאות להנחות אותך דרך עושה את זה בעצמך, אבל כמובן, אתה תמיד יכול להיות מישהו להושיט יד.

הימנע לחץ על ביצועי "מג 'יק ספוט"

אם אתה הופך להיות מקובע על השגת מטרה מינית (כמו אורגזמות מרובות, אורגזמה בו זמנית) אתה יכול ליצור חרדה בביצוע משמעותי גם אם אתה לבד.

זוהי הדרך הטובה ביותר לא ליהנות מכל סוג של מפגש מיני. זכור כי חקירה מינית היא בעיקר על המסע, לא את היעד. נסו לא לעשות את זה עוד חריץ בחגורה מימוש עצמי מינית שלך.

הפעל את עצמך ב

כל שיעורי הבית מתחיל עם זה חייב להיות פורה במקצת.

האזור הספוגי מסביב לנקודת הג'י מקבל נקניק בדם כאשר אתה מגורה מינית, ולכן זה הרבה יותר קל למצוא ולהרגיש כאשר אתה מופעל.

קבל נוח למצוא את G-Spot שטח

שכב על הגב, גוץ, או שכב על הבטן. מניחים את כף היד על הפנים, ומכניסים לאט את האצבע לתוך הנרתיק (יש להשתמש בחומר סיכה אם אתם מרגישים קצת יבשים), ומכניסים אותו קדימה בתנועת "לבוא לכאן". כאשר אתה מעלה על המפרק השני אתה צריך להרגיש קצת גבשונית או באזור מעוקל על הקיר העליון של הנרתיק שלך.

שימו לב איך G- ספוט מרגיש

המרקם של אזור ה- G-spot עשוי להיות שונה במידה ניכרת מהקירות החלקים של הנרתיק. כאשר אתה מגורה זה יכול להרחיב, אז מרגיש את זה בזמנים שונים במהלך ההתעוררות שלך כדי להכיר את קווי המתאר ואת הרגישות. נקודת ה- G מגיבה ללחץ, לכן לחץ כלפי מטה ומשוך קדימה בעזרת תנועת "בא עם" באצבעות.

חקור את ה- G-Spot עם צעצועים

זה יכול להיות מביך כדי לעורר את g- נקודה ביד. ויברטור נקודה G או דילדו יכול להיות עוזר גדול זה. החל קצת סיכה על הצעצוע שלך, ולהכניס אותו עם קצה (אם הוא מעוקל) מצביע לכיוון הקיר העליון של הנרתיק שלך. עבודה זה לאט, רחוק מספיק (כמה סנטימטרים) אז קצה דוחק נגד g- נקודה שלך.

ניסוי בלחץ ובתנועה

יש אנשים למצוא לחץ נגד g- נקודה מענג, אחרים כמו רטט הרגשה כאשר צעצוע הוא לוחץ נגד g- נקודה. הניסוי ולראות אם גם מרגיש טוב בשבילך. עבור רוב האנשים, נקודת ה- G מגיבה ללחץ יציב. בהתחלה, להשתמש הצעצוע שלך כאילו אתה מנסה לגרד גירוד - לא למשוך את הצעצוע כל הדרך החוצה, אבל להשתמש משיכות קצרות, הפעלת לחץ יציב, נגד g- נקודה.

לשנות את התנועות

תנועה מעגלית או אחורה יכולה להיות נחוצה כדי להתחיל, אבל אתה יכול בקרוב להתקדם דחף נמרץ יותר. אם יש לך ויברטור, נסה לשחק עם התנודות הן לסירוגין כדי לראות איזה אתה אוהב יותר.

הוסף גירוי הדגדגן ל- G-Spot Play

אתה תדע שאתה מכה את המקום כפי שאתה מרגיש תחושות tingly, את הדחף להשתין, ואת העלאה הכללית על העוררות שלך.

כאשר אתה מרגיש את הדחף לבוא, להוסיף גירוי הדגדגן בשיטה האהובה עליך. שמור מלטף את g- נקודה.

שחרר

עם המשך גירוי, אתה בסופו של דבר מרגיש תחושה הרבה כמו להשתין. זה יכול להיות די מטריד בהתחלה ויש לו כנראה הוביל הרבה לנטוש את התהליך, אבל אם אתה מקל עם זה אתה תהיה עבור הפתעה נעימה. אתה יכול או לא לשפוך, אבל שפיכה היא נורמלית לחלוטין (וזה לא שתן).

אם אתה לא אורגזמה, נסה שוב לנסות

זה יכול לקחת כמה מפגשים בפועל לפני שתבחין כל לבנות. נסה לשנות את המיקום שלך, באמצעות צעצוע אחר, להתנסות עם תרגילי נשימה וקגל (כדי לחזק את שריר המחשב), או שיש שותף לעזור לך. כי g-spot הוא היענות ביותר כאשר מגורה, ייתכן שתרצה גם לנסות לעורר אותו אחרי שיש לך אורגזמה.

זכור את האוזן האוזן

ניסוי עם g- נקודה יכול להיות כיף, ואתה לא יודע מה תלמד בתהליך. אבל תנסה לא לקבל ניתק על זה להיות חוויה נושבת. אם אתה משחק מסביב וזה לא עושה שום דבר בשבילך, נסה משהו אחר, וידע כי אין לך שום דבר רע, ומה שמדליק את כולנו הוא מאוד אישי וייחודי.

No Replies to "מפה אישית ל- G-Spot שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 44