כיצד למכור מוצרי סטיילינג לגברים זכר | insightyv.com

כיצד למכור מוצרי סטיילינג לגברים זכר

כיצד למכור מוצרי סטיילינג לגברים זכר

למה אנחנו לא מוכרים מוצר נוסף ללקוחות שלנו זכר? לעתים קרובות מדי, אני שומע מספרות וסטייליסטים אומרים לי, “טוב, אני פשוט לא איש מכירות!” לא נכון. יש לך ילדים? אתה איש מכירות. כל יום, אתה מוכר את הילדים על רעיונות ומעודדים אותם להתנהג טוב. מכירת קמעונאות היא הרבה יותר קל מאשר לנסות להשיג ילד לעשות שיעורי בית והוא יכול מאוד לשפר את התמונה המקצועית שלך ולהגדיל את שימור הלקוחות.

זה מדהים אותי כמה barbershops ומספרות למעשה מנסה למכור את השוק כאשר יודעים איך למכור מוצרי הסגנון ללקוחות זכר היא קלה מאוד. קמעונאות היא הזדמנות נהדרת מכמה סיבות.

 • המוצר שומר אותך על דעתו. כאשר הלקוח שלך מרים את בקבוק השמפו בבית, הוא חושב על איפה הוא קיבל את זה ומי מכר אותו אליו. הבקבוק הזה הוא התזכורת היומית שלו על השירות הגדול שקיבל.
 • המוצר שומר אותו חוזר. מחקרים מראים כי אם לקוח קונה מוצר, יש מעל 90% סיכוי שהוא יחזור לחנות שבה הוא עשה את הרכישה! הוא לא בטוח מי עוד מוכר את המוצר שהוא אוהב, אבל הוא יודע שהוא יכול לקבל את זה ממך. למכור לו מוצר, והוא סביר יותר לקבוע פגישה איתך שוב.
 • המוצר משפר את התמונה המקצועית שלך. אם, באמצעות שימוש במוצרי עיצוב מקצועי, אתה יכול לתקן בעיה של הלקוח או שיש לשפר את המראה שלו, הוא יבואו להעריך את הידע שלך במקום יותר אמון בך.

  מכירת המוצר הקמעונאי ללקוחות הגבר שלך הוא לא קשה כמו שאתה עשוי לחשוב. זה לא דורש ממך להיות “salesperson”, אבל זה דורש קצת מאמץ, להחיל בעקביות. בצע את חמשת הצעדים הבאים כדי לשפר את המכירות הקמעונאיות.

  1. התייעץ עם הלקוח שלך. במהלך הייעוץ, שאל את הלקוח, “מה אתה לא אוהב על השיער שלך?” או “איזה סוג של בעיות שיער יש לך?” הפוך את השאלה אחת כי קשה לענות עם “כן” או “לא”. זה יביא לו לדבר. לענות על החששות שלו על ידי המלצה המוצר המתאים. זכור שיש פתרון לבעיות השיער הנפוצות ביותר. דע את המוצר שלך ואל תהסס להציע לו את זה. כמה ביטחון יש לך ברופא אם הוא הגיב על התלונה על כאב הראש שלך באומרו, “המממ, תן לי לראות, אה, לקחת אספירין.”

   לעולם לא מצליחים להמליץ ​​על מוצר לכל לקוח, אך הקפד לשאול לפני השימוש בו! בחר מוצר ואמור, “בוב, זה pomade יעזור לתת לך מרקם גדול ובוהק, האם אכפת לך אם אני משתמש קצת בשיער שלך?”

  1. למסור לו את הבקבוק. מסירת הבקבוק ללקוח נותנת לו תחושה של בעלות על המוצר ומאפשרת לו להריח אותו ולקרוא את התווית, מה שהופך אותו נוח יותר עם זה. זכור כדי לוודא את בקבוקי המוצר הם נקיים ללא דופי ולא לתת ללקוח בקבוק קרם, מאובק של ג’ל.
  2. להראות לו איך להשתמש בו. מה התלונה הגדולה ביותר שיש לאנשים לאחר שעזבו סלון? זה שהם לא יכולים לעשות את השיער שלהם בבית ולהפיק את אותן תוצאות שעשה הסטייליסט בסלון. למה? כי לא חינכנו אותם! הצג את הלקוח שלך כיצד להשיג תוצאות על ידי נותן לו צעד אחר צעד כיוונים כיצד להשתמש במוצר עצמו, במיוחד עם pomades, שעווה, ו creams! במידת האפשר, לקבל אותו מעורב ולתת לו לשחק עם המוצר! אם הוא לא בטוח שהוא יוכל להשתמש נכון במוצר בבית, הוא לעולם לא יקנה אותו.
  3. שאל למכירה. הוא לא יקנה אם אתה לא שואל, אבל הקפד להחמיא לו לפני שאתה עושה. התקרב אליו עם משהו כזה, “בוב, החזה הזה באמת נראה נהדר בשיער שלך – זה נותן לך הרבה ברק, אתה רוצה לקחת איתך היום איזה בית?”
  4. להבטיח את זה. אל תחשוש לספר ללקוח שלך, “בוב אני אישית מבטיח לך שתהיה מאושר עם המוצר הזה, אם אתה לא, תחזיר אותו ואני אחליף אותו או אתן לך החזר מלא! נוח יותר להשקיע מותג סלון יקר יותר.מפיצים רבים המוצר יאפשר לך לחזור או להחליף מוצר הלקוח לא מרוצה, אז יש סיכון קטן מצידך. “

   כמו כל מטרה שווה להגיע, מסירות ועקביות הם המפתח. בעקבות הנחיות אלה כל יום על כל לקוח צריך לייצר מכירות מוגברת ולשפר את שימור הלקוחות הגברי שלך. מוכר שמח!

   No Replies to "כיצד למכור מוצרי סטיילינג לגברים זכר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − 39 =