התראה: אלה הם ג ‘ינס כולם יהיה ללבוש את הנפילה – insightyv.com

התראה: אלה הם ג ‘ינס כולם יהיה ללבוש את הנפילה

אנחנו מעריצים את הקלות של קיץ ההלבשה, אבל בואו להיות אמיתי – אנחנו מתרגשים למדי על מזג האוויר ג ‘ינס וכל תלבושות חמוד שאנחנו יכולים לשים יחד. איזו סיבה טובה יותר יכול להיות לקבל psyched עבור מזג האוויר סוער של סתיו מאשר את כל הבגדים החדשים נופל לנסות, כולל מגמות אופנה דנים מדהים. כדי לתת לך יתרון על מסתכל אופנתי העונה, עשינו רשימה של 10 העליון מגמות ג ‘ינס ליפול. לאחר מכן סרקנו את התמונות האחרונות בסגנון רחוב כדי לתת לך דוגמאות מעוררות השראה של איך אתה יכול ללבוש את הסגנון של מכנסי ג ‘ינס הטרנדי ביותר של העונה – כולל כמה זוגות ייתכן שכבר יש בארון שלך – לבנות את בגדי הסתיו המושלם שעובדים עבור כל מיני של מזג האוויר המעבר.

Friday
של 20

ג ‘ינס החבר במצוקה

מקולקל jeans and sweater street style photo


סגנון רחוב בסוודר ומכנסי ג’ינס קרועים.
תמונות של באני / גטי

ג ‘ינס שחוץ, מצוקה, קרוע ג’ינס הם אופנתי אופנתי עבור האופנה בסתיו השנה. הנה איך סגנון אלה ג ‘ינס כדי להיראות אופנתי ונקי עבור שעות היום. סוודר גולף לבן, מצמד המעטפה ונעלי הבוהן המחודדות לובשות זוג מכנסי ג’ינס עם קרעים ושריטות, ומעניקים לך מראה מלוטש להפליא שעובד עבור כל מיני ימי סתיו קרים.

02
של 20

ג ‘ינס החבר במצוקה

רְחוֹב style ripped jeans and kimono


שכבת קימונו אופנתי מעל ג’ינס החבר קרע.
כריסטיאן ויריג / גטי

הנה איך לסגנן זוג של ג’ינס החבר ‘ה מצוקה אולטרה על סופי שבוע מזדמנים, כך שאתה יכול להסתכל נכון לבראנץ’, מוזיאון גלריית אמנות מקפץ, או מזדמנים קפה להיפגש. קימונו יפה מושך יחד תלבושת קלה של חולצת טריקו וג’ינס קרועים.

03
של 20

רגל ישרה

רְחוֹב style straight leg jeans


סטרייט ינס הם על המגמה של אופנה ליפול.
אדוארד ברתלוט / גטי

ג’ינס רגליים יפות הן סיפור אופנה ענקי בסתיו הזה – ואלטרנטיבה מצוינת לג’ינס רזה, כשאינך במצב רוח לג’ינס המחבק את הגוף. כיוון שג’ינס רגליים ישרות עולות בבהירות, אפשר בקלות להתאים אותן עם הפרדות סופר-נשיות, כגון חולצת הכתף ושוליה פרחונית משולבת שנראית כאן – ועדיין נראית אופנתית (לא מתוק מדי). זהו ג’ינס נהדר לחפש לילות תאריך בימים חמים יותר בסתיו הזה.

04
של 20

רגל ישרה

רְחוֹב style jeans and fall coat


ללבוש ג’ינס רגל ישר עם מעיל גמל קלאסי.
כריסטיאן ויריג / גטי

להתחפש תלבושת מזדמנים של ג ‘ינס רגל ישרה וחולצה קלה על ידי שכבת אותו תחת מעיל גמלים קלאסי ליפול בסתיו ימים. הוסף צעיף מפוספס, תיק חמוד, נעלי גברים מעוררי השראה עבור תלבושת סתיו חמוד אתה יכול ללבוש לטיולים בעיר קניות עם חברים. האם זכור כי נעל הבוהן מחודד (אם זה שטוח או גבוה עקב) הוא נהדר להאריך את קו הרגל שלך בג ‘ינס, נותן לך את האפקט הכללי ואת רזה הכולל, במיוחד כאשר אתה לובש ג’ינס חזה רחב יותר.

05
של 20

הג’ינס הגולמי

רְחוֹב style leopard coat and jeans


גולמי ג ‘ינס גולמי יכול להיות זוהר כאשר מעוצב היטב.
תמונות של באני / גטי

ג ‘ינס עם scraggly, hems גלם (המכונה גם ג’ ינס שולי פרינג ‘) עשוי להיראות מזדמנים במבט ראשון, אבל הם יכולים להיות לבושים בקלות להיראות זוהר לעבודה או שעת קוקטייל. רק תסתכל על התלבושת הזאת מסוגנן להפליא של מכנסיים ג ‘ינס גולמי גלם בשטיפה כהה נקי, מתאימים עם מעיל נמר, נמר ונעים. אנחנו אוהבים את התלבושת הזאת בסתיו אופנה שאתה יכול ללבוש כמעט בכל מקום שאתה רוצה להפוך את הראש על מזג האוויר מזג אוויר קר.

06
של 20

הג’ינס הגולמי

רְחוֹב style raw hem straight leg jeans and black blazer


ללבוש בלייזר החבר שלך עם מכנסיים ג ‘ינס גלם שלך בסתיו זה.
אדוארד ברתלוט / גטי

רוצה להעתיק את הג’ינס למדים של כל אישה מסוגננת בפריז? זוג כביסה אופנתית אופנתית, מכנסיים ג ‘ינס גולמי עם בלייזר שחור בסגנון החבר. משוחק עם מסר tee וקל, שטוח מגפיים הקרסול, זה קל, תלבושת ליפול חמוד עבור ימים מזדמנים אופנתי החוצה כאשר מזג האוויר אינו צפוי.

07
של 20

שני ג ‘ינס

רְחוֹב style two tone jeans


סגנון שני ג ‘ינס צליל עם תלבושת סתיו קלאסי.
כריסטיאן ויריג / גטי

יצירת תלבושת בלתי צפויה, אופנתית עבור ימים קריר יותר בסתיו הזה, על ידי לובש אופנתית ג ‘ינס אופנתי שני ג’ ינס עם קלאסי ליפול אופנה מפריד. רק תסתכל איך עד כה מעיל גמלים נצחית תלבושת הסוודר יכול להסתכל, כפי שתואר כאן, פשוט על ידי לובש את זה עם אלה של רגע- ג ‘ינס.

08
של 20

שני ג ‘ינס

רְחוֹב style in jeans and a denim jacket


ללבוש ג ‘ינס שני גוונים כחלק לתלבושת ג’ ינס כפול.
תמונות של באני / גטי

כמה קוראים לזה ג ‘ינס כפול, אחרים קוראים לזה את הטוקסידו הקנדי – מה השם, תלבושת המשלבת ז’ קט ג ‘ינס וג’ ינס נראה מתאים לחלוטין עבור הנפילה הזאת. איך אתה יכול להתבלט מתוך ג ‘ינס על ג’ ינס לובש קהל? הפוך את הג ‘ינס שלך אופנתי זוג טון זוג ג’ ינס, כפי שתואר כאן.

09
של 20

השמלה דנים

רְחוֹב style denim dress


חמוד ליפול תלבושת – ללבוש שמלת מיני ג ‘ינס על סוודר.
כריסטיאן ויריג / גטי

השמלה דנים הוא בכל מקום עבור אופנה נופלים השנה, במיוחד עם hemline גבוה. סגנון שמלת מיני chambray מיני – ייתכן שכבר יש אחד במעמקי הארון שלך – עבור מפתיע, חמוד הסתיו המעבר תלבושת מזג האוויר, על ידי שכבת אותו על סוודר קל, שרוול ארוך.

10
של 20

השמלה דנים

רְחוֹב style in denim dress and over the knee boots


סגנון למחוץ – שמלת דנים מעל המגפיים הברך.
כריסטיאן ויריג / גטי

הנה תלבושת אופנה בסתיו אנחנו מעל הראש מאוהב. שמלת מיני ג ‘ינס שרוול ארוך נראה עזים באופן אופנתי – וחם מספיק עבור סתיו ימים פריך – כאשר מזווג עם המגפיים דרמה גבוהה, ירך.

11
של 20

ג ‘ינס עליון

רְחוֹב style jeans and blazer


ללבוש ג ‘ינס קצוץ למשרד עם ז’ קט חמוד זה נופל.
טימור עמק / גטי

המותניים ג ‘ינס קצוץ המותניים הם מגמת האופנה העיקריים של נשים בסתיו הזה – ואת קו המותניים גבוה יותר הוא מחמיא להפתיע כמעט כל צורה הגוף. בשטיפה כהה, הם גם לביש כמעט לכל אירוע ואירוע יש לך על הצלחת שלך העונה. הנה דרך מצוינת ללבוש את ג ‘ינס אופנתי לעבוד אפקט מלוטש, מעוצב עם בלייזר טוויד אופנתי דירות אצבע מחודדות. שקית הגוף, או תיק עור חסון, הוא תוספת נהדרת התלבושת שלך מוסיף אווירה מקצועית שלך עבור המשרד.

12
של 20

ג ‘ינס עליון

רְחוֹב style high waist jeans


ללבוש ג ‘ינס גבוה על סופי שבוע מזדמנים בסתיו הקרוב.
תמונות של באני / גטי

אתה יכול ליצור תלבושת חמוד מזדמנים עבור ימי מזג אוויר קריר יותר בסתיו הזה, כאשר אתה לובש את העונה אופנתית גבוהה של העונה ג ‘ינס קצוץ עם מקטורן קצר יותר מסתיים על המותניים שלך (למה להסתיר את התכונה החתימה של ג’ ינס אלה?). הוספת צעיף צבעוני, כמו בתמונה, עוזר להביא תשומת לב לפנים ולאזן את התלבושת שלך כאשר אתה בוחר ללבוש מכנסי ג ‘ינס קצר יותר.

13
של 20

מעיל ג ‘ינס גדול

סִגְנוֹן style in jean jacket and skirt


ללבוש ז ‘קט ג’ ין slouchy מעל חצאית חמודה בסתיו הזה.
כריסטיאן ויריג / גטי

ארוך לאורך זמן הוא צללית מסוגנן בסתיו הזה – ואת החבר בסגנון, ג ‘ינס ג’ ינס בגודל גדול הוא אופנה בארון חייב. אתה יכול ליצור אופנתי, אופנתי אופנתי עבור מזג האוויר בסתיו המעבר בעונה זו כאשר אתה שכבת מעיל ג ‘ינס slouchy, וינטאג’ (עם או בלי פרטים מצוקה) על חצאית אורך MID אופנתי, כפי שתואר כאן.

14
של 20

מעיל ג ‘ינס גדול

רְחוֹב style in denim jacket


להתלבש ג ‘ינס ג’ ינס ליפול אופנה.
כריסטיאן ויריג / גטי

איך אתה יכול ללכת על ביצוע ז ‘קט דנים גדול נראה שיק בסתיו הזה, כאשר אתה הולך למקום פחות מזדמנים? הנה תלבושת מעוררת השראה עבור מזג אוויר קריר, כאשר אתה רוצה להוסיף אלמנט לבוש לתלבושת מלוטש אחרת. אנו ממליצים ללבוש ז’קט ג’ינס גדול עם פרטים מעניינים – כגון זה, עם שרוולים פרווה אופנתי אופנתי – על תלבושת מתוחכמת, כגון חולצה ומכנסיים שחורים יעיל. הוסיפו תיק איכותי, משקפי שמש ועקבים, לבגדי תלבושות אדגי-נפגש, שאפשר ללבוש לעבודה, להתרחשויות תרבותיות, להרשים את האמהות האחרות באיסוף בית הספר ועוד..

15
של 20

ג ‘ינס רך ג’ ינס

רְחוֹב style in jeans and jacket


ג ‘ינס קרסוליים רזה צודקים אופנה ליפול.
אדוארד ברתלוט / גטי

ג ‘ינס רזה נראה trendiest זה ליפול כאשר הם בסופו של הקרסוליים. להרכיב אופנתי, אופנתי לחפש את המשרד על ימים קריר – או פשוט להרשים את החברים שלך עבור טיולי סוף השבוע מסוגנן – על ידי לבוש שטיפה כהה, ג ‘ינס רזה קרסול עם מעיל או חגורה חגור. Cinching המותניים שלך עם חגורה מעל העליון נעים היא דרך מצוינת להדגיש את הצורה שלך, תוך שהייה חמה מספיק ימים קריר ליפול.

16
של 20

ג ‘ינס רך ג’ ינס

רְחוֹב style in skinny jeans


צרפתית בהשראת התלבושת בג’ינס רזה.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה בגד סתיו חמוד זה יהיה שווה בבית ברחובות פריז או ניו יורק. ללבוש כביסה כהה, ג’ינס רזה באורך הקרסול עם מעיל אפונה כהה, הדפס מודפס ודירות עליזות לחתוך דמות אופנתית ומסוגננת לעבודה או לסוף שבוע.

17
של 20

רקומים רקומים

רְחוֹב style embroidered jeans


סגנון רחוב בג’ינס רקומים.
תמונות של באני / גטי

אחת המגמות הנפילות ביותר בסתיו השנה היא לא הסגנון של ג ‘ינס, אבל מה על ג’ ינס. רקמה – מ דפוסי פרחים לפירות מוזרים – מוסיף משהו מיוחד לכל סגנונות ג ‘ינס אתה כבר אוהב. הנה צילום מקרוב של התלבושת כי מלא חוגגת את מגמת דנים, על ידי התאמת ג’ינס רקומים עם חולצה פרחונית דפוס דומה.

18
של 20

רקומים רקומים

רְחוֹב style embroidered jeans


תאריך התאריך הרומנטי בג’ינס רקומים.
דניאל צוצניק / גטי

הנה איך לסגנון זוג מזדמנים, רקומים ג’ינס כחלק תלבושת תאריך רומנטית. לראש תחרה עם פירוט טהור מוסיף תחושה מיוחדת כדי slouchy, פופ ארט ג ‘ינס.

19
של 20

פרטים מיוחדים על ג ‘ינס

רְחוֹב style printed jeans and faux fur coat


התראה בסגנון – ג’ינס מודפסים חוזרים לסתיו אופנה.
טימור עמק / גטי

מלבד רקמה, פרטים מיוחדים אחרים הם popping על ג ‘ינס בסתיו הקרוב. אנחנו אוהבים את זה זוג חצוף בדפוס כוכב, במיוחד שחוקים כפי שתואר כאן עם מעיל פרווה, פרווה faux עבור ימי סתיו צוננים.

20
של 20

פרטים מיוחדים על ג ‘ינס

רְחוֹב style embellished jeans


מכנסי ג’ינס מעוטרים לאופנה נופלת.
אדוארד ברתלוט / גטי

פנינים על ג’ינס? למה לא, כחלופה אופנתית למחרוזת בסתיו הזה. ללבוש ראש מפנה, ג ‘ינס מיוחדים כמו אלה עם יותר סתיו קלאסי חתיכות סתיו, כפי שתואר כאן, עבור מראה יום שיקי זה מסוגנן כמו שזה צפוי.

No Replies to "התראה: אלה הם ג 'ינס כולם יהיה ללבוש את הנפילה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.