גיגי חדיד סגנון: ג 'יני חדיד | insightyv.com

גיגי חדיד סגנון: ג ‘יני חדיד

ג'יג'י Hadid fashion style in denim

גיגי חדיד מדריך איך ללבוש ג ‘ינס.
ריימונד הול / גטי

ג’יג’י חדיד היא אחת מסמלי האופנה החמים ביותר כיום – הילדה יודעת איך להרוג אותה בתלבושת. אם דוגמנית העל לבושה בהוט קוטור עבור המסלול ומגזין האופנה הגבוה מתפשט מ”ווג “אל” Elle “, או משיכה יחדיו את תלבושת האינסטגרמה שלה, מיליוני נשים מתבוננות בג’יג’י חדיד בהשראת אופנה. אני באופן אישי בהשראת איך סגנונות ג ‘ינס ודנים להיראות סקסית כל כך בחיי היומיום שלה. תסתכל על אלה בגדים בסגנון ג’יג’י חדיד בסגנון, כדי לעורר אותך כאשר אתה מתלבש בבוקר.

02
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – ג ‘ינס סקיני בלייזר לבן

ג'יג'י Hadid denim fashion style

ג’יג’י חדיד לובשת ג’ינס ובלייזר לבן.
GettyImages-קית ‘ג’ ונסון, באואר, גריפין, GC תמונות

ג’יג’י חדיד יוצאת החוצה בלוס אנג’לס, קליפורניה, לבושה בג’ינס רזה ושטוח, עם ג ‘ינס רזה בינוני עם ברכיים קרועות. היא מתלבשת בג’ינס שלה עם בלייזר טוקסידו לבן, חולצת טריקו מעוצבת וקוקו גבוה כדי ליצור סגנון מגניב שהיא יכולה ללבוש לארוחת ערב וריקודים. בינתיים, הבחירה שלה של נעלי שחורות בסיסיות אומר זה supermodel הוא שומר את זה אמיתי. 

לגנוב את הסגנון שלה: שכבת בלייזר מחוייט על ג ‘ינס חולצת טריקו כדי לשדרג באופן מיידי את הסגנון שלך בג’ ינס. אתה יכול לבחור ג ‘ינס אופנתי, מצוקה כמו בתמונה כאן על Gigi, או לבחור זוג לשטוף כהה בגימור מנקה למראה קלאסי יותר.

קנה ג ‘ינס רזה במצוקה על אמזון

03
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – מכנסי ז’אן ובלו-ליין בלייזר

ג'יג'י Hadid street style outfit in denim shorts

לבוש בסגנון ג’יג’י חדיד במכנסי ג’ינס.
ריימונד הול / גטי

איך אתה בסגנון לחתוך מכנסי ג ‘ינס עבור יום של גלריה מקפץ? אם אתה גיגי חדיד, אתה זוג זוג מכנסיים קצרים של ג ‘ינס עם חולצת טריקו בלייזר סופר ארוך. לביקור של קיץ במוזיאון המטרופוליטן של ניו יורק, הדגם לבש את התלבושת הזאת בנעלי התעמלות נוחות – נהדרות לשיט כמה קומות של כמה מן האמנות הכי טובה בעולם – ואת הקוקו הגבוה שלה.

לגנוב את הסגנון שלה: שמור על המראה האחורי שלך בראש כאשר אתה לובש מכנסיים קצרים דנים קצרים. בלייזר ארוך – או סוודר קרדיגן ארוך – הוא חכם חכם ללבוש או לשאת יחד, כי כאשר אתה מרגיש צורך לכסות.

קנה דנים לחתוך את מכנסיים קצרים על אמזון

04
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – ג ‘ינס כפול ומגפיים אדומים

ג'יג'י Hadid style in double denim outfit

סגנון ג’יג’י חדיד בתלבושת ג ‘ינס כפול.
ריימונד הול / גטי

ג ‘ינס כפול, מישהו? ג’יג’י חדיד צולמה במגמה זו לקראת ערב בניו יורק. היא זייפה את ז’קט הג’ינס המשובח שלה עם מכנסי ג’ינס רזים במכנסיים קלאסיים. מה באמת עושה את התלבושת הזו היא הבחירה בהשראה של הנעלה – מי עוד זה סמל האינסטגרם בסגנון היה חושב ללבוש נעלי קטיפה אדומות בחודש יולי – אבל זה לגמרי עובד עבור כל אמריקאי,. 

לגנוב את הסגנון שלה: כאשר אתה לובש גוונים דומים של ג ‘ינס מכף רגל ועד ראש, הוספת אביזר החתימה היא דרך מצוינת לעשות את המראה שלך.

קנה וינטאג לשטוף ג ‘ינס רזה על אמזון

05
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – ג ‘ינס לבן

ג'יג'י Hadid fashion in white jeans

ג’יג’י חדיד לובשת ג’ינס לבנים ללילה.
רוברט קמאאו / גטי

היא הוכיחה שמכנסי ג’ינס לבנים יכולים ללבוש בצורה אופנתית במשך כל השנה, ויצאה ג’יג’י חדיד לאביב האחרון במחוז סוהו של ניו יורק, לבושה בתלבושת פשוטה, לבנה שכוללת ג’ינס לבנים לבנים אופטיים. כוכבת האופנה של אינסטגרם זייפה את מכנסי הג’ינס הדקים שלה עם סווטשירט לבן וכובע בייסבול תואם, מאופיינת בנעלי הדפסה של נמר ושכבה תחת מעיל ערב מרופד. זה אנסמבל מגניב הוא דוגמה מצוינת איך את האביזרים הנכונים – ואת מושלמת ג ‘ינס מתאים – יכול לעשות תלבושת של מפריד מזדמנים נראה לבוש מספיק הערב.

לגנוב את הסגנון שלה: להיות הכי מגניב בחדר על ידי דילוג על השמלה השחורה הקטנה על הטיול הבא שלך, ואת ההלבשה תלבושת מזדמנים במקום. שדרג ג’ינס וחולצה בסיסית עם מעיל גדול, נעליים עזות ואביזרי רוצח אחרים, כגון שרשרת הצהרות נהדרת, שעון איכותי או תיק עמיד.  

קנה ג ‘ינס רזה לבן על אמזון

06
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – החבר ג’ינס וחיתוך

ג'יג'י Hadid in boyfriend jeans

ג’יג’י חדיד בג’ינס של החבר.
באואר גריפין / גטי

כאשר ג’יג’י חדיד לובשת ג’ינס, היא בוחרת לעתים קרובות בג’ינס רזה, כדי להפגין את צורתה הנרגשת. לפעמים, כאשר מודל זה מגדיר את הבחירה ללבוש ג’ינס החבר slucier, היא זוגות בזוגות אותם עם החיתוך העליון, כדי להדגיש צללית נשית שלה מותניים צרים. הנה, היא שכבתה טי מרופט מעיל עור על רגל ישרה, ג’ינס החבר האזיקים ואת נעלי גברים, על הנערה, פוגש נער נראה עובד היטב עבור יום מזדמנים של טיול בלוס אנג ‘לס.

לגנוב את הסגנון שלה: זוג סגנונות ג ‘ינס רגוע עם מפריד נשי. אם היבול העליון הוא לא הסגנון שלך, נסה העליון עם קפלים ילדותיים, טנק פסטל מצויד, או חולצה רכה בהדפסה יפה פרחוני. 

קנה ג’ינס החבר עבור נשים על אמזון

07
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – ג ‘ינס החבר ועקבים גבוהים

ג'יג'י Hadid wears ripped boyfriend jeans in New York City

ג’יג’י חדיד לובשת מכנסי ג’ינס קרועים בניו יורק.
ריימונד הול / גטי

הנה ג’יג’י חדיד כפי שצולמה בניו יורק, שוב לובשת חולצה קצרה יותר כדי להראות את מותניה הזעירים בתלבושת ג’ינס של החבר. הפעם היא בחרה בצבעים אפרוריים של ג ‘ינס להצמד עם מכנסי הג’ ינס שלה, שהם בסגנון אופנתי סופר, מצוקה במיוחד. עקבים גבוהים צהוב להוסיף פופ מוזמן של צבע. 

לגנוב את הסגנון שלה: לובש צבעוני או בדוגמת נעלי עקב גבוהה היא דרך מצוינת להוסיף סגנון צעיר למראה שלך, כאשר אתה לובש תלבושת ג ‘ינס בסיסיים. 

קנה אולטרה מצוקה ג’ינס על אמזון

08
של 09

סגנון גיגי חדיד – נעליים גבוהות מעל ג ‘ינס

ג'יג'י Hadid wearing skinny jeans and tall boots in Los Angeles

ג’יג’י חדיד לבושה בג’ינס רזה ומגפיים גבוהים בלוס אנג’לס.
באואר גריפין / גטי

גיגי חדיד מראה את אחת הדרכים רבות ללבוש מגפיים עם הג ‘ינס שלך, במשך ימים כאשר הטמפרטורה לוקחת לטבול. כוכב הסגנון האינסטארגרי תוחב את אמצע הג’ינס שלה, ג’ינס רזה לנעליים אופנתיות, מחובקות על הברכיים, בוחרת בחוכמה זוג שטוח לנוחות, כשהיא תקנה כל היום. היא לובשת סוודר יפה, קל משקל, על חמימות, מסיים את מבטה עם משקפי שמש מעוצבים ותספורת בהשראת בלרינה,.

לגנוב את הסגנון שלה: דירות הן אפשרות קלה, לבישה כאשר אתה רוצה לנסות את המגפיים גבוה מעל המגפיים ג’ינס.

קנו ג ‘ינס רזה באמצע אמזון

09
של 09

סגנון ג’יג’י חדיד – מעיל גולם על ג ‘ינס קצוץ

ג'יג'י Hadid wears slouchy jeans for a night out

ג’יג’י חדיד לובשת ג’ינס רשלנים ללילה.
מארק Piasecki / Getty תמונות

כך התלבשה ג’יג’י חדיד לארוחת צהריים בפריס, צרפת. הדגם נראה בדיוק כמו פריזאי מסוגנן בתלבושת אופנתית חסרת מאמץ, של ג’ינס רגועים, קצוצים, טי טי בסיסי ומעיל צמר שחור באיכות גבוהה. 

לגנוב את הסגנון שלה: להשקיע כמה מעילים טוב שאתה יכול לזרוק את כל התלבושות מזדמנים שלך בג ‘ינס, כדי להתלבש אותם מיד לסגנון היום. מעיל גשם קליל בצבע בז ‘מושלם בחודשי החום או בימים גשומים, בעוד שמעיל שחור, חלוק או חלוק בסגנון לעולם לא ייצא מהסיגנון של לובש בטמפרטורות נמוכות יותר.

קנה ג’ינס החבר קצוץ על אמזון

No Replies to "גיגי חדיד סגנון: ג 'יני חדיד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 1