חבר ‘ה, הנה המדריך שלך כדי לקבל את סתיו דנים מגמות ימין – insightyv.com

חבר ‘ה, הנה המדריך שלך כדי לקבל את סתיו דנים מגמות ימין

בעוד מגמות האופנה של גברים לא משנה כמו נשים של שנה בשנה, תוכל בדרך כלל לראות כמה מגמות מפתח חדש להופיע גברים של ג ‘ינס כל באביב ונופלים עם אוספים המסלול מעצב. זה בסתיו ובחורף, מגמות הג ‘ינס של גברים חדשים כוללים עדכונים להתאמה הכי טרנדי, לשטוף וגימור של ג’ ינס של גברים – עם הרבה אפשרויות עבור גברים שרוצים לנסות סגנונות חדשים.

הנה מגמות הג’ינס החשובות ביותר לגברים – והנשים המסייעות להם בחנות – להיות מודעים לסתיו הזה. בנוסף, יש לי את הגב עם טיפים בסגנון על איך ללבוש את הג ‘ינס עכשיו.

Friday
של 05

ג ‘ינס כבוש לגברים

כבול jeans for men

תמונות של באני / גטי

ג ‘ינס כבולים הם מגמת אופנה מפתח לגברים שרוצים להיראות הנוכחי בסתיו. שלא כמו האזיקים המגוהצים והמוגנטים של העבר, עם זאת, האזיקים החדשים לג’ינס מגולגלים בצורה לא רשמית ויכולים להיות רחבים יותר (aka גבוה יותר). זהו סגנון גברי המעורר ג ‘יימס דין עידן קריר היא דרך מצוינת לשדרג כל בגד ג’ ינס, מן מזדמנים כדי נראה נראה. השרוול גם מוסיף קצת משקל על המכנסיים שלך, אשר יכול לעזור ג ‘ינס לתלות יותר אטרקטיבי.

כדי להשיג סגנון זה, פשוט להעיף את הקצוות של ג ‘ינס רזה לחתוך כך התפר מראה, יצירת השרוול כי הוא בערך שני אינץ’ גבוה. זוהי דרך מצוינת להתמודד עם ג’ינס שמתאימים לך על הצד הארוך, גם.

איך ללבוש: ג ‘ינס כבוש מעביר מראה זה הן הספר הישן ואת המודרנית. ללבוש את זה כאשר אתה רוצה להיראות אופנתי – אבל לא להגביל את עצמך בגדים מזדמנים. ליצור מראה מלא של אופי על ידי איזוק ג ‘ינס רזה ללבוש אותם עם בלייזר איכות וצעיף עבור המשרד. סגנון זה הוא גם מבט בטוח עבור התאריכים מזדמנים יותר שלך. ודא גם כי הגרביים שלך נראים טוב, כמו סגנון זה סביר להניח להראות אותם.

02
של 05

הירח

גברים's jeans street style


ג’ינס רגוע לסגנון של גברים מזדמנים.
תמונות של באני / גטי

העונה של ג ‘ין רגוע לגברים הוא לא רופף כפי שראינו בעבר עונות – לחשוב מרווחית ולא שקית. מה שאתה מחפש הוא ג ‘ין נופל ישר מן המותניים, תלוי באופן טבעי דרך הירכיים מבלי לצרף את הברכיים. אל תתפתו לקנות גדול מדי, או שאתה מסתכן נראה מיושן (או כמו שקנית ג’ינס זולים). אתה אמור להיות מסוגל חגורה אלה ג ‘ינס ללא כל אגרוף על המותניים והם עדיין צריכים להתאים בכושר בקת. זהו ג ‘ין מזדמנים עבור סלבריטאים רבים זכר.

מראה מזדמן יותר מאשר אחרים מתאים כי הם פופולריים בעונה זו, זה עדיין חשוב כדי למנוע מבט מרושל, שבו אתה יכול להשיג על ידי קניות עבור ג ‘ין בתוך כהה, לשטוף אינדיגו. אתה יכול גם להוסיף צורה – ואת נראית מזדמנים מסוגנן – על ידי גלגול את קצות הג ‘ינס.

איך ללבוש: עבור סגנון מזדמנים קל, ללבוש ג ‘ינס רגוע עם חולצה משובצת או טי האהוב עליך. או לקחת את הסגנון שלך עד חריץ עבור סתיו וחורף על ידי זיווג אותם עם סוודר הולם דק ואביזרים מצוחצחים, כגון כובע funky, תיק עור או צעיף chunky.

03
של 05

ג ‘ינס במצוקה

רְחוֹב style distressed jeans for men

קירסטין סינקלר / גטי

ג ‘ינס במצוקה כבר סגנון מצרך עבור נשים במהלך העונות האחרונות. אבל בשנים האחרונות ראינו אותם כמגמת אופנה חשובה גם לגברים. במיוחד כאשר לחתוך בכושר רגוע למדי, דנים זה סיים עם פרטים במצוקה יכול לתת לגברים מראה אופנתי שעובד היטב עבור לילות תאריך ומסיבות מזדמנים. המפתח כדי לקבל את המגמה הזאת נכון בסתיו ובחורף היא לקנות ג’ינס שמתאים לך בצורה מושלמת דרך המושב והירכיים, עם הרגליים לחתוך בנדיבות רק את הכמות הנכונה של מצער כדי להתאים את הסגנון האישי שלך – מתוך מעט מלטש קל על ירכיים, על קרעים גדולים יותר ושריטות כפי שתואר כאן.

איך ללבוש: אלא אם כן אתה נער כאשר הג ‘ינס שלך תכונה פרטים מחוספס, זה חיוני כי השכבות האחרות שלך להיות מבוגר מובנה במקצת. חולצת כפתור מתאימה למטה תשמור על המראה שלך יחד. עבור תאריך או ערב החוצה, ללבוש ג’ינס במצוקה לגברים עם מעיל ספורט או בלייזר. אתה יכול להתלבש אפילו יותר על ידי הוספת אביזרים באיכות גבוהה, כמו שעון גדול או צעיף חתימה.

04
של 05

רזה (לא רזה) ג ‘ינס

רְחוֹב style men's slim jeans

דניאל צוצניק / גטי

גברים שרוצים לצאת החוצה בסגנון זה בסתיו ובחורף יכול גם לנסות את ג ‘ינס חדשים, רזה ג’ ינס שאנו רואים השנה. סגנון ג ‘ינס זה מחבק את הגוף שלך מקרוב למדי, מבלי להיות הדוק על הקוצים.

המפתח כדי לחפש הנוכחי בג ‘ינס אלה היא למצוא זוג שמתאים כראוי מן המותניים עד הברכיים. אתה רוצה לכוון סגנון אמצע עלייה שמתאים לך בנוחות סביב הירכיים ואת התחת, עבור יעיל – אבל לא חזק ורזה בכושר. (יש לזכור כי ג ‘ינס של גברים הם בדרך כלל עשה עם פחות למתוח מאשר סגנונות של נשים, כך ג’ ינס נוטים לשקוע קצת עם ללבוש). אלה ג ‘ינס צריך להיות חתוך קרוב לגוף דרך הירך, מחבק בעדינות אך לא סוחטים את הרגליים העליונות. Hems יכול להיות רזה סביב הקרסול (אבל אף פעם לא מחודדות), או בסופו של bootcut קלה, בהתאם העדפה אישית.

איך ללבוש: ללבוש ג’ינס גזרה רזה בשטיפה עשירה, כהה, כמו אינדיגו או שחור, כמו שלך ג ‘ינס ללכת לעבודה ולשחק. ללבוש את זה בקלות ג ‘ין עם חולצת טריקו בלייזר, כפי שתואר כאן, עבור מראה מזדמן להפליא. עבור יום שישי מזדמנים במשרד כאשר ג ‘ינס הם מתאימים, אתה תהיה לבוש היטב בג’ ינס רזה יחד עם חולצה אוקספורד למטה כפתור חיל הים או שחור בלייזר (עניבה אופציונלית).

05
של 05

וינטאג ‘ג’ ינס

בָּצִיר men's jeans street style

דניאל צוצניק / גטי

בעוד ג ‘ינס לשטוף כהה הם ללכת לעבודה ועל מקרים dressier, זה בסתיו וחורף ג’ ינס מזדמנים של גברים יכולים גם להיראות הנוכחי בהרגשה חיה. קניית ג’ינס חדשים בשטיפה טרום דהויה, “וינטג” – מ בלוז בלויה עד אפור דהוי גוונים שחורים שטף – חותך את הזמן הדרוש כדי לשבור זוג חדש, כך שאתה יכול להסתכל מחוספס (ומסוגננת) מיד. ג’ינס אלה הם לשים דרך לשטוף נמרצת הפעלות לשטוף על היצרן, כדי ליצור את האפקט הישן הישן. אולי הכי טוב, אתה יכול לזרוק את הג ‘ינס האלה במכונת הכביסה ללא דאגה, כפי שהם רק ישתפרו כאשר הם הופכים יותר שבור in. 

איך ללבוש: עבור סגנון סוף שבוע מזדמנים, מזג האוויר, כביסה וינטאג ‘דנים נראה נהדר לזווג עם בלוז מודיס ואפורים.

No Replies to "חבר 'ה, הנה המדריך שלך כדי לקבל את סתיו דנים מגמות ימין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.