כיצד להסיר מסטיק ועוד דברים גרוס מן הג ‘ינס שלך – insightyv.com

כיצד להסיר מסטיק ועוד דברים גרוס מן הג ‘ינס שלך

אתה קונה עד שאתה כמעט ירד כדי למצוא את זוג מושלם של ג ‘ינס … אז איך זה מעצבן כאשר אתה בטעות בסופו של דבר עם כתמים ברוטו, לא רצוי gunk על ג’ ינס שלך? עשינו את המחקר על כמעט כל אסון כזה אתה יכול לחוות זוג מכנסי ג ‘ינס, לבוא עם זה מדריך שימושי על איך להתמודד עם מכשולים כאלה.

בין אם ישבת רק מסטיק, מרחה שפתון על זוג האהוב עליך של ג ‘ינס, או יש את התקופה שלך באופן בלתי צפוי כאשר לובש ג’ ינס, יש לנו עצה גאון כיצד להסיר כתמים וחומר ברוטו אחרים מן הג ‘ינס שלך.

עֵצָה: לפני שתנסה כל אחת משיטות המומחיות המפורטות להלן, אתה צריך לבדוק פעמיים את התווית טיפול כביסה של הג ‘ינס שלך, כדי לשלול מה לא לעשות. (אם ג ‘ינס הם לא לכביסה המכונה, למשל, להתעלם מכל פתרון זה כרוך לשים אותם דרך מכונת הכביסה.)

ג ‘ינס אסון: אתה שבת מסטיק

לשבת במסטיק של מישהו אחר כשאתה לובש ג’ינס זה לא נעים, בלשון המעטה. אבל אל תדאג – זה לא חייב להיות סוף הג’ינס שלך. יש לנו טריק מדהים לחלוק איתכם, להסרת מסטיק מן ג ‘ינס. עכשיו נימוסים רעים של מישהו לא צריך להיות סוף של ג’ינס האהובים עליך.

מה אתה צריך:

 • קובית קרח
 • שקית פלסטיק ניתנת לשינוי
 • סכין ארוחת ערב או כלי חדים אחרים
 • מברשת ציפורניים

כיצד לקבל ג ‘ינס נקי:

צעד ראשון: מניחים קוביית קרח ב baggie פלסטיק resealable. לשפשף את זה על ג ‘ינס מכוסה מסטיק עד מסטיק קפוא. עבור מסטיק עקשנית, ייתכן שתרצה להשאיר את הקרח המכוסה באגי יושב על גבי אזור gummed-up של הג ‘ינס שלך עד 30 דקות.

שלב שני: השתמש חפץ חדה – סכין ארוחת ערב עובד בצורה מושלמת עבור זה, או שאתה יכול להשתמש במרסיס מתכת אם יש לך ארגז כלים מצויד – כדי לגרד את מסטיק עודף ככל שתוכל מן הג ‘ינס. (מסטיק יהיה להתפורר לחתיכות, ולא לרדת חתיכה אחת מושלמת.) לגרד עם הדגן של הג ‘ינס שלך, נזהר לא לחפור או למתוח את הבד (אלא אם כן אתה רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להוסיף קצת אופנתי מוטרד פרטים).

שלב שלוש: השתמש במברשת ציפורניים עם זיפים נוקשים כדי להבריש את חתיכות הנותרים של מסטיק את הבד.

דניס אסון: יש לך את התקופה בג ‘ינס

אתה יכול להיות אלוף ב מעקב אחר זרימת החודשי שלך עדיין בסופו של דבר במצב זה. בין אם יש לך את התקופה שלך באופן בלתי צפוי, או מצא את עצמך קורבן של דליפה בעת פעילות גופנית (או אפילו פשוט יושב ליד שולחן העבודה שלך בעבודה), רוב הנשים חוו כתמי דם על הג ‘ינס שלהם בזמן זה או אחר. כאשר זה קורה, אתה עלול להרגיש icky, אבל לפחות יש עדיין תקווה עבור הג ‘ינס שלך, אם אתה יכול לפעול במהירות.

מה אתה צריך:

 • מטלית נקייה, כהה (השתמש אחד אתה לא שונא לזרוק, במקרה זה כתמים)
 • מגבות נייר
 • חומץ לבן
 • סְפוֹג
 • אמוניה (במקרים מסוימים)

כיצד לקבל ג ‘ינס נקי:

צעד ראשון: ברגע שאתה שם לב כתמי דם על הג ‘ינס שלך, לקבל אותם ולהפוך אותם מבפנים החוצה. אם הדם לא יבש עדיין, ייתכן שתוכל להסיר אותו עם מים קרים לבד. קבל את מטלית שלך רטובה ולנגב את הכתם שוב ושוב, כדי לראות אם אתה יכול להוציא את הדם החוצה. כאשר אתה חושב שהצלחת, לחץ על האזור עם מגבות נייר יבשות כדי להסיר את כל עקבות הדם עדיין אורב בד. חזור עד שמגבות נייר יבואו נקי.

הערה על טמפרטורת המים – חשוב מאוד לא לטפל בכתמי דם על ג ‘ינס עם מים חמים.

למרות שאולי שמעתם אחרת, מים חמים יכולים לעשות את ההפך ממה שאתה מתכוון לעשות כתמי דם להגדיר.

שלב שני: אם השיטה מים בלבד לא עובד, זה הזמן לנסות חומץ. החל רגיל, חומץ לבן (באותו סוג אתה יכול להשתמש לבישול וניקוי) ישירות לאזור מוכתם של ג ‘ינס ולהשאיר לחדור בד במשך 10 דקות לפחות. כתם את האזור עם מגבות נייר, חוזר עד שהם מגיעים משם נקי.

שלב שלוש: ללא הצלחה עם האפשרויות לעיל? לעבור על שיטה זו, אשר יכול לשמש גם מיד אם כתמי דם יבש על דנים. מערבבים מעט מים קרים עם מעט חומר כביסה נוזלי, במיכל קטן. השתמש ספוג נקי כדי ליישם את הפתרון כתמים כתם אותם להרים את הדם. חזור, שטוף את הספוג לפי הצורך בזמן העבודה.

שלב רביעי: אם כתמי דם הם מתמיד ו-נכנס, אתה יכול לדלל כמה אמוניה עם קצת מים קרים ולהשתמש בשיטת ספוג המתואר לעיל כדי להחיל אותו על אותו. היזהר, עם זאת – לעולם, מעולם לא לערבב אמוניה עם דטרגנטים או אקונומיקה אחרים, שכן זה יכול לשחרר אדי בלתי נראה, אדיר מזיקים לאוויר.

אסון ג ‘ינס: יש לך שפתון על ג’ ינס שלך

בין אם השארת שפתון בכיס שלך ואת הכובע בא בסל הכביסה, או שאתה איכשהו הצליח למרוח צבע שפתיים ישר על הג ‘ינס שלך, אל ייאוש עד שתנסה את זה מדהים, טריק מוכח עבור מקבל שפתון את הג’ ינס. כבונוס, פתרון זה הוא זול ובטוח לשימוש על בד ג ‘ינס.

מה אתה צריך:

 • סכין חמאה
 • נוזל לשטיפת נוזלים
 • סְפוֹג

כיצד לקבל ג ‘ינס נקי:

צעד ראשון: השתמש סכין עמום, כמו סכין חמאה, כדי לגרד את השפתון ככל האפשר. היזהר להשתמש ביד קלה מאוד – הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא ללחוץ על פיגמנט נוסף לתוך החומר ג ‘ינס.

שלב שני: החל את השחר כביסה נוזלי ישירות לאזור של ג ‘ינס עם סימן השפתון. השחר הוא כמו נשק סודי להסרת השפתון מן הבגדים, וכן מועדף של מעצבי אופנה מסיבה זו, כי זה ניסח לפרוץ דרך שומן. (מעט מדענים: רוב השפתונים מורכבים משמן, שעווה וצבען, מכיוון שהשמן מתמצת את המרכיבים האחרים, כאשר אתם משברים את השמן, ניתן לשטוף את שאר המרכיבים בקלות).

שלב שלוש: השתמש בספוג כדי ללחוץ בעדינות לקרצף את הכביסה נוזל הכביסה לתוך כתם שפתון, ואז לעזוב לחדור במשך כ 10 דקות.

שלב רביעי: שטפו את האזור במים פושרים. חזור על השלבים לעיל לפי הצורך עד הכתם נעלם. ברגע שאתה מקבל את השפתון החוצה, אתה יכול גם לזרוק את הג ‘ינס שלך לשטוף ולכבוש כרגיל אם אתה רוצה, לתת להם לנקות.

No Replies to "כיצד להסיר מסטיק ועוד דברים גרוס מן הג 'ינס שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.