כן, אתה צריך לשטוף את הג ‘ינס: המדריך לטיפול האולטימטיבי ג’ ינס

ג'ינס יכול להיות השקעה יקר למצוא את זוג מושלם של ג 'ינס יכול להרגיש כמו הישג. אחרי כל המאמץ שנדרש כדי למצוא זוג גדול, חשוב לשמור אותם מחפשים ומתאים נהדר במשך זמן רב. לדעת איך לטפל בהם כראוי היא המפתח מקבל שנים של ללבוש מהם. רוב הג 'ינס עשויים דנים שטף מראש, וזה עושה את זה יותר קל לטפל, סביר יותר לשמור על הצורה המקורית, ופחות סביר להתכווץ. מצד שני, זה הימור טוב כי ג 'ינס גלם יקטן כאשר אתה לשטוף אותו, וזה לוקח הרבה כביסה כדי לקבל את זה שבור ונעים. אבל כשזה יקרה, היא תתאים כמו כפפה.

צָעִיר man at washing machine

תמונה ו Co / Getty תמונות

אתה צריך לשטוף את הג 'ינס שלך? כן, אבל אולי לא לעתים קרובות כמו שאתה חושב. מכונות כביסה יעילות ב ניקוי בגדים שלך, אבל עם כל זה תסיסה, הם גם יכולים להיות סביבות גלם לבגדים. אז ככל שאתה יכול להפחית את בלאי מן הכביסה על ג 'ינס האהובים עליך, יותר טוב.

ככלל אצבע בסיסי, אם ג 'ינס הם לא מלוכלך בעליל, הם יכולים להיות שחוקים מחדש ללא טיול דרך מחזור הכביסה. אחת הדרכים לעשות זאת, אם יש לך כמה זוגות ג'ינס בארון הבגדים שלך, היא לסובב את הג 'ינס אתה לובש על בסיס קבוע, ולכן כל זוג נשאר נקי יחסית במשך זמן רב יותר.

קניית ג'ינס כי הם באיכות גבוהה יותר דנים המותגים יכול גם לעזור, כי ג'ינס פרמיה נוטים לשמור על הצורה שלהם באמצעות לובש מרובים להתנגד bagging טוב יותר, צמצום הצורך לשטוף ג 'ינס ולשים הלחץ על הבד רק כדי לגרום להם להתאים את הגוף שלך snugly שוב.

02
מתוך 11

כתמים מבודדים ונקיים על הדנים

מְלוּכלָך jeans with paint

אמנותית לוכדת / Getty תמונות

אם ג 'ינס הם נקיים למדי אחרת, זה טוב להתאמן במקום לטפל בכתמים מבודדים על ג' ינס במקום לזרוק את הג 'ינס שלך לשטוף. זה ימשיך את הג 'ינס נראה חדש יותר.

כדי לנקב את הג 'ינס שלך, פשוט להחיל כביסה כתם הסרת המוצר ישירות על אזורים מלוכלכים מבודדים על ג' ינס, לחכות כמה דקות, ולאחר מכן להשתמש במטלית נקייה לח כדי להרוות את האזור לקרצף את הכתם עם מים.

הנה כיצד להסיר סוגים ספציפיים של כתמים מן הג 'ינס שלך ואת חלקי ג' ינס אחרים של בגדים.

03
מתוך 11

קרא תגיות הבגד

דולצ'ה & Gabbana embellished jeans

דולצ'ה וגבאנה

ג'ינס מסוימים עשויים לדרוש טיפול מיוחד או שונה. לדוגמה, דנים עם סוגים מסוימים של embellishments יכול לדרוש ניקוי יבש. לפני שאתם שוטפים זוג חדש של ג'ינס בפעם הראשונה, תמיד לבדוק את התגית של היצרן עבור כל הוראות כביסה מיוחדות ופעל על אלה הוראות אחרות עבור שטיפת מכנסי ג 'ינס.

04
מתוך 11

נסה יד כביסה כביסה

שֶׁנהָב Snow

שלג שנהב

אנשים רבים בדרך כלל אין לי זמן (או סבלנות) כדי יד לשטוף ג 'ינס. אבל אם אתה רוצה לתת יד שטיפת הג 'ינס שלך לנסות, עושה זאת בהחלט יכול לעזור זוג האהוב עליך של ג' ינס האחרון יותר.

כדי לשטוף את הג'ינס ביד, למלא אמבטיה עם שישה אינץ 'או כך של מים חמים ומערבבים בכובע מלא של חומר כביסה עדין; בחירה טובה היא אחת המיועדת לטיפול בייבי כביסה. לצלול את הג 'ינס שלך באמבטיה, נמתח שטוח, ולהשאיר אותם להשרות במשך 20 דקות. שוטפים היטב עם מים חמים, לסחוט כמו מים עודפים ככל שתוכל, ולאחר מכן לתלות לייבוש.

05
מתוך 11

מיין ג 'ינס שלך לשטוף

מִיוּן laundry

הווארד היורה / Getty תמונות

עבור רוב האנשים, מכונת הכביסה היא שיטת ה- go-to של הלבנת ג'ינס מלוכלכים. הנה כמה טיפים להכנת הנסיעה שלך ג 'ינס דרך מכונת כביסה אפילו יעיל יותר.

לעשות את זה בפועל כדי לשטוף את הג 'ינס רק עם זוגות אחרים של ג' ינס במקום לשלב אותם עם שאר הכביסה המשפחה. שמירה על עומס הג'ינס שלך בנפרד יכולה לעזור למנוע חיכוך מיותר על בד ג 'ינס, אשר יכול להוביל דילול וקרעים.

אל תעמיס יתר על המידה את המכונה - ארבעה זוגות צריכים להיות המספר המרבי של מכנסי ג 'ינס בעומס אחד.

אתה גם צריך למיין את הג 'ינס לתוך עומסי כביסה נפרדים לפני הכביסה, על בסיס עוצמת הצבע, בדיוק כמו שאתה ממיין כהה ולבנים בשאר הכביסה שלך, כדי למנוע העברת צבע בד. לדוגמה, לעולם לא לשטוף ג 'ינס בצבע פסטל באותו עומס כביסה עם ג'ינס שחורים או מכנסי ג' ינס כהה. כל אחד מהם צריך להיכנס למחזור מכונות כביסה נפרד, סולו או עם ג'ינס צבעוניים אחרים.

06
מתוך 11

הפוך את ג 'ינס מבפנים החוצה

אִשָׁה laundering jeans

שון מארק לי / Getty Images

הנה טריק שימושי שיכול לעשות הבדל אמיתי בתוצאות שאתה מקבל מכביסה ג 'ינס על פני טווח ארוך. תמיד להפוך ג 'ינס מבפנים החוצה, לפני זורק אותם במכונת הכביסה. זה עוזר להפחית את הדימום בד וחותך על החיכוך אל "פנים" (aka בחוץ) של בד ג 'ינס.

07
מתוך 11

השתמש בהגדרות מכונת הכביסה הנכונות

כְּבִיסָה בְּשֵׁירוּת עַצמִי

תמונה 7 מתוך: אפולינר ב. פונסקה / מומנט / גטי

אתה יכול לעזור להגן על הבד של ג 'ינס האהוב עליך על ידי בחירת הגדרה עדינה של מכונת הכביסה שלך. זה משתמש מהירות נמוכה יותר של תסיסה מחזור כביסה קצר יותר מהרגיל או הגדרות אחרות, ולכן הג 'ינס שלך הם פחות בסיכון של מתיחה או קריעה. כדי למנוע התכווצות, תמיד להשתמש בהגדרת מים קרים - אף פעם לא חם כדי לשטוף את הג 'ינס שלך.

08
מתוך 11

מקפיא גלם דנים

הקפאה היא, כמובן, לא ממש לשטוף את הג 'ינס שלך. הוא דגל על ​​ידי כמה כתהליך ניקוי אלטרנטיבי עבור ג 'ינס גלם לשמור אותו מפני התכווצות במים אבל עדיין להרוג חיידקים. כדי להקפיא את הג 'ינס שלך, לשים אותם בשקית ziplock גדול פופ אותם לתוך המקפיא. להשאיר אותם לילה לפחות. אתה צריך לתת להם להתחמם קצת לפני לשים אותם אלא אם כן אתה גר באזורים הטרופיים היה מברך את הצינה. אם הג'ינס מוכתמים, יהיה עליך לטפל בהם אם אתה לא רוצה לשים אותם במכונת הכביסה.

09
מתוך 11

מוסיפים מלח וחומץ לשטוף

חומץ

איאן באצ'לור / גטי

זה טריק nifty יכול לעזור למנוע את הג 'ינס מ דימום ולשמור על צבע בד "נכון" במשך זמן רב יותר, וזה עולה רק פרוטות. כאשר אתה לכבס את הג 'ינס שלך, מוסיפים כוס אחת של חומץ לבן לבן רבע כוס מלח מים כביסה קרים. אלה מרכיבים טבעיים לעזור להגדיר את צבע בתוך בד ג 'ינס, מתן הגנה מסוימת מפני דימום.

בגלל דימום מתרחשת בדרך כלל בפעם הראשונה שאתה לשטוף ג 'ינס חדשים, במיוחד אם יש להם לשטוף כהה, תן זה טריק לנסות על הטיול הראשון שלהם דרך מכונת הכביסה. אתה יכול לחזור על זה כמה פעמים שתרצה לאחר מכן, גם, כדי לשמור על צבע ג 'ינס. (אם אתה יד כביסה, פשוט להוסיף מלח וחומץ אמבט מים קרים שלך עבור ג 'ינס). אל תדאג הג'ינס שלך מריח כמו מלח וחומץ צ'יפס תפוח - ריח ייעלם כאשר הבד יבש.

10
מתוך 11

אני יכול לשים את הג 'ינס שלי על מייבש?

אִשָׁה hanging jeans

גיסלן ומרי דיוויד דה לוסי / גטי אימג'ס

האויב הגרוע ביותר של ג'ינס הוא מייבש כביסה, כך זה בדרך כלל מומלץ כי אתה לא משתמש במייבש לייבש את הג 'ינס שלך אם אתה רוצה למנוע דהייה, מתכווץ, ולא רצוי מצער.

אז איך אתה צריך יבש ינס? ג 'ינס תלוי לטפטף יבש הוא הקל ביותר על הבד. בנוסף, שיטה זו גם מפחיתה קמטים ועוזר הג 'ינס לשמור על ההתאמה הנכונה שלהם.

פשוט לתלות ג 'ינס לחות על ידי הרגליים על קולב מכנסיים חסון ומניחים אותם על מוט מקלחת או מתלה לאוויר יבש. או להשתמש קו בגדים יתדות לתלות מכנסי ג 'ינס על ידי הרגליים, כמו מזג האוויר והחלל היתרים. אתה יכול גם לתלות מכנסי ג 'ינס על ידי החגורה hooks על שני קולבים נפרדים אם זה עובד טוב יותר בשבילך.

11
מתוך 11

מתי (וכיצד) להשתמש מייבש

אִשָׁה reading at laundromat

תמונות של שסטוק / גטי /

אם הג'ינס שלך יש כמות גדולה של מתיחה ואתה בעצם רוצה לכווץ אותם קצת כדי לשחזר את ההתאמה המקורית שלהם (או שאתה ממהר ללבוש את הג 'ינס כי אתה שטף), באמצעות מייבש היא התשובה. הגדר את המכשיר על הגדרת החום הנמוך ביותר עבור מחצית מחזור ו להיות בטוח כדי לשמור על ג 'ינס הופכים פנימה החוצה. כאשר אתה לוקח אותם החוצה, הם צריכים להיות לחים. לתלות את הג 'ינס כדי לייבש את שאר הדרך.

אתה יכול גם לזרוק ג'ינס למייבש במשך חמש דקות לפני לתלות אותם להתייבש כדי לחסל את תחושת נוקשה שהם יכולים לקבל לאחר ייבוש באוויר. שימו לב, עם זאת, כי באופן קבוע באמצעות מייבש עבור הג 'ינס שלך יהיה לבזות את הבד לגרום להם להתבלות מהר יותר.

חנות אלה מותגי דנים באיכות גבוהה על אמזון:

 • 7 עבור כל האנושות
 • אג אדריאנו גולדשמיד
 • דנים מסגרת
 • הדסון ג 'ינס
 • מותג ג 'ינס
 • אמא דנים
 • פייג 'דנים
 • דת אמיתית
 • אפונה בתרמיל (ג'ינס ליולדות)

No Replies to "כן, אתה צריך לשטוף את הג 'ינס: המדריך לטיפול האולטימטיבי ג' ינס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  68 − = 59