אאוץ! כיצד לרכך נוקשה, לא נוח ג ‘ינס ג’ ינס – insightyv.com

אאוץ! כיצד לרכך נוקשה, לא נוח ג ‘ינס ג’ ינס

מציאת זוג מושלם של ג ‘ינס יכול להרגיש כמו הישג גדול. לפעמים, אפילו, ג ‘ינס חדשים בהחלט מתאים יכול להרגיש נוקשה ולא נוח. אם יש לך עור רגיש – או אם הילדים שלך עושים – בד ג ‘ינס נוקשה יכול לגרות אותו ולגרום לך להימנע ללבוש את זה זוג חמוד של מכנסי ג’ ינס חדשים. החדשות הטובות הן, שיש דברים שאתה יכול לעשות בעצמך בבית כדי לרכך את הג ‘ינס ולהפוך אותם יותר נוח ללבוש, ללא שימוש בכימיקלים קשים. פשוט בצע שלנו צעד אחר צעד, ידידותי לסביבה, כל מדריך טבעי כדי ריכוך בד ג ‘ינס נוקשה, כך הג’ ינס הכחולים שלך ירגיש טוב יותר נגד העור שלך. 

הערה: את העצות הבאות ניתן להשתמש כדי לרכך כל סוג של ג ‘ינס, מ ג’ ינס לבן כדי שטיפות צבעוניות ג ‘ינס לשטוף כהה. זכור כי כל דבר שאתה עושה בבית כדי לטפל בד של ג ‘ינס שלך עשוי לשנות את המראה והתחושה, עם זאת, אז אולי כדאי לנסות עם זוגות פחות יקר של ג’ ינס לפני שתנסה את הטכניקות האלה על גרסאות יקרות יותר, מעצב.

מה אתה צריך

 • זוג ג ‘ינס אתה רוצה לרכך
 • מספריים
 • חומץ לבן
 • דלי פלסטיק או אמבט
 • ריבוע קטן של נייר זכוכית משובח
 • 4 כדורי טניס נקיים
 • מכונת כביסה ומייבש כביסה

 

Friday
של 09

הסר תגי בגדים

אַבָּא holding baby quality time


כל גוף ראוי ללבוש ג’ינס רך ג ‘ינס.
תמונות של Porta Images / Getty

תגי בגדים סראצ’י יכולים לגרות עור רגיש, במיוחד לילדים. לחתוך את כל התגים של היצרן מבפנים של מכנסי ג ‘ינס החדש שלך באמצעות מספריים חדים, מחודדים. היזהר מאוד לצלוף קרוב החוטים אבל לא ישירות על גבי אותם, כדי למנוע ניקוב בד המכנסיים. אתה תמיד יכול לשמור את התגים, כמו גם, אם אתה רוצה להתייחס להוראות כביסה מיוחדות מאוחר יותר.

עצה שימושית: שמרו את תגי הבגדים במקום ייעודי בחדר הכביסה שלכם, עם פתק על הג’ינס שהם מתאימים אליו, כך שאתם יכולים לגשת בקלות למידע זה לפי הצורך.

02
של 09

הפוך את ג ‘ינס מבפנים החוצה

אִשָׁה trying on jeans in fitting room


קח את הג ‘ינס ולהכין אותם לשטיפה כראוי.
/ סיגריד אולסון / גטי

הפיכת ג ‘ינס מבפנים לפני לשטוף אותם – במיוחד כאשר אתה הולך להיות בכוונה מחמירות את הבד כדי לתפעל את התחושה שלה, כמו זה ג’ ינס לרכך הדרכה – יעזור לשמור על המראה שלהם. זה חשוב אם אתה רוצה למנוע דוהה על כביסה כהה, או לא אוהב את המראה של מצער. כמובן, אם אתה מוצא פרטים מצוקה ו abraded מקסים על ג ‘ינס, אתה יכול לדלג על שלב זה לחלוטין.

עצה שימושית: לשטוף את הג ‘ינס לבד – או רק עם זוגות אחרים של ג’ ינס – לקבלת תוצאות אופטימליות.

03
של 09

לרכך עם חומץ להשרות

בקבוקים of Vinegar

רב סיביות / Photolibrary / Getty תמונות

חומץ לבן הוא סוכן ריכוך טבעי שיכול לרכך בד ג ‘ינס, מה שהופך אותו נוח יותר ללבוש. בצע פתרון ריכוך עבור הג’ינס שלך על ידי שילוב של שמונה כוסות של מי ברז חמים עם כוס אחת של חומץ רגיל לבן, לבן בתוך דלי נקי או אמבט פלסטיק. המקום ג ‘ינס לתוך הפתרון, טבילה מלאה את הבד, ולספוג במשך כמה שעות או לילה. חומץ להשרות לא רק מרכך ג ‘ינס, זה יכול גם לעזור לשמור על צבע ג’ ינס שטיפה כהה ומסייעים למנוע דימום צבע, במיוחד כאשר הג ‘ינס הם חדשים.

עצה שימושית: אל תדאג הג’ינס שלך מריח כמו צ ‘יפס חומץ. כאשר הם יבש, ריח חומץ יתאדה, משאיר ריח נקי ורענן מאחור.

04
של 09

לשים ג ‘ינס בתוך מייבש

צָעִיר man at washing machine


לשטוף את הג ‘ינס הנכון והם יחזיק מעמד זמן רב יותר.
תמונה ו Co / Getty תמונות

יהיה עליך לייבש את הג’ינס שלך לפני שתמשיך לשלב הבא בתהליך הריכוך. (אל תדאג, אתה תהיה לשטוף את הג ‘ינס שוב כדי לקבל את חומץ, לפני שאתה לובש אותם). זרוק ג ‘ינס (עדיין בפנים החוצה) לתוך מייבש כביסה ויבש לחלוטין.

עצה שימושית: אם אתה מודאג לגבי צמצום הג’ינס שלך, תוכל להשתמש בהגדרת החום הנמוכה ביותר במחשב.

05
של 09

רול ג ‘ינס לתוך כדור

צִבעוֹנִי rolled up jeans


רול ג ‘ינס לתוך כדור.
תמונה 4 מתוך: אימרכי מרגריט / עין / גטי /

כאשר הג’ינס שלך יבש לחלוטין ועדיין חם מהמייבש, לגלגל אותם לתוך כדור הדוק. תתחילי להתהפך ולהתגלגל בחוזקה, כפי שהיית עושה שק שינה, עובד עד החגורה. הפוך את הג ‘ינס האלה לתוך הכדור הקטן ביותר, הכי חזק. ואז להשתמש בחגורת הרחצה או חתיכה ארוכה של בד כדי לקשור את הכדור ג ‘ינס כך זה נשאר מרוכז, ולהשאיר אותו מגניב במשך חצי שעה עד שעה. מגלגל את הג ‘ינס שלך ככה כאשר הם עדיין חם מהמייבש עוזר למתוח את ג’ ינס, משחרר את הסיבים סרוגה היטב של הבד, עבור אפקט ריכוך.

עצה שימושית: אם אתה מגלגל כמה זוגות ג’ינס, כחלופה לקשור אותם, אתה יכול להתאים אותם לתוך סל או מיכל אחר שבו הם ארוזים היטב, כדי למנוע מהם unrolling.

06
של 09

חול ג ‘ינס שלך

אדם in jeans standing on a beach


לטפל בג’ינס שלך עם נייר זכוכית.
בנימין אגרלנד / עיניים / גטי

עכשיו אתה הולך לחול את הג’ינס שלך, לתת להם תחושה רכה יותר, חיה, בלי לשים את שעות ללבוש. להתיר את הג ‘ינס שלך, ולוודא שהם עדיין פנו מבפנים החוצה, להשתמש ריבוע קטן של נייר זכוכית בעדינות לגרד את פני השטח של בד ג’ ינס. התחל בחלק העליון של הג ‘ינס, להזיז את נייר זכוכית מרובע שלך משיכות אופקיות כדי לגרד את הבד. קח את הזמן שלך לגרד את דרכך לאורך הבד (אתה יכול לצחצח משם את פיסות סיבים משוחרר שמגיעים את הג ‘ינס כמו שאתה הולך), כל הדרך עד הקוצים.

עצה שימושית: השתמש נייר זכוכית מחוספס דק כדי להשיג אפקט ריכוך.

07
של 09

לשטוף ג ‘ינס במים חמים

אִשָׁה putting jeans in washing machine

לינה ברוינס / עין

מכנסי ג’ינס (עדיין בפנים) אל מכונת הכביסה. לשטוף את הג ‘ינס בכוחות עצמם, ללא חומר ניקוי, בחירת הגדרת מים חמים או בינוניים על מכונת הכביסה שלך.

עצה שימושית: כאשר מכבסים רק זוג אחד של מכנסי ג’ינס, בחרו בהגדרת המים הנמוכים (אם מכונת הכביסה שלכם מכילה אחת) כדי לשמר מים עבור מכבסי כביסה קטנים יותר.

08
של 09

ג ‘ינס יבש עם כדורי טניס

טֶנִיס balls


שים כדורי טניס במחזור הייבוש עם ג’ינס.
ראסל סאדור / גטי

שים את הג ‘ינס שטף טריים לתוך מייבש כביסה, הוספת ארבעה חדש (נקי) כדורי טניס. כדורי הטניס ייתן את הג ‘ינס שלך “עיסוי” מאומצת כפי שהם עוברים מחזור מייבש, עוזר לרכך את ג’ ינס בד עבור מרגיש שחוקים.

עצה שימושית: הגדר את מייבש על חום נמוך כדי למנוע הצטמקות, במיוחד אם הג ‘ינס שלך יש כמות גבוהה של מתיחה. או אם לא אכפת לך קצת התכווצות, אתה יכול לבחור את ההגדרה החמה, אשר יסייע נוספת לרכך את הג ‘ינס.

09
של 09

ללבוש ולחזור לפי הצורך

חלק אחורי view of woman wearing jeans

GettyImages / Westend61

 

ללבוש את הג ‘ינס שלך לעתים קרובות, כדי לרכך את הבד ולעזור לה עובש לגוף שלך. שטפו אותם לעתים קרובות מדי, אשר יסייעו להמשיך לשבור את ג ‘ינס בד כך מרגיש שחוק ורך נגד העור שלך.

עצה שימושית: קבל את הטיפים האחרונים שלנו על איך ללבוש ג ‘ינס בצורה אופנתית.

No Replies to "אאוץ! כיצד לרכך נוקשה, לא נוח ג 'ינס ג' ינס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.