מצאתי! ג ‘ינס הטוב ביותר להחמיא גוף אגס בצורת – insightyv.com

מצאתי! ג ‘ינס הטוב ביותר להחמיא גוף אגס בצורת

Friday
של 07

ז’אן סגנונות זה עובד על דמות כבדה התחתונה

מפותלת woman wearing jeans and a sweater


להחמיא דמות בצורת אגס שלך בג ‘ינס.
מתיו ספרזל / גטי

אם הגוף שלך מלא דרך הירכיים, האחורי, הירכיים, וקטן מעל המותניים, אתה סוג אגס קלאסי צורה הגוף. גם אם למדת איך להתלבש כדי להפגין את הקימורים שלך יפה (ולהסוות את התכונות האהובות עליך פחות) בבגדים אחרים, אתה עלול למצוא את זה אתגר כדי למצוא את הג ‘ינס הנכון עבור הצורה שלך. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם טריקים אופנה עבור ההלבשה גוף בצורת אגס. הסוד האמיתי מחמיא דמות כי הוא כבד יותר בתחתית היא לדעת אילו סגנונות ג ‘ינס יעזור ויזואלית להאריך את הרגליים לייעל את הקימורים שלך. הנה מדריך מעשי שלנו ג’ינס להחמיא דמות זה curvier מתחת המותניים, כולל המותגים דנים הטובה ביותר וסגנונות עבור נשים בצורת אגס, ומה אתה יכול ללבוש עם כל הג ‘ינס שלך כדי להיראות הכי טוב שלך מסוגנן.

02
של 07

רגל ישרה

בַּר מַזָל Brand Plus Size Emma Straight Leg Jean


מזל מותג פלוס מידה אמה ישר רגל.
מזל ברנד

אם אתה אוהב את המראה של ג ‘ינס רזה אבל מעולם לא הרגשתי נוח ללבוש אותם על הדמות בצורת אגס שלך, אתה יכול לזייף רזה ג’ ינס נראה עם אופנתי רגל ינס רגילים. אלה ג ‘ינס הם לחתוך יש צללית רזה, אשר ייראה “skinnier” על גוף אגס.

טיפים לרכישת ג ‘ינס רגל ישרה

כדי להיראות הכי טוב שלך בג ‘ינס ברגל ימין, חנות עבור זוג איכות משקל ג’ ינס כבד כי skims מעל הירכיים והרגליים, ולא לסחוט אותם בחוזקה. A כהה לשטוף יהיה להחמיא את הגוף הכי טוב.

נסה אלה ינס רגל ימין עבור צורות אגס

 • לי ג ‘ינס רגוע מתאים רגל ימין
 • מזל מותג פלוס מידה אמה ישר רגל

איך ללבוש אותם

קבל השראה עם חובה שלנו יש מדריך איך ללבוש ינס הרגל עכשיו. 

03
של 07

ג’ינס סקיני

לֵוִי's Plus Size 311 Shaping Skinny Jean


לוי של פלוס גודל 311 עיצוב רזה ג ‘ין.
לוי שטראוס ושות ‘

מי אומר נשים curvier לא יכול סלע ג ‘ין רזה? בעוד ג ‘ינס רזה לא יכול להיות מספר אחד של הגוף שלך הכי מחמיא ברירה, אם אתה אוהב את הסגנון הזה, אין שום סיבה שאתה לא יכול ללבוש את זה ולהרגיש נהדר. אתה רק רוצה לשים את הזמן והמאמץ לתוך קניות עבור זוג מושלם שאתה יכול להרגיש בטוח, כך שאתה יכול בגאווה להראות את הקימורים שלך.

כשזה מגיע רזה ג ‘ינס עבור צורות אגס, ג’ ינס למתוח כהה ג ‘ין הולך להיות החבר הכי טוב שלך. חפש ג ‘ינס מתיחה בבד כבד ועלייה בינונית, זה יעזור כדי להכיל את הקימורים שלך. שטיפת בד צריך להיות כהה כהה, כגון אינדיגו רווי או שחור inky, כדי למזער גושים ומכשולים ולעזור הקימורים שלך להיראות חלקה. אתה יכול גם לקנות עבור ג ‘ין עם חגורה contoured (גבוה יותר מאחור מאשר בחזית), שנועד לנהל באמצע ולמנוע gapping בעייתי כאשר אתה לכופף או לשבת.

נסה אלה למתוח כהה לשטוף ג ‘ינס סקיני עבור צורות האגס

 • לוי של פלוס גודל 311 עיצוב רזה ג ‘ין
 • מזל מותג גודל פלוס ג ‘ינג’ ר סקי ג ‘ין
 • מכנסי ג ‘ינס

איך ללבוש אותם

תראו נהדר כל יום עם מדריך חיוני שלנו איך ללבוש פלוס ג ‘ינס גודל פלוס.

04
של 07

בוטקוט וג ‘ינס הבהקה

בַּר מַזָל Brand Ginger Bootcut Jeans


מזל ג ‘ינג’ ר Bootcut ג ‘ינס.
מזל ברנד

Bootcut ו ג ‘ינס הבהקה נהדרים לייעל את המראה של גוף אגס צורה. סגנון ג ‘ינס אלה תכונות רגל straighter מתאים כי מתרחבת ממש מתחת לברך, belling החוצה לתוך קורות. עיצוב מלא בתחתית מסייע חזותית כדי לקזז את הירכיים הרחב והירכיים, מתן איזון הפרופורציות צורה אגס שלך. אלה הם גם ג’ינס cinch ללבוש מעל המגפיים גבוה, או ללבוש מסוגנן עם עקבים גבוהים ודירות.

טיפים לרכישת Bootcut ו הבהקה ג ‘ינס

תמיד לבחור ג ‘ינס לשטוף כהה כדי למזער את החצי התחתון שלך, לא משנה איזה סגנון תבחר. כאשר קניות עבור bootcut ו ג ‘ינס הבהקה, להימנע בכושר טוב מדי. חפש ג ‘ינס כי רזה חלקה מעל הירכיים והירכיים, כמו סגנונות כי squish החצי התחתון שלך חזק מדי יהיה להדגיש את גודלו. אם אתה אוהב מתיחה ג ‘ינס ג’ ינס, הקפד לחפש באיכות גבוהה יותר, בדים במשקל כבד כי לא נאחזים חזק מדי לעקומות היפה שלך.

נסה אלה Bootcut ו ג ‘ינס הבהקה עבור צורות אגס

 • 7 עבור כל האנושות
 • הדת האמיתית
 • מזל ג ‘ינג’ ר פלוס גודל Bootcut ז ‘אן
 • ג ‘ו של ג’ ינס הדבש מפותלת Bootcut ג ‘ינס

איך ללבוש אותם

קבל רעיונות עבור מה ללבוש עם bootcut ג ‘ינס שלנו מקבל לבוש מדריך בסגנון זה.

05
של 07

מכנסיים ג ‘ינס

Plus-Size_Michelle_Trouser_Jeans-NYDJ.jpg


מכנסי ג’ינס מכנסיים של מיידצ’ל מחמיאים דמות כבדה.
NYDJ

מכנסי ג’ינס מכנסיים – מה שנקרא לתצורתם המותאמת ולעיצוב הדומה למכנסיים המסורתיים – הם בחירה אופנתית מצוינת לנשים הנמצאות בתחתית. אלה ג’ינס מתוחכמים בדרך כלל יש חגורה רחבה, הם התאימו האחורי האחורי תכונה כיסים אחוריים ורגליים רחבות יותר. מכנסי ג ‘ינס מכנסיים מחמיאים דמות בצורת אגס כי הם רזה על ירכיים מלא ירכיים גדולות נופלים בקו ישר מן המותניים עד קצות, נותן לך קו מתמשך, ללא כל לחיצה. הרחבות רחבות יותר על הג ‘ינס האלה גם לעזור לאזן חזותית באמצע עבה הירכיים.

טיפים לרכישת מכנסי ג ‘ינס

קנה את זה ג ‘ין צדדי בשטיפה הכהה ביותר שאתה יכול למצוא, עבור סגנון הרזיה אתה יכול ללבוש לעבודה, או כאפשרות מתוחכמת ללבוש מזדמנים. אתה תיראה הכי טוב באמצע סגנון גבוה של מכנסיים לשטוף כהה, כי יושב או רק מעל המותניים הטבעיים שלך נותן כיסוי טוב עבור שלך מאחור. הקפד להימנע מקפידה “ג’ינס אמא” כמו המגפה, ו מקל על המכנסיים מול שטוח לייעל את אמצע סעיף.

מילה על כיסים

מכנסי ג’ינס רבים יש זוויות הקדמי כיסים או כיסים בצד שיכול לפתוח פתוח, אשר לא נראה טוב על הצורה שלך. אם בעיה זו מתרחשת על ג ‘ינס מכנסיים אחרים בהתאמה מושלמת, לשקול תפירה כמה תפרים יד לשמור כיסים במקום.

נסה אלה מכנסיים ג ‘ינס עבור צורות אגס

 • מישל מכנסיים ג ‘ינס
 • לי ג ‘ינס קורווי מתאים מקסוול מכנסיים
 • Niedj טרזה המודרנית מכנסיים

 

06
של 07

ג’ינס עם כיסים גדולים

של לוי Plus Size 314 Shaping Straight Leg Jean


לוי פלוס גודל 314 עיצוב רגל ישרה.
לוי שטראוס ושות ‘.

כאשר יש לך גב גדול יותר, אתה יכול לאזן אותו על ידי לבישת ג’ינס עם כיסים גדולים גדולים. אלה יהיה למזער את הקצה האחורי, על ידי מילוי רוב הנדל”ן שם. (כיסים קטנים יותר, לעומת זאת, להשאיר יותר מדי שטח פתוח סביבם, מה שהופך את התחת שלך נראה גדול יותר ויותר).

אם אתה אגס שאוהב את הישבן שלה מפותלת, להראות את זה עם כיסים דש או כיסים לאחור מעוטרים כי למשוך תשומת לב הנכס הטוב ביותר שלך. על הצד השני, אם אתה מעדיף להסיח את תשומת הלב מן מאחוריך, לשמור על הכיסים פשוט לדלג על פרטים משוכללים תפירה.

למידע נוסף על איזה ג ‘ינס בחזרה הכיסים להחמיא את הצורה התחת שלך.

נסה את הג ‘ינס האלה עם כיסים אחוריים כי צורות אגס להחמיא

 • לוי פלוס גודל 314 עיצוב רגל ישרה
 • לי קל להתאמה אמה בקושי Bootcut ג ‘ינס
07
של 07

כיצד סגנון ג ‘ינס עבור אגס צורה הגוף

ילדה With Curves - dark wash jeans outfit


נערה עם Curves – בגד כהה להתלבש בגד.
@GirlWithCurves על Instagram / GirlWithCurves.com

יחד עם בחירת ג ‘ינס הנכון עבור הגוף שלך בצורת אגס, השני חייב לעשות אתה צריך להיראות מדהים בג’ ינס היא לדעת איך לסדר אותם נכון. כאשר אתה מסתכל על מנת לאזן את הגוף התחתון ואת נראית רזה הכוללת, הגישה האופנה הטובה ביותר היא למשוך תשומת לב החצי העליון שלך. צבעים בהירים או בהירים, דפוסי המושכים את העין, או פרטים כמו תכשיטים או קשקשים על צמרות ימשוך את העין כלפי מעלה, הרחק גוף תחתון כבד. טוב הולם כי הדף כי רזה הגוף העליון שלך ופגע בדיוק מתחת לנקודה הרחב ביותר של הירכיים שלך הם גם נהדר לאיזון הדמות שלך.

ניסוי עם אביזרים, יותר מדי. שרשרת הצהרת או צעיף בדוגמת בצבעים עבים כמה פעמים סביב הצוואר, הם נוגע אופנתי למשוך תשומת לב כלפי מעלה, עוזר לאזן את המראה הכללי שלך. אם אתה מרגיש יותר מדי חולצת טוניקה, אתה תמיד יכול להוסיף חגורה כדי cinch המותניים שלך מעל הדף שלך להדגיש את הצבע הדק ביותר שלך.

תמיד לשמור את הג ‘ינס כהה, כדי להפוך את החצי התחתון נראה רזה. זה לא אומר תמיד לובשת ג’ינס כהה אינדיגו, אם כי. אתה תיראה נהדר ג ‘ינס שחור אופנתי, מדי, כולל עור נראה ג’ינס מצופה.

אגס צורות יכול גם למשוך ג’ינס צבעוני אופנתי, במיוחד בצבעים עמוקים כגון החמצן, היער הירוק אפור כהה. רק להיות בטוח התחתון שלך הם כהים כי צמרות שלך, כדי ליצור את האשליה החזותית של חצי התחתון התחתון.

צילום: @GirlWithCurves / GirlWithCurves.com

No Replies to "מצאתי! ג 'ינס הטוב ביותר להחמיא גוף אגס בצורת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.