ג 'ינס הטוב ביותר עבור גוף Apple צורה | insightyv.com

ג ‘ינס הטוב ביותר עבור גוף Apple צורה

apple-body-jeans.jpg

גלה מה ג ‘ינס להחמיא דמות תפוח הכי טוב.
תמונות של גטי / גזימאל

אם יש לך סוג גוף תפוח, בחירת זוג ימין של ג ‘ינס יכול לעזור למזער באמצע שלך ולהראות את הירכיים slimmer שלך, תוך איזון הפרופורציות של הגוף. נשים צורה Apple הם גדולים יותר על החלק העליון של הגוף שלהם נוטים לעלות במשקל באזור הבטן. בצד פלוס, אתה רזה דרך הירכיים ואת התחת, ויש לי ירכיים רזה יותר צורות גוף רבים אחרים. למד איזה ג’ינס נראה הכי טוב על סוג הגוף שלך תפוח סוג, כולל הצעות עבור מיטב המותגים דנים וסגנונות להחמיא הדמות שלך.

02
של 05

הגוף שלך עולה הכי טוב בג ‘ינס

ג'יימס Jeans Plus-Size Twiggy Z Cigarette Leg Jean

ג ‘יימס ג’ ינס פלוס גודל Twiggy Z רגל סיגריה ג ‘ינס.
ג ‘יימס ג’ ינס

נשים בצורת אפל צריך לשים לב מיוחדת לעליית ג ‘ינס, או איפה חגורת פוגע על הגוף שלך. בחירת נמוך מדי נמוך ג ‘ין יכול ליצור את חשש “מאפין העליון” אפקט עליך (כאשר באמצע נשפך על חגורת המכנסיים שלך). על הצד השני, צורות תפוח אינם מתאימים היטב לגובה לג ‘ין סגנונות או – אלה למעשה נוטים להדגיש את הבטן שלך, במקום להסתיר אותו.

כדי להכיל את האמצע שלך ולתת לך קו חלקה על המותניים, חנות לג ‘אן אמצע לגובה שיושב ממש על הטבור שלך, או מעט מתחת זה. קח את הזמן כדי לקנות סגנון ג ‘ינס באמצע אמצע כי מתאים לך לגמרי סביב המותניים – זה צריך להיות מספיק נוח לתת לך צורה וחלקות על המותניים קו הירך, מבלי לסחוט אותך חזק מדי.

ג ‘ינס שנבנו בד דנים כבדים הם גם נהדר עבור תפוח צורות, כי הם עוזרים להכיל את אמצע סעיף.

נסה ג ‘ינס מן המותגים האלה:

 • פייג ‘דנים 
 • ג ‘יימס ג’ ינס

 

03
של 05

מכנסיים ג ‘ינס

NYDJ Stretch Isabella Trouser Jeans

NJJ מתיחה איזבלה מכנסיים ג ‘ינס.
NYDJ

מכנסי ג’ינס – מה שנקרא כי הם נועדו להיראות יותר כמו מכנסיים מסורתיים – הם בחירה מצוינת אם יש לך סוג גוף תפוח. חגורת רחב יותר על סגנון זה ג ‘ין עוזר להחזיק בטן שלך, ואת הרגליים רחבות יותר איזון עבור דמות כבד כבד. רוב מכנסי הג’ינס של המכנסיים מגיעים גם הם לשטיפה כהה, שהולכת ומתפתחת למשרד, ותכליתי ללבוש מזדמן.

כי לא כל גופים צורה תפוח נעשים אותו, אתה רוצה לקנות מכנסיים בסגנון ג’ינס להחמיא הדמות הייחודית שלך. אם יש לך backside להחמיא, למשל, לחפש מכנסי ג ‘ינס מכנסיים עם כיסים דש או תפירה כיס האחורי, זה יהיה חזותית להגביר את אחוריך. (קבל עוד טיפים כאן על קניית ג’ינס שהופכים את התחת שלך נראה טוב).

עבור רוב צורות הגוף תפוח, צמצום הבטן הוא חשש. מכנסי ג’ינס מכנסיים ללא כיסים קדמיים, או עם כיסים צד שטוח כי zip או כפתור סגור, הם הטובים ביותר עבור זה.

נסה מכנסיים ג ‘ינס מן המותגים האלה:

 • NYDJ
 • ג ‘יימס ג’ ינס

 

04
של 05

ג’ינס סקיני

כסף Jeans Mid-Rise Skinny

סילבר ג ‘ינס.
ג ‘ינס כסף

אתה לא צריך להימנע ג’ינס רזה אופנתי אם הגוף שלך הוא בצורת תפוח. למעשה, סגנון ג ‘ינס זה יכול להיות מאוד מחמיא, כל עוד אתה בוחר את הזכות זוג. ג ‘ינס סקיני הם בדרך כלל לחתוך לחבק את הרגליים בחוזקה, אשר יציג את הירכיים רזה שלך הירכיים הצרות – כמה הנכסים הכי טוב שלך אם אתה תפוח.

כאשר קונים ג’ינס רזה לגוף תפוח, לבחור זוג לשטוף כהה כדי לעזור למזער את האמצע שלך. תפוחים יכולים להיות רגליים ארוכות יותר, אז לקנות ג ‘ינס רזה עם inseam ארוך, על הרצפה מחמיא הרצפה מרעה. זה תמיד רעיון טוב, כאשר אתה הולך קניות ג ‘ינס, ללבוש או להביא את הנעליים אתה בדרך כלל ללבוש עם הג’ ינס שלך, כך שאתה יכול לקנות את זוג אורך הנכון עבור עקבים או דירות. 

טרנדי ג ‘ינס מצוקה טרנדי נראה נהדר עלייך, ולהאיר את הרגליים נהדר שלך. או לנסות זוג גזוז של ג ‘ינס רזה כדי להראות את הגבעולים הדקים שלך.

אם אתה מודאג על הדף מאפין, פשוט זוג ג’ינס צרים עם חולצת טוניקה זורמת.

נסה ג’ינס סקיני מן המותגים האלה:

 • מזל ברנד
 • ג ‘ינס כסף
 • של לוי

 

05
של 05

אתחול ג’ינס לחתוך

לֵוִי's Plus Size 512 Boot Cut Jean

לוי של 512 Boot Cut Jean.
לוי שטראוס ושות ‘

Bootcut ג ‘ינס הם למעשה רגל ישרה בסגנון ישר כי flares החוצה מעט מתחת לברך, מסתיים רחב יותר רחובות. (סגנון ז’אן זה מחליק בקלות על מגפיים גבוהים – ומכאן שמו).

אם אתה סוג של גוף תפוח, אתה אוהב את האופן שבו ג ‘ק Bootcut מראה את הירכיים רזה שלך ויוצר קו חלקה על הרגליים. בינתיים, את מלאות על קצות ב bootcut עוזר לאזן את הגב ואת הכתפיים הרחב, נותן לך מבט טוב יותר פרופורציה מכף רגל ועד ראש.

אם אתה צורה של תפוח, הכי טוב שלך bootcut ג ‘ין צפוי להיות סגנון אמצע עלייה כי יושב על סנטימטר מתחת לטבור את הכפתור. חפש ג ‘ינס עשוי בד ג’ ינס למתוח – אתה רוצה זוג עם elastane 2-3% (המכונה גם ספנדקס או לייקרה) להחזיק בטן שלך.

Bootcut ג’ינס עם דוהה על הברכיים, או סגנונות מצוקה קלה עם קרעים אסטרטגיים סביב הברך רמה, למשוך תשומת לב החלק הצר של הרגל שלך, עבור חנופה דמות נוספת בסגנון זה.

נסה Bootcut ג ‘ינס מ מותגים אלה:

 • צי ישן
 • של לוי
 • פייג ‘דנים 

 

No Replies to "ג 'ינס הטוב ביותר עבור גוף Apple צורה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 6 = 16