9 גברים אופנתי מרשים ללבוש את ג 'ינס מגמה לבן לגברים | insightyv.com

9 גברים אופנתי מרשים ללבוש את ג ‘ינס מגמה לבן לגברים

רְחוֹב style men's jeans

ג’ינס לבנים הם מגמה גדולה עבור גברים בשנת 2017.
טימור עמק / גטי

שמעת את זה כאן – ג’ינס לבנים עכשיו רשמית מגניב כמו פריט אופנה של גברים. לאחר המחוז של נשים, ומוגבלות ללבוש בחודשי הקיץ, ג ‘ינס לבן הפך עכשיו פריט מצרך מלתחה עבור גברים מסוגננים שרוצים להראות את האופנה שלהם אופנה.

סרקנו את מיטב סגנונות הרחוב של הגברים, כדי למשוך יחד את העיגול של הדרכים האהובות עלינו, שגברים יכולים ללבוש מכנסי ג’ינס לבנים עכשיו ובכל עונות השנה.

02
מתוך 10

תאריך תפילה לגברים – ג’ינס לבן וחולצת חאקי

רְחוֹב style white jeans for men

לבשי ג’ינס לבנים עם ז’קט חאקי לסגנון האביב.
כריסטיאן ויריג / גטי

גברים לעתים קרובות לערער על ידי מה ללבוש עבור תאריך מזדמנים. הנה תלבושת כי האיזון המושלם בין נראה כמו שעשית מאמץ להתלבש היטב, תוך העברת בסגנון נינוח, בטוח. עבור תלבושת גברית אופנתית, התאריך שלך יאהב, זוג belted, ג ‘ינס ג’ ינס לבן ב קלאסי ישר רגל הרגל עם אינדיאנה ג ‘ונס בהשראת חאקי מפציץ ז’ קט, מרובד מעל חולצה כחולה מהימן כחול למטה. כדי באמת להרשים את התאריך שלך, ודא אביזרים שלך להעביר איכות, כמו משקפי שמש קלאסי aviator ונעלי עור מגניב בתמונה כאן.

קנה רגליים ישרות רגליים ישרות על אמזון

03
מתוך 10

מעיל צבא וג ‘ינס לבנים

רְחוֹב style man in white jeans

ז’קט צבאי וג’ינס לבנים לגברים.
טימור עמק / גטי

מעילים בסגנון צבאי הם מגמת אופנה של גברים, כי נראה לחזור בכל עונה. גברים המעוניינים לשדרג את משחק האופנה שלהם בג’ינס לבנים יכולים להצמיד ז’קט מעוטר בצבעי זית – עם או בלי טלאים ותגים, כפי שמוצג כאן – עם ג’ינס ברגל מחודדת או ישרה בג’ינס לבן, כפי שמוצג כאן. 

קנה ג ‘ינס לבנים מחודדים לגברים על אמזון

04
מתוך 10

סגנון גברים – בלייזר וג ‘ינס לבן

רְחוֹב style white jeans for men

ללבוש ג’ינס לבן לעבוד עם בלייזר טוויד ועניבה.
טימור עמק / גטי

הנה דרך חסינה בפני טיפש גברים שיכולים ללבוש ללבוש ג’ינס לבן לעבוד באביב זה להיראות מסוגנן עבור ימים ידידותיים ג ‘ינס, בעוד עדיין מחפש מקצועי עבור פגישות ומצגות. התניה רכה, רגל ינס ג ‘ינס הלבנים הופכים מיד המשרד מתאים כאשר זיווג עם ז’קט טוויד קלאסי, חולצה צווארון עניבה. ודא את הג ‘ינס הם נקיים ללא רבב ואת השמלה את המראה שלך עם grooming אישי ללא רבב, קלאסי בסגנון loafer נעליים.

קנה רגליים ישרות רגליים ישרות על אמזון

05
מתוך 10

סוף שבוע תלבושת מקרית לגברים

רְחוֹב style white jeans for men

סגנון סוף שבוע מקרית לגברים בג’ינס לבנים.
אדוארד ברתלוט / גטי

כמו מזג האוויר מקבל חם יותר, גברים יכולים לשנות את סגנון סוף השבוע שלהם כדי להיראות מסוגנן על ידי המסחר שלהם מכנסי ג ‘ינס כחול מכנסיים דנים לבנים. ג ‘ין לבן רזה, רגל ישרה וחולצת טריקו הוא מדים קל בסוף השבוע באביב ובקיץ. תלבש את זה לטיולים בעיר או מפגשים אחר הצהריים על ידי בחירת אביזרים איכותיים, כגון לבישת נעלי עור במקום נעלי ספורט, משקפי שמש איכותיים או שעון גדול.  

קנה רזה ג ‘ינס לבן רגל רזה לגברים על אמזון

06
מתוך 10

חליפת קיץ לגברים – חיל הים בלייזר וג ‘ינס לבן

רְחוֹב style white jeans for men

זוג מכנסי ג’ינס לבנים לגברים עם חליפת משי חדה.
מתיו ספרזל / גטי

ג’ינס לבנים יכולים להיראות אלגנטי יותר מאשר ג’ינס כחול, מה שהופך אותם בחירה מצוינת עבור המשרד באביב ובקיץ. התחל עם זוג ג ‘ינס לבנים מגוהצים נקי ב רגל ישרה או רזה (אבל לא חזק) בכושר. הוסף חולצת טריקו לבנה, ואז שכבה על בלייזר חדה, קל משקל בחול כהה – כותנה או פשתן הן בחירה טובה. סיימו את בגד העבודה על ידי הוספת אביזרים הנכונים – כיכר כיס אדומה, תיק עור, ונעליים מבוגרות (ללא נעלי פלסטיק) יעשו זאת.

קנה רזה, ג ‘ינס ג’ ינס לבוש לגברים לבנים על אמזון

07
מתוך 10

מקרית קיץ סגנון – ראש אל אצבע לבן

רְחוֹב style white jeans for men

ללבוש את הראש עד לבן אצבע הקיץ.
דניאל צוצניק / גטי

אם מתלבש עבור סופי שבוע מזדמנים בדרך כלל פירושו משיכת על מה ג ‘ינס חולצת טריקו נקיים, אתה יכול מיד את המשחק האופנה שלך באביב ובקיץ, פשוט על ידי החלפת הג’ ינס הכחולים הרגילים שלך עבור ג ‘ינס לבן. זוג ג ‘ינס לבן רגוע שלך עם חולצת טריקו לבנה, עבור תלבושת הקיץ כי אתה צריך להיראות מסוגנן כלאחר יד, אפילו עם מאמץ מינימלי. (ציון). רוצה להיראות יותר בכוונה מכוון? השמלה להרשים על ידי קשירת על צעיף שחור או בנדנה על הצוואר, ו / או הוספת fedora קש.

קנה ג ‘ינס לבן רגוע מתאים לגברים על אמזון

08
מתוך 10

חולצת ג’ינס וג’ינס לבנים

רְחוֹב style white jeans for men

ג’ינס כפול נראה מודרני בג’ינס לבן לגברים.
אדוארד ברתלוט / גטי

גברים מחפשים ליצור בגדים מזדמנים לנסיעה יכול לערבב את הדברים על ידי אריזה של זוג אל ג ‘ינס רזה, ג’ ינס דקים. אנחנו אוהבים את הדרך הזאת ג ‘ין אופנתי לגברים תואם עם חולצת ג’ ינס קלאסי, עבור ג ‘ינס כפול נראה כי תמיד נראה טוב בחופשה. סגנון זה חגורה עם teeed ב טי, וללבוש את חולצת ג ‘ינס פתוח, כמו בתמונה. לחלופין, כפתור למעלה החולצה שלך ולהשאיר אותו untucked עבור מראה קלאסי יותר. אם אתה עושה את האחרון, רק להיות בטוח החולצה מתאים הגוף העליון שלך היטב, אז אתה לא נותן רושם מרושלת. 

קנה רזה, ג ‘ינס ג’ ינס לבוש לגברים לבנים על אמזון

09
מתוך 10

קפה תאריך תלבושת לגברים – ג ‘ינס לבן ו אפור כהה

רְחוֹב style white jeans for men

התאמה ז’קט כהה וג’ינס אור לפגישה.
קירסטין סינקלר / גטי

כאשר אתה בחור מפגש עם מישהו חדש עבור קפה או משקאות, אתה רוצה להיראות יחד, בלי להיראות כמו ביליתי שעות תכנון התלבושת שלך. להכות את האיזון המושלם בתלבושת תאריך מזדמנים של ז ‘קט כהה ג’ ינס לבנים רזה לגברים. ללבוש עם מגפיים הקרסול או נעלי התעמלות, וגישה בטוחה. הצעיף בתמונה הוא אופציונלי – בזמן שהוא נראה אופנתי, ללבוש אותו רק אם הסגנון האישי שלך (ואת מזג האוויר) חליפות.

קנה רזה, ג ‘ינס ג’ ינס לבוש לגברים לבנים על אמזון

10
מתוך 10

חליפת ג ‘ינס טרנדי גברים – ג’ ינס לבן במצוקה

רְחוֹב style man in white jeans

מכנסי ג’ינס מרופטים הם מגמת סגנון רחוב לגברים.
קירסטין סינקלר / גטי

גברים שאכפת להם מחפש אופנתי יכול ליהנות עם סגנונות ג ‘ינס במצוקה לגברים. ג ‘ינס לבוש מקושט – בין אם קל על הברכיים, או לגרוס דרך הרגליים ואת הקצוות כפי שתואר כאן – הם בחירה מצוינת ללבוש לטיולים סוף שבוע מזדמנים, תופס קפה עם חבר, antiquing, או בכיתה.

קנה ג’ינס לבנים במצוקה לגברים באמזון

No Replies to "9 גברים אופנתי מרשים ללבוש את ג 'ינס מגמה לבן לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 16 =