מגמות אופנה למעלה עבור בני נוער בשנת 2002 | insightyv.com

מגמות אופנה למעלה עבור בני נוער בשנת 2002

מגמות אופנה למעלה עבור בני נוער בשנת 2002

מגמות האופנה בשנה שעברה היו בהחלט מגוון הנוחות: מעילים בהשראת וינטאג ‘, ג’ינס וחגורות, קטיפה מתיחה וצעיפים חמימים שלטו בקמפוסים בבתי ספר תיכוניים בכל מקום.

הנה למעלה 10 מגמות של 2002 בספרי:

1. דנים: אם 2002 יכול להיות מוגדר על ידי מגמה אחת, דנים יהיה זה. כל אחד מאלכסנדר מקווין ועד קרל לגרפלד עשה דנים על המסלול, וכל פריט מ blazers לחצאיות עיפרון נוצרו ב דֵנִים.

2. צבא: טוויל, אפור זית, הסוואה, וכל הדברים בהשראת הצבא היו חמים. מארק ג ‘ייקובס-אסקה סמל. מעילי פלפל היו הסגנונות ביותר – עם גרסאות שנעשו על ידי גאפ ו AE, עד כמה שם.

3. פסים: נמצאו על כל דבר, החל סוודרים preppy כדי צעיפים hipster, פסים מודגש היו ללא תחרות. המראה הטוב ביותר היה ג’ינס רזה מפוספס מעבר לגוף – פאנקי ומחמיא לחלוטין.

4. מכנסיים מטען: לאחר שהראו את מסלול המסלול של בלנסיאגה, כולם רצו זוג מכנסיים של קאשש, שנראה נהדר עם עקבים כמו עם כפכפים.

5. Velor תלבושות: ג’וסי קוטור יצרה אותם. J.Lo ופריז הילטון popularised אותם. כולם אהבו אותם. מושלם עבור lounging בבית, טיולים מהירים לחנות, ואפילו בכורה הסרט (אם אתה ג ‘ניפר, כלומר).

6. צעיף סופר ארוך: ארוך, גוץ, וקריר לגמרי. בחורף זה, צעיפים לבושים אפילו משעמם ביותר של בגדים והוסיף מראה מלוטש סגנונות מזדמנים.

המועדפים כללו פומפום-מעוטרת ופרינג ‘מפורט.

7. תכשיטי טורקיז: זו אבן חן, מט, היה תכשיט חיוני של ’02 – הדרך היחידה ללכת. מ טבעות מלוטש צמידים שיק כדי המושכים את העין, תוצרי עצור להראות, טורקיז היה רק ​​דבר.

8. חוליות איכרים: צמרות איכרים מפוארות, רקומות ותחרות, נמצאות בארון הבגדים של כל הנערה השנה.

התאימו לכל דבר, החל מג’ינס של תחרה ועד חצאיות צועניות בוהמיות, הם היו להיט.

9. חגורה עתיקה: כל הצורות היו מהודרות: אבירים גדולים, אבזמים מסיביים, צביעה כפרית, והמון שוליים, כל עוד היה להם ערעור מסוים. תמיד מושלם כאשר שחוקים נמוך על המותניים.

10. בגדי גברים: גרסת פאנקי של הבלייזר היתה חמה יותר מאשר חמה, מושלמת לשכבות. אל תשכח את המכנסיים רחבים כל כך אופנתי, ואת העניבה טרייה בהשראת פאנק (אבריל, מישהו?).

עוד על קליקים של קייסי: קייסי היא נערה מתבגרת, אוהבת אופנה המתארת ​​את הסגנון שלה כמו “הכנה אופנתי”. חפש אופנה נוער יותר ב TeenScene.

No Replies to "מגמות אופנה למעלה עבור בני נוער בשנת 2002"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5