12 דרכים בלתי צפויות ללבוש ג ‘ינס הטוב ביותר של האביב – insightyv.com

12 דרכים בלתי צפויות ללבוש ג ‘ינס הטוב ביותר של האביב

Friday
של 13

נסה אלה רעיונות מגניב לערבב את ג ‘ינס הרגילים שלך תלבושות

רְחוֹב style woman in jeans and coat


נסה את הרעיונות האלה מגניב לבוש ג ‘ינס בדרכים שונות באביב הזה.
כריסטיאן ויריג / גטי

תמונות בסגנון רחוב יכול לפעמים לגרום לנו להשתוקק פריטי אופנה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו, מן תיקי מותרות המותג כדי התלבושת האחרונה מעצב. אבל בואו נזכור את הסיבה האמיתית אנו עוקבים אחר אופנה בסגנון הרחוב בלוגים – כדי לקבל רעיונות עיצוב מגניב איך ללבוש מה כבר בארונות שלנו. באביב הזה, אנחנו עוזרים לך לקבל השראה ללבוש את הג ‘ינס הטוב ביותר השנה – כולל אלה שיש לך כנראה יש בארון שלך, בתוספת המגמות החדשות – בדרכים חדשות ושונות, כך שאתה יכול להסתכל משוכות יחד להתבלט קָהָל. בדוק איך אלה מקצוענים בסגנון רחוב להביא גישה יצירתית כדי ג ‘ינס ההלבשה, עם גלריה זו של אופנתי, דרכים בלתי צפויות אתה יכול ללבוש את האביב הטוב ביותר של ג’ ינס.

02
של 13

התאמה ג ‘ינס לבוש עם הלבשה תחתונה סגנון למעלה

רְחוֹב style woman in jeans and lingerie top


סגנון אור לשטוף ג’ינס עם הלבשה תחתונה העליון שחוקים מעל טי.
קירסטן סינקלר / גטי

באביב זה, ג ‘ינס בגוון בהיר של חיוור הם חזרה בסגנון. סגנון וינטאג ‘השראה, מולבן החוצה להבהב ג’ ינס לחפש עדכני עבור אופנה באביב על ידי לבישת אותם עם כמה תחתונים כמו הלבשה עליונה. אנחנו אוהבים את ההפתעה של לראות camisole שחור תחרה מרובד מעל חולצת טריקו לבנה פשוטה, שחוקה עם קפוצ’ון מזדמנים.

קנה אופנתי אור לשטוף ג ‘ינס על אמזון

03
של 13

זיקוקים נשי וחולצה מקומטת

רְחוֹב style woman in cape and jeans


ללבוש את cuffles עם ג ‘ינס הבזק שלך באביב הזה.
מתיו ספרזל / גטי

ג ‘ינס hems מעולם לא היה כל כך חם. באביב הזה, כמה מכנסי הג’ינס הטובים ביותר הם אלה שספורטאים הם מבושלים, מרופטים ושאר נפלאים. שחק את האווירה הנשית של ג ‘ינס הבהקה עם קציפות מרחף על ידי התאמת אותם עם ראש פרוע. אנחנו אוהבים איך מעיל בסגנון גרפי, גלימה עם שטויות faux עושה את כל זה נראה פופ, כפי שתואר כאן.

קנה הדף די מפונק עבור האביב על אמזון

04
של 13

שני ג ‘ינס טון ז’ קט פרחוני

רְחוֹב style floral jacket and patchwork jeans


סגנון רחוב במעיל פרחוני וג’ינס אופנתי.
מתיו ספרזל / גטי

שני ג ‘ינס גוון היו אחת ההפתעות מאושר של המסלולים באביב / קיץ אופנה. עבור תלבושת באביב נוח כי יהיה לך לבוש כדי להרשים לארוחת צהריים עם הבנות, מפגש הורה או מורה או קניות בעיר, מנסה להתאים ג ‘ינס אופנתי עם שני גוונים עם מעיל פרחוני למדי. Accessorize זה מראה יום עם ארנק מעור, משקפי שמש בגודל גדול ונעליים walkable.

קנה מקטורן פרחוני נשי על אמזון

05
של 13

השחת ג ‘ינס ושרוולים גדולים

רְחוֹב style ripped jeans and big sleeves


ללבוש מכנסי ג’ינס עם שרוולים גדולים באביב הזה.
טימור עמק / גטי

קרעים, קרעים וג ‘ינס קרוע הוא מגמת אופנה ענקית הולך האביב והקיץ. בזמן שאתה יכול בקלות לזרוק על טי לבן רגיל עם ג ‘ינס שלך נהרס נראה מגניב, למה לא לקחת את הדברים לרמה הבאה אופנה על ידי עושה משהו יותר לא צפוי? זוג קרוע ג’ינס נקרע עם עוד של מגמות אופנה חם של העונה – החולצה עם שרוולים גדולים – עבור מבט סופר, בטוח מסוגנן.

קנה סקסי shredded ג ‘ינס על אמזון

06
של 13

ללבוש שמלה על ג ‘ינס רגל ישרה

רְחוֹב style dress over jeans


שכבה שמלה על ג ‘ינס עבור מבט בלתי צפוי באביב הזה.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

אתה יכול ללבוש שמלה על ג ‘ינס? אנחנו קוראים לזה מגמה אחת של המועדפים שלנו. כמה מהנערות הכי מגניבות ברחוב הן שכבות שמלות יפות בסגנון ויקטוריאני על מכנסי הג’ינס הבסיסיים שלהן, והן לובשות את המראה הזה למסיבות ולפתחי גלריה. קבל על המגמה על ידי עושה את אותו הדבר. רק לבחור שמלה עבור שכבות כי לא bog לך למטה – חושב floaty, בדים טהור חתונה בהשראת חתכים.

חנות שמלות קיץ צוננות על אמזון

07
של 13

ללבוש מכנסי ג ‘ינס על גרביים Fishnet

רְחוֹב style hoodie and ripped jeans


ללבוש ג ‘ינס קרוע מעל גרבי רשת סקסית.
טימור עמק / גטי

הוסף גורם סקסי, להציץ- a-boo לג ‘ינס סוף השבוע מזדמנים שלך נראה זה באביב, על ידי לובש בסגנון בורלסקה, גרבי רשת דייגים תחת ג’ ינס במצוקה שלך. ג ‘ינס קרוע קרוע הוא מושלם לחשיפת שכבות בלתי צפויות מוסתר מתחת. נסו את המראה הזה כפי שתואר כאן, עם קפוצ’ון בסיסי או ז’קט מפציץ, ונעליים שטוחות ללא שטות, לרגש סקסי,.

קנה ג ‘ינס קרוע אופנתי על אמזון

08
של 13

שכבת טלאים ג ‘ינס עם שיק מפריד

רְחוֹב style patchwork jeans and leather jacket


שכבת מעיל עור על ג ‘ינס טלאים אופנתי.
קירסטן סינקלר / גטי

ג ‘ינס עם תיקונים ותגים על הברזל הם מגמת אופנה האביב העיקריים השנה – והם לביש מעבר קונצרטים ומסיבות. כדי ליצור תלבושת מתוחכמת באופן בלתי צפוי, כי אתה יכול ללבוש עבור פגישות הלקוח או ימי ג ‘ינס במשרד, זוג אופנתי טלאים טלאים (אלה בתמונה כאן הם על ידי סטלה מקרטני) עם חולצת משי מבוגר, מעיל אופנוע עור, ארנק רצועת שרשרת ונעלי עקב גבוהות. 

קנה ג ‘ינס אופנתי טלאים על אמזון

09
של 13

דנים Culottes שחוקים מעל ג ‘ינס

רְחוֹב style denim culottes outfit


ללבוש קולו ג ‘ינס על ג’ ינס רזה.
תמונות של באני / גטי

ג ‘ינס culottes הם בחירה מצוינת אם אתה מסתכל על מנת להוסיף קצת trendiness כדי התלבושות שלך באביב הזה. קלאסי דנים קולוטס – אשר בדרך כלל נראה ולתלות הרבה כמו חצאית ג ‘ינס ארוך – יכול להיות אופנה קדימה בכוחות עצמם. אבל אם אתה באמת מחפש לעשות הצהרה בסגנון בגדים שלך באביב הזה, למה לא לנסות משהו קצת יותר נועז? כפי שתואר כאן, ג ‘ינס שכבות ג’ ינס על זוג אחר של ג ‘ינס דק רזה יוצר מראה בלתי צפוי שמזמין באופן מיידי מבטים השני והשלישי. 

קנה אופנתי דנים culottes על אמזון

10
של 13

ג ‘ינס מופרז ויבול שכבת למעלה

רְחוֹב style crop top and baggy jeans


סגנון רחוב בחצאית וג’ינס רחבים.
מתיו ספרזל / גטי

חלק מהנשים ימשכו לנוחות ולסגנון של סגנונות ג ‘ינס קלים, בעלי משקל קל, שעושים השנה קאמבק. כדי ליצור מראה אופנתי באופן בלתי צפוי במכנסי ג’ינס ילדותיים, נסו ללבוש אותם בחצאית של מחוך, מרופדים מעל חולצת גברים לבנה וחדה. ללבוש עם נעלי התעמלות בסיסיות וז’קט מפציץ, כמו בתמונה, או לשחק את הצד הנשי שלך עם זוג נעלי עקב.

חנות סקסי היבול העליון על אמזון

11
של 13

זוג גבוהה ג ‘ינס סקי מותניים עם חשיפת למעלה

רְחוֹב style woman in jeans and backless sweater


נסה סוודר סקסי ללא גב עם ג ‘ינס רזה שלך.
כריסטיאן ויריג / גטי

אתה בטח שמעת את כלל האופנה כי כאשר אתה חשוף באזור אחד, אתה צריך להיות מכוסה במקומות אחרים. לשחק עם הפרופורציות באביב הזה – ולתת לאנשים משהו לדבר על – כאשר אתה תואם גבוהה מותניים, ג ‘ינס רזה עם חולצה כי מבחינה אסטרטגית מראה את העור. בכל סגנון עליון אופנתי שתבחר – כמו חולצה יפה מהכתף או סוודר ללא גב, כפי שתואר כאן – אתה יכול ללבוש את זה בביטחון, בידיעה כי מכנסי הג’ינס שלך יש לך מכוסה.

קנה גבוה ג ‘ינס רזה waist על אמזון

12
של 13

גבוה מותניים החבר ג ‘ינס ו סקסי שכבות

רְחוֹב style jeans and leather jacket outfit


צור תלבושת סקסית עם הדף העליון מעל ג ‘ינס קצוץ.
תמונות של באני / גטי

החבר המותניים גבוה ג ‘ין הולך להיות פופולרי, מצרך חתיכת מלתחה עבור נשים רבות באביב ובקיץ. בזמן שאתה עשוי לחשוב על שמירת הג ‘ינס האלה עבור סופי שבוע מזדמנים, הם למעשה קל בסגנון עבור לבוש יותר הזדמנויות, כגון תאריכי יום, קניות או ארוחות צהריים עם חברים. עבור סקסית באופן בלתי צפוי לקחת על עצמו את סגנון דנים החבר, נסה להתאים את הג ‘ין הזה עם הדף, עור ז’ קט המפציץ ו-נראה לי נעליים. הוסף זוג משקפי שמש שחורים זוהרים ותיק אופנתי ואתה צריך להיות מוכן לכל מקום שבו ייקח לך היום.

קנה מסוגנן גבוה המותניים ג’ינס החבר על אמזון

13
של 13

ללבוש ג ‘ינס האזיקים החבר העליון העליון רומנטי

רְחוֹב style woman in jeans and ruffled blouse


ללבוש העליון מכורבל מעל ג’ינס החבר רחבים.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה דרך מגניב ליצור מראה מסוגנן באופן בלתי צפוי, החל עם זוג בסיסי של ג ‘ינס החבר באזיקים. התאימו את הג ‘ינס שלך עם סגנון רומנטי לחלוטין, כמו בתמונה כאן. כדי לעצב את המראה שלך, להוסיף כיף ועניין עם אביזרים צבעוניים – או אפילו אפוד משובץ אפוד.

חנות עבור החבר ג ‘ינס אזוף על אמזון

No Replies to "12 דרכים בלתי צפויות ללבוש ג 'ינס הטוב ביותר של האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.