צרפתית ילדים אוהבים את גרנד- Pères | insightyv.com

צרפתית ילדים אוהבים את גרנד- Pères

צרפתית ילדים אוהבים את גרנד- Pères

גרנד פאר הוא המונח הצרפתי הרשמי של סבא. סָבָּא הוא קצת פחות רשמי, ויש עוד כמה מונחים לא רשמיים, כולל פפר ו פפיפי אוֹ פאפי.

Arrière-Grand-père הוא מונח צרפתי עבור סבא רבא.

גרנד-פר אוֹ étape-grand-père הם התנאים הצרפתיים של סבא-סב.

גרנד פאר 12te הוא המונח הצרפתי לסבא מאומץ.

למד כיצד לבטא שמות משפחה צרפתיים, או לראות את התנאים הצרפתיים עבור סבתא.

ראה גם רשימה מקיפה של שמות הסבים.

פפר

בעוד שרוב האנשים היו מתייחסים לסבא שלהם גרנד פאר כאשר מדברים עם אחרים, הם היו כנראה להשתמש בשם חיית המחמד כאשר מדבר אל סבא שלהם בפועל. שמות אלה נבחרים בדרך כלל על ידי הסבא או הנכדים. הכינוי המשותף לסבא בצרפת ולאזורים דוברי צרפתית אחרים הוא פפר. בעוד אנגלית יש כינויים רבים עבור הסבים, צרפתית לא. לאנגלית יש כינויים רבים כל כך משום שרבות מבוססות על שפת אבות המשפחה. בפועל, נסה להקשיב לשמות חיית המחמד האהובים עליך כשאתה צופה בתוכניות טלוויזיה או בסרטים בצרפתית.

חשיבותה של המשפחה

באופן מסורתי, המשפחה המורחבת חשובה מאוד בצרפת. משפחות כפריות נוטות לחיות קרוב לסבים, דודות, דודים ובני דודים. אלה שעברו לערים, עם זאת, אולי השאיר מאחוריהם את המשפחות המורחבות.

בצרפת, שבוע העבודה הוא 35 שעות, כך שיש זמן עבור מליטה משפחתית. המדיניות הנוגעת לחופשת הלידה נדיבה, ורוב האמהות מסוגלות להיות עם תינוקותיהן החדשים במשך חודשים, אם לא שנים. בצרפת יש מעונות יום ממשלתיים ותכניות לגיל הרך, כך שסבים וסבתות לא נדרשים לטיפול בילדים כמו במדינות מסוימות.

אבל, זה לא אומר הסבים לא מוצאים סיבות רבות לבקר.

כמו תוחלת החיים ואת הבריאות הכללית עלתה בצרפת, סבים רבים מוצאים שיש להם יותר זמן ואנרגיה כדי לבלות עם הנכדים. ממשלת צרפת עודדה את הקשישים לבלות זמן עם הנכדים שלהם כצורה של תרגיל מליטה.

No Replies to "צרפתית ילדים אוהבים את גרנד- Pères"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − = 40