אני צריך להתחתן? | insightyv.com

אני צריך להתחתן?

אני צריך להתחתן?

בחירת להינשא למישהו היא כנראה אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשה אי פעם בחייך. ובעולם מושלם, נישואייך יהיו ארוכים, תישאר מאוהבת היטב בבן / בת זוגך, ותהיה מאושר באושר אחר-כך. אבל איך אתה יודע אם אתה על השביל לקראת אושר בנישואים או טעות בנישואין? לפני שאתה רץ אל המזבח, יש חמישה סימנים עיקריים שיכולים לעזור לך לענות על השאלה מיליון דולר: “אני צריך להתחתן?”

1. אתה רוצה להתחתן עם אדם זה

כאשר אתה מנסה להבין אם אתה מוכן להתחתן, חשוב להיות כנים עם עצמך ולוודא שאתה באמת רוצה להתחתן עם אדם זה. אם אתה מרגיש לחוץ על ידי השותף שלך או את המשפחה שלך להתחתן, חושב שאתה צריך לקחת את הצעד הזה כי היית זוג לתקופה מסוימת של זמן, או רוצה להתחתן כי אתה חולה האחרון של החברים שלך שלא קשרו את הקשר, אתה בעצם הגדרת את עצמך על כישלון. אתה צריך להיות נרגש מאוד, נרגשת, וממריץ על ידי המחשבה להתחתן השותף שלך. וגם אם אתה קצת עצבני על קבלת החלטה זו, אתה תדע בלב שלך שאתה באמת רוצה להיות בעל של אדם זה או אשתו.

2. אתם חולקים את אותם ערכים

אם אתה תוהה אם אתה צריך להתחתן, זה הכרחי כי אתה והשותף שלך יש מטרות משותפות וערכים.

אם שניכם רוצים את אותם דברים הולכים קדימה, יש סדרי עדיפויות דומים, וליישר על מה שאתה רוצה עבור העתיד שלך, אז הנישואים שלך הוא הרבה יותר סיכוי להצליח. עם זאת, אם אתה רוצה לעשות ילדים יום אחד אבל השותף שלך לא, או אם החלום שלך הוא לזוז מן הרשת ולחיות חיים מבודדים בעוד השותף שלך הוא אדם העיר האמיתית, ההבדל בערכים שלך הולך לגרום בעיות בעתיד.

כאשר אתה מתחתן עם מישהו, אתה צריך לוודא את סדר העדיפויות שלך מיושרים ככל האפשר. 

3. אתה מסוגל להסגיר

צעד חשוב נוסף לפני החתונה הוא שאתה והשותף שלך יודעים איך להתמודד עם טיעונים חילוקי דעות אחד עם השני. כאשר אתה מסוגל להילחם הוגן, לפתור קונפליקטים, ולצאת חזק כמו זוג, אז אתה יודע שאתה מוכן להתמודד עם האתגרים הפוטנציאליים של נישואים וסערות מזג אוויר ביחד. מאז החיים הוא בלתי צפוי בעיות עשוי לצוץ, חשוב כי אתה והשותף שלך כבר יש את הכלים הדרושים כדי לעבור את הזמנים הקשים כצוות. היכולת לתקשר זה עם זה, בין אם אתה מסכים או לא מסכים, היא חובה מוחלטת בכל נישואים מאושרים ובריאים.

4. אתה כן עם עוד אחד

כאשר אתה מנסה לקבוע אם אתה צריך להתחתן, אתה צריך לוודא שאתה יכול להיות כנים ופתוחים אחד עם השני. אם אתה מסתיר משהו מהשותף שלך או לא מרגיש כאילו אתה יכול לבטוח בו או שלה, הנישואים שלך יהיה קצר ולא כל כך מתוק. אמון הוא מרכיב מפתח בנישואין מוצלחים, מספקים, ארוכי טווח, ואם אתה עדיין מסרבים להיפתח לבן זוגך או שבן זוגך בגד באמון שלך בעבר, עתידך כזוג נשוי יהיה מחוספס.

כאשר אתה סומך על בן / בת זוגך ורואה בו את החבר הטוב ביותר ואת איש הקשר הקרוב ביותר, סביר להניח שהנישואין שלך יצליחו.

5. יש לך כיף ביחד

אם אתה תוהה אם אתה צריך להתחתן, חשוב לוודא כי אתה והשותף שלך עדיין יש כיף ביחד. להיות מסוגל לצחוק יחד, ללכת על הרפתקאות, ו מטומטם סביב אחד את השני הם מרכיבים חיוניים כשמדובר נישואים מאושרים. כאשר אתה אוהב לבלות זמן עם אדם זה, עמוק אכפת לו או לה, ואת רוצה להיות סביב אותו או שלה ככל האפשר, זה חשמל ניצוץ בין שניכם סביר יותר להימשך, גם לאחר שנים של חיי נישואין.

No Replies to "אני צריך להתחתן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =