האם אופוזיטים באמת מושכים? | insightyv.com

האם אופוזיטים באמת מושכים?

האם אופוזיטים באמת מושכים?

בוב אהב את סוג הבשר ותפוחי האדמה של ארוחת הערב.
שרי אוהב את הסוג של פסטה או צמחוני.

בוב אהב מוסיקה של ריי צ’רלס.
שרי היה מעריץ של הנרי מנצ’יני לנצח.

בוב אהב חופשה בחוץ ביער, באוהל.
שרי מעדיף דירה נחמדה על החוף.

בוב בדרך כלל קם מוקדם בבוקר.
שרי מאמין כי היום צריך להתחיל בסביבות 10:00.

בוב אהב סדיני פלנל.
שרי אוהבת משי.

והרשימה יכולה להמשיך עוד ועוד …

טעמים שונים בסרטים, בגדים, רכות של מזרון, ספרים, תוכניות טלוויזיה, משקאות, תחביבים, מזון, ספורט, טמפרטורת החדר, גודל הכלב, גובה המראה, סגנונות רהיטים, וכיצד לבלות זמן פנוי.

אז איך זוג כמונו, שהם כל כך שונים מאוד, להישאר נשוי במשך כמעט 50 שנים ?? ובכן, האמנו שזה בגלל שאנחנו לא נמשכים זה לזה על ידי מה אהבנו או אכלנו או איזה סרט אהבנו הכי טוב. שרי נמשך אל הספונטניות של בוב, החסד, היצירתיות והשאיפה, והיותו מעל ל -6 מטרים היה בונוס נוסף! בוב אהב את ההתנודדות של שרי בהליכתה ואת האינטליגנציה, החמלה וההומור שלה.

מה שמעניין עכשיו, שנים לאחר מכן, הוא שמה שמשך אותנו בתחילה, יכול באמת להציק לנו בהמשך. גובהו של בוב פירושו שהצמחים התלויים של שרי היו חסרי-כל. אהבת הקריאה של שרי גרמה לבוב להרגיש כאילו הוא משחק בכינור השני לספריה. הספונטאניות של בוב כבר לא היתה מהנה, כשפירוש הדבר ששרי היתה צריכה להביא את הילדים שלהם מוכנים בעוד חצי שעה לטיול לא מתוכנן למדינה שכנה.

זוגות מסוימים מגלים שהמשחקיות של בן זוגם היא באמת מטרידה, או שהחיזוי שהם שיבחו אותו עד כה משעמם אותם עד מוות.

זה נורמלי. הפתגם הישן של ניגודים למשוך יש קצת אמת אליו. כולנו מחפשים לעתים קרובות מישהו כדי להשלים אותנו. אבל אז, אנחנו יכולים להתחיל להתרעם על זה.

המפתח להתמודדות עם זה הוא נכונות לדבר על זה אחד עם השני.

מדוע ניגודים נמשכים?

“מדוע הניגודים מושכים, הפסיכולוגים האבולוציוניים מאמינים כי אחת הסיבות לכך שאנו מוצאים שותפים שונים מאיתנו היא לתבל את מאגר הגנים שלנו.סיכויי ההישרדות שלנו כמין גידול אם נרחרח את השותף עם כוחות גנטיים שאין לנו סיבה נוספת לניגודים מושכת היא הזדמנות ללמוד מיומנויות של בן זוג עם רקע או יכולות שונות.הסיבה האחרונה והחשובה ביותר היא שהשותפות מחוץ לשבט שלנו מאפשרת לנו להעריך ולהתאים אנשים שאינם קשורים אלינו זה מועיל כי אנחנו חייבים להמשיך לצמוח ולמתוח את היכולות שלנו להסתגל לעולם המשתנה “. מרטי ומייקל לייני תמונה 7 תמונה 7 מתוך: המהפך / מוחצן /.

 

לכן, סביר להניח כי אתה תהיה עם בן זוג שהוא לפחות לפחות הפוך ממך בכמה דרכים. איך אתה הכי טוב להתמודד, כך שאתה עושה לעשות את זה לאורך זמן?

 • להביע את הציפיות שלך ואת הרגשות. זה לא הוגן לצפות מבני זוגך להשתנות, ולמעשה, רובכם באמת לא רוצים לשנות את זה. (חוץ מזה, האם אתה רוצה לשנות?) לדוגמה, שרי באמת עשה ערך הספונטניות של בוב יהיה כעס אם הוא איבד את התכונה.
 • זה יכול להיות כיף רשימה מה משך אותך אחד לשני כאשר נפגשו לראשונה, ומה אתה ממשיך להעריך אחד את השני. לעשות את זה ביום שבו אתה יכול להירגע יחד, לחלוק כמה זיכרונות, ולדבר על האהבה שלך אחד לשני.
 • תרגול אמפתיה, סבלנות וקבלה. 
 • ודא שאתה עושה הרבה כיף פעילויות הרומן יחד. אתה יכול בתורו לתכנן אותם כדי לא להתנגש אם זה אחד המאפיינים שלך מנוגדים. 
 • להיות masteriators הורים.מתפשר הוא מיומנות שאתה יכול לפתח לקחת אותך דרך נישואים ארוכים ובריאים!

 

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

שמור על הנישואין שלך חזק … הירשם לניוזלטר כאן! 

No Replies to "האם אופוזיטים באמת מושכים?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  65 − = 62