איך להפסיק לאהוב מישהו / – insightyv.com

איך להפסיק לאהוב מישהו /

בעוד להתאהב עם מישהו יכול להרגיש נפלא במיוחד ומרגש, יש גם פעמים כאשר יש צורך להפסיק לאהוב מישהו, במיוחד לאחר פרידה. מאז לאהוב אדם שאינו חוזר האהבה שלך יכול להיות מאוד כואב, זה האינטרס שלך לנקוט צעדים כדי להפסיק לאהוב את האדם הזה. ובעוד זה אולי נראה מאתגר, יש חמש דרכים עיקריות לשים קץ לרגשות האוהבים האלה ולהמשיך הלאה בכל דרך.

1. קח זמן להתאבל

כאשר אתה רוצה להפסיק לאהוב מישהו, חשוב לקחת את הזמן שאתה צריך להתאבל על מה התרחש בין שניכם, כך שתוכל להתחיל את התהליך של הלאה. במקום לדחוף את הרגשות האלה הצדה ואת מסרבת להודות שאתה מוטרד או מאוכזב, אתה לא צריך לפחד לחוות עצב ולעבוד את דרכך כדי להגיע לשלב הבא של קבלה. על ידי התחושה האמיתית של הרגשות שלך ולתת לעצמך זמן להתאבל ולרפא, אז אתה תהיה במצב טוב יותר להתקדם עם החיים שלך בלי זה אדם.

2. לחתוך ליצור קשר עם אדם זה

אם אתה רוצה להפסיק לאהוב מישהו, אחד הפעולות הטובות ביותר שאתה יכול לנקוט הוא לנסות להגביל את הקשר שלך איתו או לה ככל האפשר. זה אומר שאתה צריך להפסיק הודעות SMS לילה טוב, מדבר בטלפון, ואת להסתובב באופן אישי, שכן עיסוק איתו או שלה סביר להניח לעשות את זה הרבה יותר קשה וכואב יותר לסיים את הרגשות האוהבים כלפיו או לה.

על הצד השני, על ידי הגבלת הקשר שלך ומפגשים עם אדם זה, זה יכול לעזור לך לראות את החיים החדשים שלך בלי אותו או לה הרבה יותר בבירור והוא יכול לעזור לך למצוא את הכוח שאתה צריך להפסיק לאהוב אותו או אותה. זה הולך גם עבור מדיה חברתית, כמו לראות את זה אדם תמונות ובדיקת העדכון שלו או עדכונים ופוסטים הם רק הולכים לעשות הלאה קשה יותר.

3. לרדוף את התשוקות שלך

דרך נוספת להפסיק לאהוב מישהו היא לבלות את הזמן שלך בעקבות החלומות שלך לעסוק בפעילויות שאתה נהנה. לדוגמה, על ידי לקיחת שיעור ציור, הצטרפות למועדון ריצה, או להתנדב במקלט בעלי חיים, אתה יכול לתפוס את הזמן שלך עם משהו שאתה נלהב ולא לשבת בבית ולבלות את הזמן לחשוב על מישהו שלא אוהב אותך בחזרה. על ידי להישאר נאמן לעצמך ולהתמקד אהבה עצמית וטיפול עצמי במקום לשים את תשומת הלב שלך על מישהו אחר, זה יכול לעזור לך לנקוט צעדים לקראת נפילה מתוך אהבה עם אדם זה.

4. להקיף את עצמך עם אנשים שמביאים אותך שמחה

דרך נוספת להפסיק לאהוב מישהו היא לבלות את הזמן שלך עם אנשים שאכפת לך מאוד. בין אם זה החברים שלך, משפחה, או קרובים קרובים אחרים בחיים שלך, להיות עם אנשים שאכפת לך על הבריאות שלך יכול לעזור לך להפסיק את הרגשות עבור מישהו שלא. לדוגמה, לאחר פרידה גרועה, במקום לסלק אחרים ולבלות זמן בבדידות, להיות עם החברים והמשפחה שלך יכול לעזור להחזיר תחושה של נורמליות יכול לעזור להעצים אותך להתגבר על אדם זה ולהפסיק לאהוב אותו או אותה.

5. אל תחזיק מעמד בתקווה שווא

אם אתה רוצה להפסיק לאהוב מישהו, זה האינטרס שלך להפסיק להיצמד לתקווה שהוא או היא תחזיר את האהבה שלך יום אחד בעתיד. אחרי הכל, אם אתה ממשיך לחשוב כי אדם זה הולך לשנות את דעתו, לחזור אליך, להצית מחדש את הרומנטיקה שלך, זה יכול להיות מאתגר מאוד להמשיך הלאה מאז אתה עדיין נצמד לרעיון של חיים עם האיש הזה. במקום לרצות ולקוות שהוא או היא יחזירו את אהבתך יום אחד, עדיף ובריא יותר שתוכל להרפות ולהכיר בכך שתהיה לך שוב אהבה בחייך. על מנת שתוכל לפנות מקום בלב שלך למישהו אחר, חשוב שתסגור את הדלת בפרק זה ותביט קדימה אל עתיד בהיר יותר ומלא אהבה עם מישהו חדש. 

No Replies to "איך להפסיק לאהוב מישהו /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.