מהו סוד אלה סלבריטאים נישואין? | insightyv.com

מהו סוד אלה סלבריטאים נישואין?

מהו סוד אלה סלבריטאים נישואין?

למרות הכותרות של עשירים מפורסמים לעתים קרובות להתמקד גירושין של זוגות מפורסמים, ידוענים רבים ליהנות נישואים לטווח ארוך. מה הסוד שלהם לנישואים מאושרים? בואו לגלות ולקבל טיפים היחסים מן הכוכבים האהובים עליך במילים שלהם.

כריסטינה אגילרה

בראיון עם אלן דנג’רס: “יש לנו משהו שנקרא יום ראשון עירום … צריך לשמור על הנישואים בחיים, לתבל את זה … אנחנו לא צריכים ללכת לשום מקום, אנחנו רק אחד עם השני.

אנחנו עושים הכל עירום. אנחנו מבשלים עירומים “.
מקור: People.com

אדי אלברט

ביומן אישי: “כשאני עוזב את כדור הארץ, הייתי צריך לשפר את היחסים שלנו כאן ועכשיו, כך שבדור הבא, לבתים ולחברים יש כתפיים שעליהן ניתן לעמוד, כך שקל יותר לתרום את תרומתן .
מקור: חדשות ABC

אן בנקרופט

על המפתח להצלחה ארוכת טווח בנישואין: “פשוט עובדים קשה”.
מָקוֹר: כוכב חדשות

יוגי ברה, נשוי לכרמן שורט

“העיקר שתמיד הקדשנו זה לזה תוך שמירה על חוש הומור על הכל”.
מקור: יוגי ברה, דייב קפלן. “כשאתה מגיע מזלג על הכביש, קח את זה!” 2001, עמ ’22.

קלינט שחור, נשוי לליסה הרטמן

“אנחנו שומרים הרבה נרות בחדר השינה שלנו, אני רוצה שנמשיך לבלות בירח דבש”.
מקור: Redbook

פירס ברוסנן, נשוי לקילי שיי סמית

“אני אוהבת רומנטיקה: אני מביאה את קאלי לארוחת הבוקר במיטה על מגש עם פרח אחד מהגן שלנו.

עשיתי את זה כשהתחלנו לצאת, ואני עדיין עושה את זה “.
מקור: קולין למהר. “סודות לנישואים מאושרים”. Redbookmag.com

אוסי דייוויס

“ברוח לסופי שבוע סודיים, אנחנו תמיד מדברים על נסיעה לסוף שבוע של ארבעה ימים, אנחנו עושים זאת מדי פעם, אנחנו בודקים מלון במרכז העיר ניו יורק ומעמידים פנים שאנחנו תיירים.

ואף אחד לא יודע מי אנחנו. יש לנו סוויטה קטנה ונחמדה ואנחנו מתפנקים. אנחנו הולכים לתיאטרון ואוכלים, הולכים לכל המקומות שאנחנו לא מקבלים הזדמנות ללכת אליהם “.
מקור: ברודוויי וגאס

רובי די

“איך לרכוב על הגלים המחוספסים ביחסים ארוכים מספיק כדי שהמים יירגעו, מתי זה ישתקע בהתגברות על זמנים קשים וקל יותר עם תרגול? איך אתה גורר חלק מהרגשות הטובים, ויברציות של פעמים טובות למקומות הסוערים “לאהוב מישהו ארוך ועמוק הוא” ההשלמה באדיקות להיות מאחל “… … זה יום אחר יום, צעד אחד בכל פעם.זה לא יכול להיות שני חדרי אמבטיה, אבל רק קצת מקום, קצת פרטיות, כמה שטח כדי להיות לבד …. בניגוד לאירוע החתונה, זה מתרחש ביום, הנישואין הוא תהליך ארוך שמתרחש ברמה כלשהי כל יום למשך שארית חייך …. אנחנו צריכים ללמוד איך לחיות יחד. חשבתי שאני אוהבת אותך, אוסי, כשהתחתנו, אבל כפי שאני רואה עכשיו, הייתי רק בגן של ההצעה, כדי להגיע לאהבה זה כמו לעבוד על דוקטורט כפול בנושא החיים “.
מקור: “עם אוסי ורובי: בחיים האלה ביחד”, עמודים 430-431

ג ‘ואן דידיון

על ג’ון דאן: “לא תמיד חשבתי שהוא צודק והוא לא תמיד חושב שאני צודק, אבל אנחנו היינו כל אחד שהאדם האחר סמך עליו”.
מקור: סיאטל טיימס

ג ‘רי Falwell

על הכנת עבודה לנישואים: “מקל ואני החלטנו לפני שנים, אנחנו הולכים לעשות כל מה שאנחנו צריכים לעשות את עבודת הנישואין הזאת … עברו 42 שנים … ואנחנו מחויבים ל -42 נוספים, או מה שאלוהים מאפשר. אני אף פעם לא צריך לנחש איך מאקל מרגישה על משהו, היא אומרת לי … למד לדבר בלי קרב, אתה יכול לנצח את הניצחון ולאבד את הנישואים שלך נישואין הם יחסים, לא תחרות, אין זוכים אלא אם כן שניכם מנצחים, שוחחו יחד, התפללו ביחד, ואז שיחקו ביחד “.
מקור: דרשה. TRBC.org. “מקסום הנישואין שלך”

שרה מישל גלר, נשואה לפרדי פרינץ ג’וניור.

“אנחנו החבר הטוב ביותר של השני.”
מקור: Smg-pix.com

בילי גרהם, נשוי לרות בל

“לרות ולי אין נישואים מושלמים, אבל יש לנו אחד גדול … עבור זוג נשוי לצפות לשלמות זה בזה הוא לא מציאותי.”
מקור: BillyGraham.org

פטרישיה היטון, נשואה לדוד האנט

“אנחנו לא עונה לטלפון אחרי השעה חמש …”
מקור: PatriciaHeatonOnline.com

פיית ‘היל, נשואה לטים מקגרו

“אתה לא יכול לשבת, בעלי ואני בחרנו שהנישואים שלנו הם הדבר הכי חשוב לנו, אנחנו מכבדים את מה שיש לנו ומבינים איך אנחנו צריכים להאכיל אותו”.
מקור: Redbook

קתי הולמגרן

על תלות הדדית בנישואין: “ככל שאני מבוגר, אני מבין שכל אחד מאיתנו צריך למצוא את החיים שלנו, אם הוא מאושר במה שהוא עושה, זה עושה לי שותף טוב יותר. כך שהוא באמת מאוד נחמד לתת לי הזדמנויות להעשיר את עצמי ולעשות את הדברים שאני אוהב לעשות … זה באמת חשוב עבור כל אחד מאיתנו יש חיים משלנו, כך שאני אני לא צריכה להיות מאושרת בשבילו, אני חייבת להיות מאושרת לבד, אבל אנחנו באמת אוהבים לבלות ביחד, אז זה לא כאילו אנחנו מובילים חיים נפרדים, כל פעם שאנחנו יכולים להיות ביחד, היינו בוחרים בזה, כי אנחנו באמת אוהבים אחד את השני “.
מקור: פקר פלוס אונליין, 12/97

מייק הולמגרן

על סדר העדיפויות: “… סדר העדיפויות שלי בחיים הוא אמונה, משפחה, כדורגל – בסדר הזה … אבל אני לא מוכן לאבד את הנישואים שלי או המשפחה שלי עבור הקריירה שלי.אם כדורגל Pro אי פעם מתחיל לערער את מה שחשוב ביותר בחיים, אז אחזור לבית הספר התיכון לאימון.
מקור: מגזין החלטה, אוקטובר 1997

גאריסון קילור

על מה הוא התחתן עם ג’ני: “ואשתי, התחתנתי עם אשתי כי היא מצחיקה אותי, אסור לך להתחתן עם מישהו שלא מצחיק אותך”.
מקור: AARP

מדלן ל’אנגל

על הפרטיות בנישואין: “למדתי די מוקדם בנישואי, כי לא הייתי צריכה לגלות את כל מה שאני חושבת על בעלי, זה יטיל עליו עול שאני אמור לשאת את עצמי.כשהכלה מתעקשת לספר לה אהוב הכל, אני חושד שהיא מחפשת אבא, לא בעל, חלק מהחיים שלי היו מוכרים לי לבד “.
מקור: “המצאה דו-צדדית: סיפור נישואין”.

על אהבה רומנטית בנישואים: “אהבה שתלויה אך ורק ברומנטיקה, על הבעירה של שני כימאים מושכים נוטה להתפוגג … נישואים ארוכי טווח צריכים לעבור מעבר לכימיה כדי להיות תואמים, לחברות, לחברות. לא תשוקה זו נעלמת, אלא שהיא קשורה בדרכים אחרות של אהבה “.
מקור: “חלק שני המצאה: סיפור של נישואין” עמ ’76.

סר ג’ון מילס

על מה שמרו על חיי הנישואים שלהם: “תמיד לזכור את כל התאריכים, לשלוח זר פרחים בכל שבוע ולשמור על הנישואים טריים, ויש לנו שעה טובה בכל ערב בשש, יש לה את המשקה שלה, שהוא ברנדי זעיר, ג’ינג’ר אייל עם לימון וקרח “.
מקור: זה מקומי בלונדון

מישל אובמה

על נאמנות בנישואיהם: “אני לא מדאיג דברים שאני לא יכול להשפיע עליהם, ובנאמנות … זה בין ברק לי, ואם מישהו יכול לבוא בינינו, לא היה לנו הרבה מה לעשות”.
מָקוֹר: הָבְנֶה, מרץ 2006 v61 i5 p58 (4)

מישל פייפר, נשוי מפיק טלוויזיה דוד E. Kelley

“אנחנו נוטים לנישואים שלנו, אתה צריך להתרחק מהילדים ולהישאר עד מאוחר ולשוחח, ללכת לקולנוע או לעשות את התשבץ ביחד, לבעלי וללי יש עדיין לילות, ואני מצפה לכולם שָׁבוּעַ.”
מקור: HelloMagazine.com

קלי פרסטון, נשואה לג’ון טרבולטה

“צריך לשמור על נישואים, אנחנו מדברים על הכל, אנחנו גדלים ומשתנים ביחד, כי שום דבר לא נשאר אותו דבר, אתה חייב להמשיך ולהתפתח”.
מקור: Redbook

דנה ריב

על היחסים שלה עם כריסטופר: “תמיד אהבנו לנהל שיחות ואנחנו עדיין עושים – לפעמים ארוכים, אזוטריים ועמוקים, לפעמים נוסטלגיים, לפעמים סתם טיפשים או רכילותיים … זה כל כך חשוב כמו מטפל לא להיות כל כך שקועה בתפקיד שאתה מאבד את עצמך, זה לא טוב לך ולא לאיש האהוב עליך, אני דואג להמשיך את האינטרסים והקריירה שלי, וכריס מעודד אותי לעשות זאת “.
מקור: כריס ריב דף הבית

וויל סמית

על המפתח לאושר ביתי: “באמת, סקס טוב מאוד, אני ממש טוב בזה (גם) אנחנו מדברים הרבה, לפעמים אנשים שומעים אותנו מדברים וחושבים שאנחנו מדברים יותר מדי, אבל התקשורת היא הכל”.
מקור: Starpulse.com

אהרון איות

על נישואים: “עם קנדי, הבנתי סוף סוף כי העבודה שלי צריכה להיות משנית הנישואים שלי …. קנדי ​​הוא היחיד שיש לי אי פעם חלק עם … אם אתה באמת אוהב מישהו, אתה צריך לחשוף את עצמך. לא יכול להסתתר מאחורי מסכות, וזה מה שתמיד עשיתי “.
מקור: “אהרון איות: חיים ראשוניים” עמ ‘ 75.

פטריק סוויזי

“אני מניחה שזה עניין של שמירה על אהבה בחיים, ללמוד איך להתאהב שוב ושוב, לא לקחת זה את זה כמובן מאליו, סליחה, אמון”.
מקור: ליסטר Middlehurst, “לשתות, התאבדות ומדוע פניתי נגד הוליווד”, DailyMail.co.uk, 11/29/2005.

דניס ויבר

על תחושת החופש בנישואין: “ג’רי ואני פיתחנו הבנה זה של זה, תחושה של חמלה וסבלנות שקטה ושקטה, כולנו נהנים מחופש החירות שלנו … אם תחושת הבעלות מתגנבת נישואים, זה יפוצץ את הלהבה החזקה ביותר של אהבה. “
מקור: “כל העולם שלב” עמ ‘ 75.

ג’ואן וודוורד, נשואה לפול ניומן 

“סקסיות לובשת רזה אחרי זמן מה, והיופי נמוג, אבל להינשא לגבר שגורם לך לצחוק כל יום, אה, עכשיו זה ממש תענוג”.
מקור: BrainyQuote.com

קתרין זטה-ג’ונס, נשואה למייקל דאגלס

“כדי שהנישואים יהיו הצלחה, לכל אישה ולכל גבר יש חדר אמבטיה משלהם!”
מָקוֹר: יום האישה, 02/12/2008, עמ ’14.

No Replies to "מהו סוד אלה סלבריטאים נישואין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2