איך אפשר לדעת אם פרופיל היכרויות מקוון הוא באמת נשוי רמאי | insightyv.com

איך אפשר לדעת אם פרופיל היכרויות מקוון הוא באמת נשוי רמאי

איך אפשר לדעת אם פרופיל היכרויות מקוון הוא באמת נשוי רמאי

מחבר משותף: שרי מרפי, מנכ”ל / עלית Connections

למרות היכרויות מקוון יכול להיות דרך נוחה לחזור לסצינת היכרויות, אחת הבעיות הגדולות ביותר עם היכרויות באינטרנט היא לא לדעת אם האדם שאתה מדבר הוא אומר לך את האמת על עצמם. מלבד שקרים לבנים סטנדרטיים כמו שינוי המשקל שלך או embellishing כמה גבוה אתה, אחד שקרים רציניים יותר היא האם או לא אדם זה הוא למעשה יחיד.

זה כבר נהיה יותר ויותר פופולרי עבור גברים ונשים נשואים להירשם באתרי היכרויות. אמנם, אין שום דרך לדעת בוודאות אם מישהו שאתה מדבר הוא להיות כנים על מצב היחסים שלהם, הנה כמה דגלים אדומים שאתה צריך לחפש להיות זהירים במיוחד בעת היכרויות באינטרנט.

1. אין להם תמונה.

הדבר החשוב ביותר לכל רמאי הוא לוודא שאף אחד לא יגלה שהם מרמה. זה מבטיח שהם לא יוכרו אם מישהו שהם מכירים באופן אישי רואה את הפרופיל שלהם. אם אתה מתחיל לדבר עם מישהו בלי תמונה, להיות זהיר.

2. הם רק מדברים איתך בשעות מוזרות של יום או לילה.

אם הם מתעקשים שהם עובדים שעות מוזרות והפעם היחידה שהם צריכים לשלוח או להתקשר אליך היא בשעות המאוחרות של הלילה, אז הם חושדים. כמובן, זה לא מבטיח שהם בוגדים, אבל אתה לא יכול להכחיש כי התנהגות זו היא בדרך כלל די מוצל.

3. הם לוחצים לך על תמונות או דברים אחרים הקשורים מינית בשלב מוקדם.

הרבה זמן אם מישהו נמצא באתר היכרויות בזמן שהם נשואים, הדבר העיקרי שהם מחפשים הוא הולך להיות סקס. בגלל זה, הם כנראה לא הולכים לבזבז את זמנם בשיחות המורחבת כפי שהיו עושים אם הם היו מעוניינים באמת להכיר אותך.

4. הם לא רוצים לפגוש אותך באופן אישי.

אם מישהו נשוי, הם כנראה יש לוח זמנים מוגדר כי משמעותיים אחרים שלהם יודע על. בגלל זה, זה יכול להיות יותר מדי עבודה עבור אותם להיפגש איתך. פגישה אישית אינה מבטיחה שהם ברורים, אם כי. היזהר אם הם לא יוצאים בפומבי איתך או ישנם תחומים מסוימים, כי הם נמנעים ללכת כאשר אתה ביחד. התנהגות זו לעתים קרובות אומר שהם לא רוצים להיראות איתך.

5. הם לא יכולים לקחת את שיחות הטלפון שלך.

בתחילת מערכת היחסים, שיחות טלפון חיוניים. הם מזכירים לאנשים ששניהם חושבים עליהם גם כשהם לא ביחד. אם שיחות הטלפון שלך נדחפות תמיד על ידי הלחצן השקט או נשלח ישירות לתא הקולי, סימן רע. אם מישהו לא מסוגל כמו שאתה יכול לשים זמן ומאמץ לתוך מערכת יחסים חדשה הם בבירור כבר יש יותר מדי על הצלחת שלהם, על ידי זה אולי משמעות מישהו אחר.

כאמצעי זהירות נוסף, הימנע אתרי היכרויות חינם. סוגי לרמות לא רוצה “נתיב נייר”. בסך הכל, התקשורת צריכה להיות עקבית ללא הרבה חוקים שאינם הגיוניים. להיות מסתורי סוד צריך להיות בתורו כאשר מנסים למצוא את המשחק.

דברים צריכים להוסיף ולהיכנס. רוב הסיכויים שאם אתה עוקב אחרי הבטן שלך, אתה תדע אם להמשיך לרדוף אחרי אדם מתנהג בדרכים אלה. 

 

No Replies to "איך אפשר לדעת אם פרופיל היכרויות מקוון הוא באמת נשוי רמאי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 34 =