איך להפסיק להרגיש בודד / – insightyv.com

איך להפסיק להרגיש בודד /

כאשר אתה רווק, זה לא נדיר להיות רגשות של בדידות מעת לעת. אתה יכול לראות את החברים שלך ואת מצמידים את עצמך למצוא את עצמך געגועים עבור סוג זה של ידידות וקרבה. עם זאת, בעוד שאתה יכול להיות ללא קשר, אתה לא צריך לתת את העובדה כי אין לך אחד פלוס לשמור אותך למטה או לגרום לך להרגיש עצוב לבד. ישנם שבעה צעדים עיקריים שאתה יכול לקחת עכשיו כדי להילחם אלה רגשות של בדידות לתמיד.

1. לרדוף את התשוקות שלך

אם אתה מרגיש בודד, חשוב להקדיש את הזמן והאנרגיה לפעילויות ועיסוקים שגורמים לך אושר. לדוגמה, אם אתה אוהב לשיר, לצייר, או לרוץ, למה לא להצטרף למקהלה, לקחת שיעור אמנות, או להשתתף בקבוצת ריצה שבו אתה יכול לפגוש אנשים בזמן שאתה עושה פעילות אתה נהנה? על ידי נותן תשוקות שלך להוביל אותך בכיוון הנכון, אתה מציב את עצמך במצב מושלם לפגוש אחרים שגם חולקים את האינטרסים שלך. 

2. להקיף את עצמך עם מערכת התמיכה שלך

כאשר אתה נאבק תחושות של בדידות, זה קריטי כי אתה מושיט יד לעשות תוכניות עם חברים, בני משפחה, ואנשים אחרים שאכפת לך. כדי לשמור על רגשות בודדים במפרץ, אתה צריך לעשות מאמץ מתואם כדי לבלות עם אנשים חשובים לך ואת מי אכפת לך מאוד ואת הרווחה שלך. כאשר אתה עושה לראות אנשים שמביאים לך שמחה בעדיפות אמיתית, אתה עושה צעדים לקראת המאבק הרגשות שלך של בדידות אחת ולתמיד.

3. מתנדבים 

אם אתה מרגיש בודד, אפשרות מתגמלת נוספת היא להתנדב. בין אם אתה משרת אוכל, קורא לילד, או עוזר לכלבים במקלט, מתנדב הזמן שלך עוזר לספק לך קהילה אוטומטית להצטרף מי יקבלו אותך בזרועות פתוחות. וחשוב יותר, על ידי התנדבות, אתה יכול לעשות משהו טוב באמת לעשות השפעה חיובית בחייהם של אחרים.

וכאשר אתה יכול לראות כמה שינוי אתה יכול לעשות, זה יכול לעזור לך להרגיש פחות בודד בעולם.

4. צא מתוך אזור הנוחות שלך

כאשר אתה מתמודד עם רגשות בודדים, צעד חשוב נוסף הוא לדחוף את עצמך לכיוונים חדשים. למשל, לעשות משהו שמעולם לא עשית לפני כן, כמו לקחת שיעור יוגה או ספינינג, רכיבה על סוסים, או ללמוד לנגן בגיטרה, יכול לעזור לך להילחם בתחושות בדידות על ידי פתיחת דלתות חדשות עבורך והוראת מיומנויות חדשות . באומרו “כן” יותר ודוחפים את עצמכם, אתם מעמידים את עצמכם במצב שיאפשרו לכם לצעוד צעדים אמיתיים בלחימה בבדידות על ידי הפיכתכם לאדם פעיל יותר.

5. שינוי Outlook היכרויות שלך

אם אתה מרגיש בודד כי אתה רווק, הגיע הזמן לקחת צעד אחורה ולזכור כמה מדהים אתה וכמה כיף היכרויות יכול להיות. אם תמשיכו לחשוב ש”דייטים מוצצים “, שלעולם לא תיפגשו עם מישהו, ושאתם אמורים להיות לבד לנצח, חשיבה שלילית זו עומדת לעצב את מעשיכם בצורה הרסנית ובסופו של דבר תמנע אתכם ממציאת אהבה אמיתית. עם זאת, אם אתה לוקח גישה חיובית יותר היכרויות להתמקד טוב ולא רע, אתה מציב את עצמך בעמדה טובה אפילו יותר להילחם רגשות בודדים לפגוש את האדם הנכון.

6. שמור היכרויות

עם זה בחשבון, אם רווקות גורם לך להרגיש בודד, זה הכרחי כי אתה ממשיך היכרויות ופגישה אנשים. גם אם אתה שומר על תאריך רע לאחר תאריך רע, אתה עדיין צריך לנקוט צעדים לקראת מציאת האדם הנכון על ידי לשים את עצמך שם כמה שיותר. אם אתה מרגיש עצוב שאתה לא פגשת מישהו אבל לא באמת להיות תקיף, אז אתה לא עושה כל מה שאתה יכול כדי לנצח את הרגשות האלה בודדים. על ידי הצטרפות היכרויות Apps, הולך מהירות היכרויות, וכן השתתפות באירועים סינגלים, אתה לוקח צעדים אמיתיים לקראת למצוא מישהו מיוחד. 

7. חפשו עזרה מקצועית

אם אתם מתמודדים עם רגשות בודדים, אפשרות מצוינת נוספת היא לחפש מטפל ומומחה בתחום בריאות הנפש. אדם זה יכול לספק לך עצה, תמיכה, כמו גם אסטרטגיות מותאמות אישית כדי להילחם רגשות של בדידות.

להגיע אל מקצוען מאומן הוא אופציה נהדרת אם אתה נאבק עם רגשות בודדים כי פשוט לא נראה לשכב. 

No Replies to "איך להפסיק להרגיש בודד /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.