טיפים זרים סכנה לחנך את הילדים שלך – insightyv.com

טיפים זרים סכנה לחנך את הילדים שלך

בשלב מסוים, כל הורה מבין כי הם צריכים לדבר עם הילד שלהם על הסכנה זר. הם עשויים להיות בפארק עם הילד שלהם ולראות אותם ללכת עד זר להתחיל ללטף את הכלב שלהם או לשוטט אל המשפחה ולבקש חטיף. כל נסיבות עשויות להיות ייחודיות להורה ולילד, אבל לכל המצבים יש משהו במשותף. הם פוקחים את עינינו למציאות שילדינו סומכים עליה בצורה מופלאה, וכי כהורים מוטלת עלינו חובתם ללמד אותם על סכנה זרה, שכן לא כולם עשויים להיות בעלי האינטרסים שלהם בלב.

 

טיפים לדבר עם הילדים שלך על סכנה זרים

טיפים אלה לדבר על סכנה זרים מועילים כאשר אתה מדבר עם הילד שלך על הסכנה זר. אנו ממליצים לך לחזור על הסכנה שלך זר לעתים קרובות. זה נבון עבור ההורים כדי לבקר את הנושא הזה, כך שילדים יודעים שזה חשוב, ודיון מגביר בהירות.

1. הגדר “סכין”

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לוודא כי הילד שלך באמת יודע מה זר (מישהו שהם לא יודעים). גם ילדים צריכים לדעת שיש דבר כזה זר “זר”. זר בטוח הוא מישהו שאתה מבקש עזרה אם אתה צריך את זה. אנשים אלה מזוהים בדרך כלל על ידי המדים שלהם וכוללים שוטרים, כבאים, רופאים, וכו ‘זרים “בטוחים” אחרים הם אנשים שאתה מכיר מהקהילה אבל לא יודע, כמו ההורים של חברים. אז, אתה יכול לזהות סוזן מבית הספר עם הוריה ולבקש מהם עזרה אם אתה צריך את זה, גם אם אתה לא בהכרח יש קשר הדוק עם ההורים של סוזן.

2. לעשות רשימה לא

הגדר רשימה מאוד ברורה לא לילדים צעירים. הם צריכים גבולות ברורים, כולל:

  • אל תפתחו את הדלת הקדמית ללא נוכחות האב.
  • אל תלך לשום מקום עם זר (גם אם יש להם בעל חיים ממולא או מבטיח לך ממתק).
  • אם זר מבקש ממך עזרה (כמו הנחיות) לא להישאר בסביבה. לברוח. מבוגרים לא זקוקים לעזרה מילדים.
  • אל תסתלק מהמשפחה או מהקבוצה שלך כאשר אתה נמצא במקומות ציבוריים.
  • אל תענה לטלפון כאשר ההורים אינם בבית.

3. משחק תפקידים

משחק תפקידים מה הילד שלך צריך לעשות במצבי סכנה זרים. עבור על “מה אם” תרחישים. לדוגמה, “מה אם אתה בפארק ומישהו שואל אותך אם אתה רוצה ללכת הכלב שלהם?” לכי על מה שהם צריכים לעשות אם זר צריך לנסות להתקרב אליהם. המועצה הלאומית למניעת פשע ממליצה להורים ללמד את הילדים את הביטוי “לא, לך, תצעק, תגיד”. משמעות הדבר היא כי ילדים צריכים לצעוק “לא” אם ניגש על ידי זר, ללכת לברוח, YELL לעזרה ולאחר מכן לספר מבוגר מה קרה מיד. 

זכור כי הדרך הטובה ביותר לשמור על הילד שלך בטוח היא לדעת איפה הם נמצאים בכל עת. 

 

No Replies to "טיפים זרים סכנה לחנך את הילדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.