חזרה השקיות שלך! איך להפתיע את הבעל או את האישה עם טיול – insightyv.com

חזרה השקיות שלך! איך להפתיע את הבעל או את האישה עם טיול

לחלום על whisking את בן / בת הזוג שלך מהעבודה מטלות הבית עבור R & R & R (מנוחה, הרפיה ורומנטיקה)? התחל לתכנן להפתיע את בעלך או אשתו עם חופשה.

טיול יכול לעשות עבור מתנה בלתי נשכחת עבור יום הולדת או חג. למרות שזה עשוי להיות קשה כדי לשלוף, הנה כמה טיפים כדי למשוך חופשה הפתעה עבור בן הזוג שלך.

Friday
של 05

תחשוב על התגובה שלו או שלה

זוּג reading travel book together

Image Source RF / אפס קריאייטיב / Image Source / Getty Images

אולי אתה חולם על חופשת הפתעה, אבל הוא בן הזוג שלך? יש אנשים שלא אוהבים הפתעות ויכולים לכבות את זה. בני זוג אחרים עלולים לכעוס על כך שהוצאת סכום כסף גדול בלי להתייעץ איתם או לתת להם להשתלב בתכנון. במקרה כזה, אתה עלול להפתיע את בן / בת זוגך עם הכספים לטיול וכמה הצעות לאן ללכת, ולאחר מכן להחליט על מקום ולשלם יחד. ודא שאתה חושב על המשאלות של בן / בת הזוג שלך ולא שלך. אתה יכול לאהוב את הרעיון הזה, אבל זה אולי לא יהיה נכון עבור החצי השני שלך.

02
של 05

שמור את זה בסוד

ברגע שיש לך התיישבו מפתיע בעלך עם חופשה, אתה צריך לשמור על הפה שלך סגור על הנסיעה. ברור, כל מחקר כדי למצוא טיסות, בתי מלון ומקומות לבקר חייב להיעשות כאשר בן הזוג שלך הוא לא בסביבה. הימנע משיחות טלפון עם חברים, בני משפחה או סוכני נסיעות, אשר עשויים להפנות את הנסיעה כאשר בן הזוג שלך הוא איתך. זה הכול.

אבל יש גם דרכים פחות ברורות אתה עלול לקלקל את ההפתעה. בן הזוג שלך כנראה מסתכל על כרטיס האשראי שלך כל חודש, וחיובים יכול לתת את התוכניות שלך (או, גרוע יותר, יש בן הזוג שלך חושב שיש לך רומן). במקום זאת, לקנות כרטיס מתנה אשראי עבור הסכום שאתה מתכנן להשקיע (או לקבל כמה מהם לטיול יקר). לא יהיה שום נייר לקלקל את ההפתעה.

03
של 05

להיות חכם על תזמון

הקפד לתאם את לוחות הזמנים שלך ולהיות מתחשב לוחות הזמנים שלך. אם אתם מתכננים טיול ארוך יותר, אז אתה צריך לנקות את זה עם הבוס שלו או שלה ואתה עלול לא להיות מסוגל לעשות את זה. ייתכן שיהיה עליך לספר את בן / בת הזוג מוקדם יותר מאשר מאוחר יותר, כך שהוא או היא יכולים לנהל משא ומתן על זמן עם מעולה בעבודה. אם ההפתעה מפריעה לעבודה שלו, זה לא יכול להיות הרעיון הטוב ביותר. לדוגמה, אם בן הזוג שלך הוא מחיר לרכישה, טיול ממש לפני יום המס לא יכול להיות מרגיע כפי שאתה עשוי לחשוב.

04
של 05

ספלורג על מצגת

בחור אחד לבוש כמו עכבר להפתיע את אשתו בטיול לדיסני וורלד. בני זוג אחרים הקימו ציד נבלות עם כרטיסים כממצא הסופי. וכמה זוגות אחרים חיכו עד שיצאו לשדה התעופה כדי לספר לבני זוגם את תוכניותיהם. (כמובן, אם אתה לוקח את המסלול הזה, אתה צריך לארוז עבורו או לה, גם.) זה החלק הכיפי, אז לבוא עם משהו טוב שרוב בבקשה את בן / בת הזוג שלך.

05
של 05

הימנע פלופ

האינטרנט הוא littered עם סיפורים על הפתעה הפתעה נעלמו. בתור התחלה, אתה חייב לקנות ביטוח הנוסע לטיול הזה, כי אחד מכם לא יודע על זה, ואתה לא יודע מה עלול לעלות כי יגרום לך לבטל ולאבד את הכסף שלך. כמו כן, להיות זהירים לגבי איך לשבור את החדשות. רוב האנשים שיש להם תגובה שלילית להפתעה חופשה חשבתי שהם הולכים למקום אחר, אז לא לשקר על היעד ברגע שאתה אומר בן הזוג שלך על הנסיעה. (אלא אם הוא או היא באמת נהנה הרפתקאות אמיתי!)

No Replies to "חזרה השקיות שלך! איך להפתיע את הבעל או את האישה עם טיול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.