מדוע חתונה אהבה מנעולים הם פופולריים אחדות טקסים | insightyv.com

מדוע חתונה אהבה מנעולים הם פופולריים אחדות טקסים

מדוע חתונה אהבה מנעולים הם פופולריים אחדות טקסים

מוקסם מן הרעיון כי הלב הוא כמו מנעול כי ניתן לפתוח רק עם מפתח אחד, מוכה כפליים על ידי הרעיון של נעילת חייהם יחד לנצח, זוגות באים עם דרכים יצירתיות לשלב מנעול אהבה לתוך החתונה שלהם חגיגות.

כיצד להשתמש נישואין מנעולים בטקס אחדות

במהלך הטקס, יש הסלבריטאים שלך להסביר את המשמעות של המסורת לנעול אהבה, לשתף מדוע בחרת את זה כטקס האחדות שלך לקרוא שיר המייצג את המהות של הרגע.

ישנן מספר דרכים בהן ניתן לעדכן מסורות ישנות על ידי הוספת נעילת האהבה.

לאבטח את הטבעות

כדי להבטיח את הטבעת הנאה שלך טבעת קטנה לא טיפה להקות יקר, שהוא סימן רע בתרבויות רבות, להחליק את הטבעות על המנעול. מנעול אהבה הוא גם אביזר מושלם לטקס ההתחממות הטבעת, אשר מזמין את האורחים לעבור סביב להקות, כך שהם יכולים לברך אותם עם רצון טוב ותפילות.

חתונה זמן קפסולה

אתה יכול גם להשתמש נעל אהבה לאבטח את תיבת הזמן החתונה הקפסולה. ישנן דרכים שונות למלא את תיבת העץ, אבל בדרך כלל זה כולל מכתבי אהבה שהוכן על ידי החתן והכלה, וכן מכתבים מכל ההורים להביע את רצונם על רצונם לעתיד של בני הזוג.

זוגות מסוימים ליצור תיבת תאריך מוכן כי ניתן לפתוח ביום השנה שצוין. פריטים עשויים לכלול יין, עותק של השיר הראשון שלך ריקוד או של החתונה שלך וידאו ועוד מזכרות מיוחדות של מערכת היחסים שלך.

במהלך הטקס, officiant יכול לנעול את האותיות בתיבה.

עץ החיים

הקשה לתוך היופי של טקס חתונה עץ החתונה, LoveLocksOnline.com מוכר עץ החיים פסל אמנות. כאשר הכלה והחתן מצרפים בנפרד מנעול לאחד הענפים, הם מייצגים את “הכוח והמחויבות של כל אחד אחר למערכת היחסים”, בעוד ההורים המחברים מנעול מסמלים את הבסיס התומך שהזוג מגיע.

המנעול הכפול בצורת לב כפול אינו מצויד במפתח כך זוגות יכולים לנעול את אהבתם לנצח. “ככל שהחיים שלך יתפתחו בכיוונים הרבים שלה, הענפים יישאו את חגיגות החיים שלהם”, נכתב באתר LoveLocks.

ירח דבש תרבותי

אלפי בני זוג צעירים בחרו לנעול את אהבתם בעשרות מקומות רומנטיים ברחבי העולם בעודם בירח הדבש שלהם. אם ביקור באחד היעדים התרבותיים הללו אינו בתוכנית שלך, ולאחר מכן לבדוק אם עיר הולדתך יש אזור המיועד שבו אתה יכול לצמיד את המנעול לצמיתות.

ישנם כמה חששות לגבי איך מנעולים חלודה ומפתחות יכול להזיק לסביבה, אשר הובילה כמה רשויות מקומיות להסיר או לנעול מנעולים, לכן הקפד לבחור את המיקום שלך בתבונה.

לזרוק או לשמור את המפתחות

באופן מסורתי, זוגות זרקו את המפתחות שלהם מעל לגשר לתוך המים, שם אין תקווה לאחזר אותו. ברוח הטקס, אתה יכול לקבור את המפתחות במקום משמעותי, לקשור אותם בלונים או להמיס אותם מדורה.

עם זאת, בשל ערך סנטימנטלי או חששות סביבתיים, זוגות רבים בוחרים לשמור את המפתחות שלהם כמו מזכרת מיוחדת של יום החתונה שלהם. המגמה היא עבור הכלות מחרוזת המפתחות על צמיד רגיל או שרשרת שרשרת, אשר לאחר מכן היא לובשת סביב מפרק ידה במהלך הטקס.

אתה יכול גם לתת אותם לאמהות שלך למשמרת אם אתם מתכננים לנעול כמוסת זמן או להוסיף אותם shadowbox.

No Replies to "מדוע חתונה אהבה מנעולים הם פופולריים אחדות טקסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =