המתן לנכדים – insightyv.com

המתן לנכדים

פתיחות ויושר הם נכסים ברוב מערכות היחסים, נכון? אז למה אנחנו שואלים מי רוצה לנכדים להסתיר את העובדה? למה אנחנו צריכים להעמיד פנים לא אכפת לנו להיות סבתא כאשר באמת אכפת לנו מאוד?

זה באמת סוד?

פלאש חדשות: זה מאוד לא סביר כי הילדים שלך נמצאים בחושך על הרצון שלך לנכדים. אין בושה בתשוקה הזאת, וגם לא נותנים לילדים לדעת איך אתה מרגיש.

הקושי מתעורר כאשר הסבים הרוצים להיות לא יכולים לתת לכל אירוע משפחתי לעבור מבלי להתייחס לנושא, או כאשר הם מרמזים על הנושא לעתים קרובות באופן לא רשמי כי טיפש אף אחד. אסטרטגיות אלה לעתים רחוקות להשתלם. למעשה, ילדים עשויים להיות פחות סיכוי להקים משפחה, לצפות מראש את הקושי לקבל סבים כדי לכבד גבולות. ואתה באמת רוצה את הטקטיקות האלה לעבוד? האם אתה באמת רוצה אנשים להביא ילדים לעולם בגלל לחץ, או אפילו רפיון עדין?

מתי יהיה הזמן צודק?

הנה מה שאתה יודע אינטלקטואלית, אם כי ייתכן שאתה מתקשה לקבל את זה עם הלב שלך: רק הילדים שלך יכולים להחליט מתי הזמן הנכון ללדת. הם יכולים להיות בעיות בחיי הנישואין או בעיות כלכליות שהם לא מתוודעים בך כי להפוך את הפעלת משפחה חכם. הם יכולים להיות בעיות פוריות. זוגות מסוימים מעדיפים לא להכריז מתי הם “מנסים” ללדת תינוק.

וכן, אחרון חביב, הם עשויים להיות נהנים המדינה שלהם ללא ילדים.

לפעמים הסבים הרוצים להיות שומעים שעונים ביולוגיים מתקתקים בצורה ברורה יותר מזו של צאצאיהם. זה יכול להיות כי הם שומעים שני שעונים ביולוגיים שונים, אחד attuned לפוריות ילדיהם ואחד attuned שלהם כוח ובריאות.

זה רק אנושי לרצות לנכדים בעוד אחד עדיין צעיר וחזק מספיק כדי ליהנות מהם.

באשר לשעון הביולוגי של הדור הצעיר, החשיבה הנוכחית היא שאין זמן מתאים ללדת תינוק. מחקר שפורסם לאחרונה בפסיכולוגיה היום טוען בתוקף ליולדות מאוחר יותר. אין להכחיש כי נשים צעירות יותר פורייה ופחות סביר לסבול הפלות ולידות מת. אבל הסוציולוג ג’ון מירובסקי, מחבר המחקר, אומר כי פחות מומים מולדים ושיעורי תמותת תינוקות נמוכים יותר קשורים לאמהות מבוגרות יותר. בנוסף, הוא קובע כי אמהות ללדת מאוחר יותר נוטים יותר ליהנות בריאות טובה יותר את עצמם.

ההיגיון אומר לנו, עם זאת, כי חלק מהתוצאות הללו קשורות כנראה עם גורמים אחרים. לדוגמה, נשים בעלות מעמד סוציו – אקונומי גבוה ורמות השכלה הן אותן נשים שעשויות ללדת מאוחר יותר. הם היו עסוקים להרוויח מעלות ולהקים. עם זאת, תוצאות חיוביות רבות קשורות ללידות מאוחרות יותר.

מה לא לעשות

אז הקמנו כי לידה מאוחר יותר יכול להיות דבר טוב, ואנחנו הסכמנו כי אתה לא צריך ללחוץ על הילדים שלך כדי להקים משפחה. הנה כמה דברים אחרים שאתה לא צריך לעשות:

  • תביאו בני משפחה או חברים שיש להם תינוקות.
  • עצור במחלקת התינוקות כאשר קונים עם בת או כלה.
  • להתהדר אוסף שלך של ספרי ילדים או שמיכות התינוק. (מותר לאסוף פריטים כאלה, רק אל תציג אותם).
  • כאשר אתה ערוץ גלישה ואתה נתקל אחד מאותם מופעים על הריון ולידה, להעיף ימינה על העבר. יתרה מכך, לקום וללכת.

בנימה רצינית יותר, הורים שמחים, בריאים ועסוקים נוטים פחות להיות אובססיביים על הנכדים. אם המתארים האלה אינם חלים עליך, אולי כדאי שתעבוד על זה במקום לנסות למלא את החור בחייך עם הנכדים. האם מתנדבים לעבוד, להצטרף לחדר כושר, לכתוב ספר, לראות מטפל. אתה תהיה סבתא הרבה יותר טוב כאשר האירוע הגדול סוף סוף מתגלגל.

No Replies to "המתן לנכדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.