האם בעל שלך מבלה יותר מדי זמן עם חברים? – insightyv.com

האם בעל שלך מבלה יותר מדי זמן עם חברים?

כאשר אתה נשוי זה עתה, חשוב לבלות זמן יחד כדי להתאים את החיים החדשים שלך. מה אם בעלך מבלה יותר מדי זמן עם החברים שלו? אתה צריך לדבר על הרגשות שלך או לטאטא דברים מתחת לשטיח? 

הרבה גברים ונשים צריכים לבלות זמן מחוץ לבן זוגם עם חברים. עם זאת, אם בעלך מבלה יותר מדי זמן עם חברים, אתה עלול להרגיש כעס או מוזנח.

(כך גם לגבי בעלים.) כאשר אדם אחד פוגע, זה יכול להזיק למערכת היחסים.

גברים מסוימים אולי לא רוצה לשנות את היחסים שלהם עם חברים לאחר החתונה, או חושב הנישואין שלהם צריך לעבור. אחרים אולי לא מבינים שהם עדיין יכולים לשמור על חברויות אלה ו לתעדף את הצרכים של בן הזוג שלהם. 

מה עליך לעשות אם בעלך מתעניין יותר בלילה המשחק לעומת הלילה התאריך?

לדבר עם הבעל שלך על בילוי זמן עם חברים

הצעד הראשון לפתרון בעיה זו הוא להבין איך אתה מרגיש. למה אתה חושב שזה מרגיז אותך? האם בעלך מבלה יותר זמן עם חברים מאשר לפני שאתה נשוי? האם החברים פולשים לבית החדש שלך, או להרחיק אותו ממנו? האם אתה הוגן או שיש לך בעיות עם אמון?

לאחר מכן, לספר לבן הזוג שלך איך אתה מרגיש. תן לו לדעת שאתה רוצה לבלות יותר זמן לבד איתו.

אתה יכול או לא רוצה זמן לבד בלבד. הסבר כי בעוד אתה מכבד את הצורך שלו לבלות עם חברים שלו, אתה רוצה להקדיש זמן למערכת היחסים שלך. 

הקשבה לרגשותיו

הקפד לשאול את בן / בת הזוג לשתף את התגובה שלו על הרגשות שלך. הוא רואה מאיפה אתה בא? מה הציפיות שלו איך חברויות שלו צריך להיות עכשיו שאתה נשוי?

לראות מה יש לו רעיונות לפתרון הבעיה. לאחר מכן, עליך לנהל משא ומתן ופשרה עד שתבוא עם לוח זמנים וכללים הקרקע על חברים או לצאת איתם. אתה צריך לדון אילו פעילויות שאתה, כמו זוג, רואים מתאים עם חברים. אולי אתה לא חושב כי הולך לבר עם חברים הוא מתאים, או אולי אתה רוצה לראות פחות (או יותר) של חבריו בבית שלך.

להיות פתוח ורגיש לצורך של בן / בת הזוג שלך עבור חברים. הוא אולי לא מנסה להתרחק ממך אם הוא מבלה הרבה זמן עם חברים. אולי הוא מנסה להוכיח לעצמו שהוא יכול לאזן את כל מערכות היחסים שלו. בסופו של דבר, לדון בנושא יחד לבוא עם פתרון כזוג. הימנע מלדבר קשות על החברים של בעלך.

עם שיחה טובה, אני מקווה, אתה ואת בן הזוג שלך יכול לבוא עם הסדר כי מכבד את הזמן שלך יחד ומכבד את הזמן השקיע בנפרד.

No Replies to "האם בעל שלך מבלה יותר מדי זמן עם חברים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.