מה זה אימוץ חיפוש אנג ‘ל?

אִמָא kissing baby boy (2-5 months)

Tetra Images / ג'סיקה פיטרסון / Brand X Pictures / Getty Images

מלאכים היו אחד הדברים האהובים על אמי. היא אהבה אותם על היופי שלהם ועל מה שהם - אפוטרופסים. מלאכים מתוארים כאוהבים ונדיבים, והם מראים חוסר אנוכיות במעשיהם. יש מלאכים רבים בתוך הקהילה אימוץ. חלק מהם נקראים "מלאכי חיפוש אימוץ".

מלאך החיפוש אימוץ מתנדב זמנו וכישרונות כדי לסייע למשפחות אשר נגעו אימוץ. הוא ציד עבור תשובות ומידע עבור אמהות הלידה ואת המאמצים שרוצים להגיע אל הוריהם הלידה שלהם. אימוץ מלאכים החיפוש עשוי לעזור לאם לידה למצוא ספר שנתי של בית הספר התיכון, כך שהיא יכולה לראות את הילד היא הניחה לאימוץ בפעם הראשונה. חיפוש מלאכים לחקור רישומים כדי לעזור המאמצים למצוא קרובי משפחה פתוחים ליצירת קשר ועל תשובות על השורשים שלהם. הם אנשים שרוצים לתת קצת שקט למשפחות עם שאלות.

02
של 04

החל חיפוש עם אימוץ חיפוש אנג 'ל

א mother and her son

תמונות של גטי

ראשית עליך למצוא מלאך שמכיר את אזור החיפוש הגיאוגרפי שלך. אתר את האזור שלך ברשימה זו או כל רשימה אחרת של חיפוש המלאכים - הם מופיעים באינטרנט. אבל להמשיך בזהירות. ודא הארגון הוא מכובד והוא יכול לערוב עבור המלאך יש לך בראש, ואנשים וטרינר ככל האפשר. אני לא יכול לערוב אישית לאנשים ברשימה שלי כדי לעשות את שיעורי הבית שלך.

כאשר אתה מזהה מלאך לחיפוש שברצונך לעבוד איתו, שלח הודעת דוא"ל והוסף את הפרטים הבאים:

  • השם שלך ואת החלק של אימוץ משולש שאתה מייצג - אתה יכול להיות מאומץ, אמא טבעית או סבתא.

  • תאריך הלידה של המאומץ אשר מבוקש, או שלך אם אתה מאומץ.

  • מצב הלידה שלך אם אתה מאומץ, או את מצב הלידה אם אתה מחפש מאומץ.

  • כל מידע ידוע על הפרט או האנשים שאתה מחפש. אפילו הרמז הקטן ביותר יכול להיות המפתח למציאת בן המשפחה שלך, אז אל תשמיט פרט, כי אתה חושב שזה כנראה לא חשוב. תן מלאך החיפוש להחליט את ערכו ואם הוא יכול להשתמש בו.

03
של 04

כללים לעבודה עם אימוץ

קְבוּצָה of Little Children Holding Sign Reading ADOPT

תמונות

שמור על כמה כללים בסיסיים שיש לזכור כאשר אתה עובד עם מלאך החיפוש. אימוץ מלאכי החיפוש לא יעשה חיפושים לילדים קטינים - עליך להיות בן 18 לפחות כדי להתחיל בחיפוש. ברוב המקרים, מלאך חיפוש אינו יכול ליצור איתך קשר עם מישהו שזיהית כהורה או ילדך הלידה, והם אינם יכולים לבקש מאדם ליצור איתך קשר.

אימוץ מלאכי חיפוש אינם מחייבים עבור השירותים שלהם, אבל הם יכולים לבקש ממך להחזיר את דמי שהם נושאים בעת חיפוש אחר.

04
של 04

האם אתה רוצה להיות מאומץ חיפוש מלאך התנדבות?

אִמָא and adopted son outdoors in winter

דיוויד סוצ'י / גטי

גם אם אתה לא חלק משולשת אימוץ, אתה עשוי לגלות כי ביצוע חיפושים אימוץ הוא מהנה ומהנה. אם יש לך זמן נוסף ואתה נהנה מאתגר, זה עשוי להיות הזדמנות מתנדבת מושלמת בשבילך. ניתן ליצור קשר עם קבוצות מלאך חיפוש באינטרנט או באמצעות אתרי מדיה חברתית - כל אחד יכול להיות הדרישות הייחודיות שלו לשרת וחלקם עשויים להציע הכשרה על ידי מלאכים מבוססים אחרים כדי להתחיל. אולי אתה אפילו רוצה "תיוג" עם מלאך עובד כדי לוודא שזה משהו שאתה רוצה לעשות.

סיפורי הצלחה בשפע, אבל המלאכים לא תמיד מוצאים את מי שהם מחפשים כך יכול להיות גם עצב. ובכל זאת, ההצלחות האלה יכול לחמם את הלב שלך ואת ליבם של אחרים במשך זמן רב.

No Replies to "מה זה אימוץ חיפוש אנג 'ל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =