כיצד לתקן עקב נעל שבורה – insightyv.com

כיצד לתקן עקב נעל שבורה

נעליים לקחת הרבה בלאי, ועקבים יכולים לעבוד משוחרר או אפילו לשבור לשניים. עקב שבור הוא מצב חירום אמיתי.

לא משנה מה ראית גיבורות אמיצות לעשות בסרטים, עקבים שבורים, עקבים גבוהים במיוחד, לא ניתן לתקן עם צרור של מסטיק. גם אתה יכול בקלות להצמיד את העקב השני שלך ולהפוך נעלי Manolo Blahnik שלך לתוך זוג אטרקטיבי של דירות בלט.

התמודדות עם עקב נעל שבורה על

בחיים האמיתיים, צינור של דבק חזק בארנק שלך או בכיס יכול להיות מציל חיים עבור רגשי הנעלה על הריצה.

כאשר אתה מרגיש את העקב שלך משוחרר או עומד לתת את הדרך, להזיז את בהונות, לקחת את המשקל מן העקב אז אתה לא טיול של סתיו. אם העקב מתנתק לחלוטין, לאחזר כל חתיכות אתה יכול למצוא. לאחר מכן, בזהירות להפוך את הדרך למקום שבו אתה יכול לשבת ולבחון את הנזק.

  • אם העקב היה מסומר על הבלעדית, מעיל את הציפורניים בולטת עם דבק, להחליק את הציפורניים בחזרה לתוך החורים המקוריים להחזיק את העקב במקום עד הדבק מתייבש.
  • כאשר עקב מודבק על מנת לגרד מן הבלעדית, לגרד את הדבק המיובש, מעיל אותו עם דבק טרי להחזיק אותו במקום עד אג”ח נוצר.
  • אם עקב גבוה מצליפה לשניים, מעיל חתיכה אחת עם דבק באתר ההפסקה ונסה לחבר מחדש את החלק השני. הישאר רגליך ככל האפשר עד שתוכל לשנות זוג נעליים אחרות.

תיקון עקבים שבורים בבית

לקבלת עבודה בבית דבק, נסה דבק צחצוח כגון נעל גו. להיות בטוח האזור לתיקון הוא נקי, יבש ללא שמנים, דבק הישן, ו הלקים.

בעדינות חול היחיד והעקב לחספס את המשטחים. החל שכבה של גו נעל הן את העקב ואת הבלעדית ולאפשר ממיסים להתאדות במשך 5 עד 10 דקות לפני לחיצה יחד. החלת לחץ באמצעות להקות גומי, מחרוזת או חפץ כבד במשך לפחות 24 שעות. ככל דבק מרפא, חזק הקשר.

תיקון עקב מקצועי

עקבים שבורים הם צחצוח חירום כי ניתן להשאיר את הטוב ביותר לאנשי מקצוע, שכן אמצעים לעשות זאת בעצמך לא יכול להימשך. בקר סנדלר ולקבל הערכה עבור תיקונים. נעליים זולות לא יכול להיות שווה את העלות, בעוד הנעלה טוב יותר לעתים קרובות.

אם העקב הוא חתיכה אחת, סנדלר יכול בדרך כלל reattach אותו. העקב שבור למספר חלקים יכול להיות מוחלף עם יחידת העקב החדשה, אבל ברוב המקרים, תצטרך לעשות את שתי הנעליים לעשות את גבהים העקב והצבעים יתאים.

אם עקב נופל נעל חדשה, הנעלה עשוי להיות פגום. לעשות רצועות בחזרה לחנות שבו הנעליים נרכשו ולבקש תחליף.

No Replies to "כיצד לתקן עקב נעל שבורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.