אני מתגעגעת לאקס שלי. האם זה רע?

אני מתגעגעת לאקס שלי. האם זה רע?

זה לא נדיר למצוא את עצמך חסר שלך לשעבר לאחר פרידה. ואם האדם הזה נפרד ממך או שאתה היית מי שיזם את ההפרדה, אתה עלול למצוא את עצמך משתוקק לו או לה. למעשה, גם אם היית יחד במשך שלושה חודשים או במשך שלוש שנים, זה משמעותי אחר היה חלק משמעותי של החיים שלך, וזה רק טבעי שיש לך רגעים שבהם אתה מתגעגע אדם זה ו / או את החיים המשותפים פעם.

צעדים שיעזרו לך לעבור על פריצה

כתוצאה מכך, אם אתה מוצא את עצמך חסר שלך לשעבר לאחר הפרידה, ישנם שישה צעדים אתה יכול לקחת עכשיו כדי לעזור לך להמשיך לטובה מכל הבחינות.

1. הפסק להיות כל כך קשה על עצמך. אם אתה מוצא את עצמך חסר האקס שלך, הצעד הראשון הוא להפסיק להכות את עצמך על התגובה הטבעית הזאת לפרידה. ובעוד אתה יכול לרצות ללבוש פנים אמיץ ולהיות לגמרי מעל מערכת היחסים שלך להיות מעל, אתה צריך להכיר בכך שזה בסדר לפספס אותו או אותה. מאחר שהיה זמן שבו באמת היה אכפת לך מהאדם הזה, אם זה היה לאחרונה או ארוך בעבר, אין שום סיבה להיות מבוהל, מוטרד או מוטרד כי הוא או היא חוצה את דעתך.

2. שימו לב טריגרים. אם אתה מתגעגע לאקס שלך, חשוב גם לשים לב למניעים שיכולים להביא סוג זה של געגועים. למשל, האם עובר ליד בית הקפה כי אתה ואת לשעבר השתמשו כדי תכופות לגרום לך לעתים קרובות להחמיץ אותו או אותה?

או האם צפייה במופע ששניכם אהבתם גורמת לכם להתגעגע לימים שבהם הוא או היא היו לידכם על הספה? ברגע שאתה מודע לנסיבות שקבעו את הרגשות האלה של נוסטלגיה, אתה תהיה מוכן טוב יותר לנהל את הרגשות האלה כאשר אלה מצבים להתעורר.

3. עזוב תזכורות. לאורך השורות האלה, דרך מפתח לעצור את האקס לשעבר שלך היא לעשות מאמץ מתואם לשים משם ו / או להיפטר תזכורות, מזכרות ומזכרות של הזמן שלך ביחד.

אחרי הכל, אם החדר שלך עדיין נראה כמו מקדש למערכת היחסים שלך, להשלים עם תמונות, מתנות ועוד knick-knacks מהזמן שלך ביחד, זה יהיה קשה להמשיך הלאה מאז אתה ממש חייתית חייתית בעבר. עם זאת, על ידי עושה יותר ניקוי וניקוי של המרחב האישי שלך, חסר האקס שלך יקרה פחות ופחות.

4. עצור עוקב את האקס שלך על מדיה חברתית. אם אתה חסר את האקס שלך, צעד חשוב נוסף הוא להימנע מלעקוב אחריו או על מדיה חברתית. ובעוד זה יכול להיות מפתה מאוד להסתכל על הפרופיל שלו, תמונות ועדכוני סטטוס, אתה רק עושה את זה הרבה יותר קשה לנוע קדימה. למעשה, כאשר אתה שומר על מה exe שלך, איפה הוא או היא או עם מי הוא, אתה בעצם רק לשמור אותו או אותה בחיים שלך. אז במקום לבזבז את הזמן שלך חסר לו או לה בעקבות כל מהלך דיגיטלי, הגיע הזמן להעביר את המיקוד שלך, כך שתוכל להמשיך הלאה.

5. הקף את עצמך עם מערכת התמיכה שלך. פריצות יכול להיות מאתגר, ואם אתה מוצא את עצמך כל הזמן געגועים שלך זמן רב לאחר שהוא או היא נעלמה, זה מועיל במיוחד כדי להתחבר עם הרשת הקרובה שלך של חברים ובני משפחה במהלך הזמן הזה.

לא רק שהם יוכלו לספק לך אהבה, תמיכה תובנה, הם יכולים גם לתת לך קצת פרספקטיבה והדרכה. לאורך שורות אלה, כמה עזרה מקצועית יכולה גם להיות דרך מצוינת להקל על תהליך של העברת, במיוחד אם חסר שלך לשעבר הפך מכריע. זכור, אתה לא צריך לעבור פרידה לבד, וגם אם היחסים שלך הסתיימה לפני חודשים או שנים, אין זמן לא נכון להגיע לאחרים כאשר אתה זקוק.

6. לשמור על גישה חיובית. כאשר אתה מוצא את עצמך חסר לשעבר שלך, זה יכול להיות לעתים קרובות בשל העובדה כי אתה מייחל לסוג כזה של קירבה ואינטימיות עם מישהו. ובמקום שחסרים באמת את האקס שלך כאדם, אתה עלול למצוא את עצמך חסר את הרעיון של אותו או אותה ויש לך אחר משמעותי בחיים שלך. עם זאת בחשבון, זה חיוני כדי להישאר חיובי ולהכיר כי יהיה לך זה סוג של קשר קרוב עם מישהו שוב בעתיד.

ובמקום להחמיץ את האקס שלך, אתה צריך להתמקד זמן ואנרגיה על לשים את עצמך שם, כך שאתה לא להחמיץ את היחסים של החלומות שלך.

No Replies to "אני מתגעגעת לאקס שלי. האם זה רע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 7