האם אתה מתלונן בן / בת הזוג שלך לאחרונה? – insightyv.com

האם אתה מתלונן בן / בת הזוג שלך לאחרונה?

ההצלחה ארוכת הטווח של הנישואין שלך תלויה באופן חלקי איך שניכם מראים תודה על זה. אחת הדרכים שבהן אתה יכול לעשות זאת היא על ידי החזרת השותף שלך. מחמאה היא על להעיר על משהו חיובי אתה רואה מישהו. החדשות הטובות הן כי זה די פשוט עולה לך כלום! ודא כי אתה בכבוד מחמאה בן הזוג שלך לפחות פעם אחת בכל יום. רעיון טוב הוא לחפש דברים שאתה יכול להגיב על כך שלא הזכרתי קודם.

 

השפעת המחמאות על נישואיך

כאשר אתה נותן עידוד כנה ומחמאות לבן הזוג שלך, כמה דברים מושגים.

 • הביטחון העצמי של בן / בת זוגך גדל.
 • הערך העצמי שלך הוא גדל.
 • הידידות בין שניכם מתחזקת.
 • אתה מפגין את הערכתך.
 • אתה עושה את בן / בת הזוג שלך מרגיש נערץ מוערך.
 • אתה מתמקד חיובי במקום שלילי.
 • אתה יוצר רגע נחמד בין שניכם. 

ההבדל בין חנופה להתחשבות

חשוב כי המחמאות שלך הם כנים וישרים. כאשר הם לא, ההערות שלך להפוך חנופה אשר שקר או לא שקר. חנופה מתקבלת בדרך כלל עם negativity והיא נתפסת לעתים קרובות להיות מניפולטיבי. במילים אחרות, חנופה משמש לעתים קרובות רק כדי לקבל משהו שאתה רוצה מהאדם שאתה מחמיא. זה על אתה, לֹא אוֹתָם. מחמאה אמיתית היא אמר עם המטרה הליבה כדי לגרום למישהו אחר להרגיש טוב.

 

ציטוטים על תחושות נישואין

“מחמאות כנות אינן עולות דבר ויכולות להשיג כל כך הרבה, בכל מערכת יחסים הן מחיאות כפיים שמתרעננות”. סטיב גודייר, מרשם לשלום.

 “האלמנט החשוב ביותר של תשוקה רומנטית עבור שני בעלים ונשים הוא להרגיש מיוחד, לא רק שהם רוצים להרגיש אטרקטיבי מינית לבני זוגם, אבל הם רוצים לדעת שהם מוערכים.

התחושות מרגישות טוב – הן לתת והן לקבל. לכן, כדי לנסח מחדש את השיר של ג’יימס טיילור, ‘תתקלח את האדם שאתה אוהב במחמאות’ “. לס ולסלי פארוט, להציל את הנישואין שלך לפני שהוא מתחיל

“מארק טוויין אמר פעם,” אני יכול לחיות חודש שלם על מחמאה אחת. ” רק תחשבי על החיים שאנחנו יכולים להביא לנישואים עם זרם זורם אי פעם, אישור לבבי הוא מרכיב מרכזי באהבה ללא תנאי, זה כמו מגנט: זה מושך אותנו פנימה, זה מושך אותנו “. גארי וברברה רוזברג, 5 האהבה של גברים ונשים /

“כוחה של מחמאה או כמה סוג, מילים סקסי יכול להיות מדהים! תחשוב על כל הדברים שאתה נהג לומר את מותק כאשר אתה היכרויות.” ריצ’רד קרלסון, אל תזיז מדריך עבור Newlyweds: מציאת מה שחשוב ביותר בשנה הראשונה

טיפים משלימים את בן / בת הזוג

 • השתמש “אני” במקום “אתה”. למשל, “אני מעריך כי ניקתת את הבית” במקום “עשית עבודה טובה לנקות את הבית”.
 • השתמש בשפה הגוף חופף כאשר אתה מחמיא. אתה צריך להיות מחייך, באמצעות קשר עין ואת המילים יש לומר בצורה חמה וכנה.
 • להיות בצד הספציפי. לדוגמה, עדיף לומר “צבע זה מביא את העיניים היפות שלך” ולא “אתה נראה יפה.”
 • התאימו גם את אופיו של בן הזוג שלכם. הערה על המתיקות שלו, אינטליגנציה, חסד, לב גדול וכן הלאה.  
 • אם אתה מקבל את המחמאה, לקחת את זה בחן! אל תהיי עצמאית או תכחיש את הפרספקטיבה של השותף שלך על משהו חיובי או טוב. 
 • אין לך אג ‘נדה מוסתר או להסוות את המחמאה שלך בביקורת. המחמאות שלך חייב להיות ישיר וכנה. לדוגמה, אל תגיד, “אני שמח שאתה סוף סוף בזמן.” תגיד, “אני אוהב שהגעת כל כך מהר.” 

אחת ההשלכות הגדולות ביותר של מחמאות היא שהיא מחזקת התנהגות. אז, אם יש משהו שאתה מחמאה, סביר להניח לקבל את בן / בת הזוג שלך לעשות את זה יותר. חוקרת הנישואין, ד”ר ג’ון גוטמן, טוענת שבנישואים טובים, מחמאות (ואינטראקציות טובות בכלל) צריכות לעלות על מספר הביקורת של לפחות 5.

אם אתה נמוך על המנה שלך, למרבה המזל זה תיקון קל.

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

No Replies to "האם אתה מתלונן בן / בת הזוג שלך לאחרונה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.