כמה טיפים לעשות בפעם הראשונה שלך מיוחד | insightyv.com

כמה טיפים לעשות בפעם הראשונה שלך מיוחד

כמה טיפים לעשות בפעם הראשונה שלך מיוחד

קיום יחסי מין בפעם הראשונה בלילה החתונה שלך (או כל לילה אחר) יכול להביא קצת חרדה, גם אם הוא מעורבב עם ההתרגשות. אתה עלול לחשוש כי סקס יהיה כואב או משעמם. אתה תוהה אם אתה יודע מה לעשות. ואתה רוצה מידע על איך להפוך את החוויה מהנה ובלתי נשכח. הנה מדריך כדי להפוך את הפעם הראשונה שלך הכי טוב זה יכול להיות.

יצירת אווירה

אתה רוצה שהחדר יהיה רומנטי.

השתמש במיטה הטובה ביותר שיש לך – מן הציפיות רך כדי מפואר מפואר. יש פרחים על היד, אם זה זר יפה או עלי כותרת של ורדים על המיטה. לעמעם את האורות אם השותף שלך מוצא את זה נוח. זה צריך להיות מקלט נקי ובטוח לך ולבעלך או לאשתך לחוות את הפעם הראשונה שלך יחד. מלבד לשים אותך במצב רוח, זה גם להירגע. כמובן, אם אתה בחדר במלון, לבחור אחד כי הוא עד הסטנדרטים שלך קובע את מצב הרוח זה יעבוד הכי טוב בשבילך.

חפש את המיטב שלך

גרני גרבונים יכול להרוג את האווירה. הגרוע מכל, אתה לא יכול להרגיש בטוח, אשר יהפוך את הפעם הראשונה הרבה פחות סיפוק. אתה צריך להרגיש את הטוב ביותר האישי שלך כדי לשפר את ההנאה שלך ולהפוך את החוויה פחות מלחיץ. ללבוש תחתונים הסקסי שלך וכל מה שנדרש לך כדי להרגיש ממש נהדר על עצמך.

השתמש חומר סיכה

מתח החתונה עלול לגרום יובש בנרתיק, אשר יכול לעשות סקס יותר לא נוח או כואב.

גיל המעבר ושינויים הורמונליים במחזור החודשי הם גם גורם ליובש הנרתיק. הפתרון? השתמש איזה סוג של סיכה, כגון Astroglide או KY, כדי ליצור לחות יותר עבור חיכוך. פתח את הצינור של סיכה לפני שתתחיל ולשמור אותו על המיטה לידך. אתה כנראה צריך להתנסות עם הסכום הדרוש.

תהנה

דרך נוספת ליצור לחות נוספת היא לבלות הרבה זמן על משחק מקדים. נשים צריכות להגיע לעבודה כדי להיות רטוב באופן טבעי. נשיקות, חיבוקים, מגע ומין אוראלי יעזרו להגדיל את הלחות ואת ההנאה. זה גם עוזר לאנשים מסוימים להרגיש קרוב יותר אינטימי יותר במהלך יחסי מין.

בחר את המיקום הנכון

בחירת המיקום הנכון, בהתחלה, עשוי להשפיע על כמה כאב האישה מרגישה במהלך יחסי מין בנרתיק. כאשר אישה היא על העליונה, היא יכולה לשלוט על רמת החדירה. זה יכול לקצץ על אי הנוחות שהיא חווה ונותן לה שליטה רבה יותר. 

שמור על דברים נקיים

אם אתם נוטים לדאוג לשמור על הדברים מסודר ומאורגן, אולי כדאי לשים מגבת מתחתיך. כמה נשים מדממות, מהשבירת קרום הבתולים שלהן, ודברים יכולים להתבלבל. למעשה, אתה יכול לדמם במשך כמה ימים או אפילו בפעם השנייה או השלישית שאתה עושה סקס. זה נורמלי לגמרי. כדי לשמור על עצמך נקי, ייתכן שתרצה ללבוש כרית או התחתונה אניה עד דימום מפסיק.

דבר

לְדַבֵּר. אל תפחד לדבר על הפחדים שלך, רוצה, ואת הצרכים עם בעלך או אשתו לפני שאתה עושה אהבה בפעם הראשונה. תחושת נוחות זה עם זה חיוני ליצירת יחסי מין טובים.

אתה עשוי למצוא את זה שימושי לדבר בזמן שאתה עושה סקס או אחר כך על החוויה. זה יכול לעזור לך לשפר בפעם הבאה. אל תפחד לשלם מחמאות על דברים שאהבת.

תרגול

תיהנו זה של החברה ולשמור לקיים יחסי מין גם אם זה לא כל כך גדול בפעמים הראשונות. אם אתם דואגים זה לזה ושניכם בריאים, המין ישתפר. אתה צריך סבלנות וללמוד על הגוף של זה ומה תענו שתיכם על זה להיות נהדר. אם יש בעיות מיניות שלא ניתן להתגבר עליהן לאחר פרק זמן מסוים, אזי יש לך את האומץ לבקש עזרה מקצועית ממטפל מיני. זה יכול להיות ההבדל בין קיום חיי מין כוכבים או בכלל.

No Replies to "כמה טיפים לעשות בפעם הראשונה שלך מיוחד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 + = 94