לפני שאתה משאיר את העשרה לבד בבית לילה | insightyv.com

לפני שאתה משאיר את העשרה לבד בבית לילה

לפני שאתה משאיר את העשרה לבד בבית לילה

כשהילדים שלך היו צעירים יותר, תהית מתי תוכל להשאיר אותם לבד בבית בפעם הראשונה. עכשיו שהם בני נוער, ייתכן שאתה תוהה מתי אתה יכול להשאיר אותם לבד בבית לילה – או כי אתה צריך לנסוע לעבודה או בגלל שאתה רוצה לברוח עם שותף רומנטי או חבר. לפני שתנקוט בצעד זה, עליך לשקול בזהירות את הגורמים הבאים:

 1. גיל העשרה שלך ואת בגרות. צעירים צעירים לעולם לא צריך להישאר לבד בבית לילה. בני נוער מבוגרים יותר בטוחים להישאר לבד בבית במהלך הערב, ואשר הראו לך שהם יכולים לדאוג לעצמם – ויש לי בעיה טובה לפתור מיומנויות –מאי להיות מוכן להישאר לבד לבד לילה אחד. ההורים צריכים בדרך כלל לשמור את הזכות הזו עבור בני נוער מי הם מבוגרים מספיק כדי לנסוע מתקרבים גיל הקולג ‘.
 1. עדות לקבלת החלטות טובות. גיל לבד לא צריך להיות הגורם המכריע. יש הרבה בני 17 ו 18 שאינם מוכנים לאחריות להיות לבד בן לילה. חפש היסטוריה של החלטות טובות כגון סירוב להיכנע ללחץ חברתי ולעשות מה שנכון – במיוחד כאשר עושים מה שנוח יהיה קל יותר.
 2. מי יהיה בקרבת מקום במקרה חירום. הורים שגרים בבניין דירות מאובטח עשויים להיות נוחים יותר בידיעה שעזרה קרובה. לכל הפחות, אתה צריך לתת שכן מהימן יודע שאתה תהיה משם, כי בני הנוער שלך יכול להתקשר אם הם מקבלים מפוחדים או זקוקים לעזרה.
 3. מה בני הנוער שלך יעשו. איך הם יכבשו את זמנם? האם הם יילכו לבית הספר, ילכו לאירועים / לתרגילים או להסתובב עם חברים? להיות ברור לגבי הציפיות שלך, כמו גם כל גבולות סביב שיש אנשים מעל ושומרת על ידי חוקי הבית של המשפחה שלך.
 1. איך תבדוק זה את זה. יש תוכנית במקום עבור טקסטים רגילים שיחות טלפון, כמו גם מה תעשה אם אתה לא שומע בחזרה בתוך פרק זמן סביר.
 2. בין אם הם אחראים לילדים צעירים יותר. באופן כללי, כדאי להימנע מלהשאיר את הילדים בגיל העשרה הביתה לבד לילה עם ילדים צעירים יותר. זה הרבה אחריות על קבוצה צעירה של הכתפיים. במקום זאת, לעשות סידורים אחרים עבור הילדים הצעירים.
 1. השכונה שלך. שקול גם את ביטחון השכונה שלך, באופן כללי. אין ספק, אם היו פריצה- in או אם יש לך חששות בטיחות בכלל, אתה לא צריך לעזוב את בני הנוער לבד בן לילה. אתה יכול גם להרגיש נוח יותר עם מערכת הביטחון במקום. עם זאת, להיות מסוגל להפעיל אזעקה על לא צריך להיות גורם tipping לתת בני נוער שאינם מוכנים אחרת להישאר בבית לבד בלילה.
 2. החוק. מדינות מסוימות למעשה יש חוקים במקום הקובע כאשר ילדים יכולים לעזוב את הבית לבד. בעוד חוקים על הלינות נדירות יותר, אתה צריך לבדוק פעמיים עם המדינה שלך, המחוז, ואת העירייה המקומית כדי להיות בטוח שאתה לא מפר חוק על ידי השארת את בני הנוער הביתה לבד לילה.
 3. אפשרויות אחרות. לבסוף, אם אתה עדיין נאבק אם בני הנוער שלך מוכנים להישאר לבד בבית לילה, לשקול אפשרויות אחרות. אתה יכול לעשות סידורים בשבילם להישאר עם האקס שלך, בן משפחה אחר, או כמה חברים? בעוד שאתה יכול די הרבה להבטיח כי אתה לעולם לא יהיה 100 אחוז נוח בפעם הראשונה שאתה משאיר אותם בן לילה, זה חיוני לחלוטין כי אתה מקשיב אינטואיציה שלך לקבוע אם כל החששות מתמשכת הם באמת אינדיקציות כי הם לא מוכנים. במקרה של ספק, פנה לרשימת ספקי שירותי הגיבוי שלך.

  No Replies to "לפני שאתה משאיר את העשרה לבד בבית לילה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 19 = 26