רוצה לנסות אשלי מדיסון? בדוק את הערבות שלהם הראשון .. – insightyv.com

רוצה לנסות אשלי מדיסון? בדוק את הערבות שלהם הראשון ..

אשלי מדיסון הוא אתר היכרויות ידוע כי caters לאנשים נשואים מחפשים רומן, ואת האנשים שלא אכפת להם היכרויות או לקיים יחסי מין עם אנשים בגידה על השותפים שלהם.

אשלי מדיסון מציעה “חבילה ערבות”, שבו חברים יכולים לרכוש 1000 נקודות זיכוי עבור $ 249 דולר ואם הם לא מרוצים לאחר שלושה חודשים, ניתן לבקש החזר. עם זאת, קבלת החזר עבור חבילה ערבות רומן הוא לא קל כמו שזה נראה, וחברים חייבים למלא רשימה שלמה של דרישות לפני החלת.

קרא אותם בקפידה לפני הרכישה, כפי שאתה צריך לעשות כמות נכבדה של עבודה כדי להבטיח לך לקבל את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא מוצא מישהו מתאים דרך אשלי מדיסון.

דרישת מס ‘1: בצע את תנאי השימוש

תנאי השימוש אינם ייחודיים או מאתגרים, אך הם ראויים לקריאה טובה בכל זאת. דברים כגון להיות מתחת לגיל הרוב, השמצה או הטרדה של חברים אחרים ו / או צוות אשלי מדיסון, או באמצעות האתר למטרות מסחריות כל בטל את הערבות רומן מיד.

דרישת מס ‘2: שלם

זה אולי נראה קצת טיפשי לבקש החזר אם לא שילמת עבור שירות מלא (1000 נקודות זכות, או $ 249 USD), אבל כמה אנשים מנסים לבקש את כספם בחזרה כאשר הם לא רכשו את הזכות התוכנית , או שילמו רק חלק מן העמלות.

דרישת מס ‘3: יצירת פרופיל

אתה צריך ליצור פרופיל, להעלות תמונה, ויש לי את כל enchilada בסדר על ידי צוות אשלי מדיסון בתוך 30 ימים מיום ההרשמה.

כמו כן, הפרופיל שלך חייב להיות גלוי לכל החברים במשך כל שלושת החודשים כדי להיות זכאי לערבות הרומן.

דרישת מס ‘4: שליחת הודעות דוא”ל

זה המקום שבו הדברים מקבלים קצת מסובך. יהיה עליך לשלוח לפחות 18 הודעות דואר אלקטרוני בעלות עדיפות “מזכה” לכל אחד מהחברים שלא יצרת איתם אינטראקציה בעבר, או תשובות בדואר ראשון לחברים שפונים אליך תחילה.

רק הודעות דוא”ל לעבוד עבור דרישה זו, לא קריצות בתוך אשלי מדיסון או מיילים שנשלחו על חשבון הדוא”ל הפרטי שלך.

דרישות # 5: שלח מתנות

די פשוט זה: אתה צריך לשלוח לפחות חמש מתנות לחברים אחרים בכל חודש.

דרישת אחריות # 6: צ’אט

באמצעות תוכנית הצ’אט של אשלי מדיסון, עליך לשוחח בצ’אט עם חברים אחרים במשך שעה לפחות, או 60 דקות, בכל חודש.

אם עקבת אחר כל הכללים האלה ועדיין לא פגשת מישהו דרך אשלי מדיסון לאחר שלושה חודשים או 120 ימים, אתה יכול לבקש החזר. הצוות יבדוק את חשבונך כדי לוודא שאתה עוקב אחר כל הכללים והדרישות של ערבות הרומן, ועשוי לשאול אותך כמה שאלות על התהליך לפני הנפקת הכסף שלך בחזרה.

No Replies to "רוצה לנסות אשלי מדיסון? בדוק את הערבות שלהם הראשון .."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.