מצא מישהו מופרד על ידי אימוץ או אומנה טיפול | insightyv.com

מצא מישהו מופרד על ידי אימוץ או אומנה טיפול

כאשר אתה כבר מופרדים מאדם אהוב באמצעות טיפול אומנה או אימוץ, מתחיל בחיפוש אחר אדם זה יכול להרגיש כאילו אתה בוהה ערימת שחת עם מחט מוסתר איפשהו עמוק בתוכו. חיפושים אלה הם לעתים רחוקות קל, אבל הם לא בהכרח נגזר על כישלון, או. ערכתי רשימה של הצעות ומשאבים שיעזרו לך להמשיך. 

זכור כי מציאת מישהו הוא רק מחצית האימוץ או חיפוש טיפול אומנה. ההכנה לאיחוד היא המחצית השנייה. להעריך את הציפיות שלך לפני היציאה למסע אימוץ או חיפוש אומנה ולנסות להכין את עצמך למגוון של תגובות – כולל דחייה. הכן את עצמך מבחינה רגשית לכל מה שתמצא. 

מצא מישהו מופרד על ידי אימוץ או אומנה טיפול

תמונות של גטי

התחל על ידי יצירת רשימה של כל הדברים שאתה מכיר – או חושב שאתה יודע – על האדם שאתה מחפש. לדוגמה, נניח שאתה מחפש את אחיך למחצה. איפה הוא נולד או איפה לדעתך הוא נולד? בן כמה הוא עכשיו? באילו תחומים הוא חי? לאן הוא הלך לבית הספר? מה ייעודו, או ייעודו סביר בהתחשב בכישוריו ובאינטרסים שלו? חפץ את הזיכרון שלך וכתוב הכול. אלה יהיו ההנחיות שלך כאשר אתה מתחיל את החיפוש.

02
של 06

תשתמש באינטרנט

אִשָׁה using laptop

תמונה מקור / Stockbyte / Getty תמונות

Google היא תמיד מקום טוב להתחיל בו חיפוש. הקלד את שם האדם שאתה מחפש והכניס אותו במרכאות. אם הוא נזכר בכל עיתון או פרסום אחר, משהו עשוי לצוץ, במיוחד אם אתה מוסיף את האזור שבו אתה האחרון ידעו את האדם לחיות. בדוק מספר טלפון חיפוש באתרי ולהפעיל את שמו באמצעות אתרי מדיה חברתית גם כן. אתרים מסוימים, כגון פייסבוק, כוללים לעתים קרובות את תמונת הפרופיל הציבורית של האדם – אינך צריך להיות “חברים” איתו כדי לגלות איך הוא נראה ואם הוא יכול להיות אהובך האבוד.

03
של 06

מנועי חיפוש של אנשים

למצוא Someone with Facebook

מצא מישהו עם פייסבוק.

האינטרנט הוא זוחל עם אנשים מנועי החיפוש. Zabasearch מאפשר לך להזין שם ולצמצם את החיפוש שלך למדינה או אפילו עיר אם יש לך רעיון שבו אדם אהוב שלך הוא או חי. אתה יכול גם לנסות Pipl, Intelius או PeekYou. אם אתה מחפש מבוגר שעשוי להיות מקצוען, נסה את LinkedIn.

04
של 06

חינם רשומות ציבוריות חיפושים

למצוא someone with records search.

מצא מישהו עם חיפוש רשומות.

למרבה הצער, יש אפשרות שהאדם שאתה מחפש הוא מת. בדוק את מדד ביטוח לאומי הביטוח ואת הספדים בעיתונים באזור שבו אתה חושב שהוא יכול להיות חי. חיפושים אחרים של רשומות ציבוריות יכולים לעזור ללא קשר לשאלה אם האדם האהוב עליך עדיין חי או מת. VitalRec תקשר אותך לרשומות המדינה עבור תעודות לידה, תעודות פטירה ורשומות נישואין.

No Replies to "מצא מישהו מופרד על ידי אימוץ או אומנה טיפול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − 28 =