עֶזרָה! בעלי הלך למועדון ברצועה | insightyv.com

עֶזרָה! בעלי הלך למועדון ברצועה

עֶזרָה! בעלי הלך למועדון ברצועה

לפני זמן לא רב, קיבלנו דוא”ל זה מקורא: “לאחרונה גיליתי בעלי הלך למועדון חשפנות עם חברים שלו. בהתחלה הוא שיקר לי כי הוא ידע שאני לא רוצה שהוא ילך. יש אנשים שאומרים, ‘בנים יהיו בנים והולך למועדון חשפנות מגיע עם השטח’. אבל הבעתי לפניו שאני לא מסכים לסוג זה של התנהגות. אני מרגיש שהוא בוגד בי. וזה לא נראה הכרחי עבור גבר נשוי להסתובב עם נשים לבוש למחצה בכל זאת. מה עלי לעשות?”

(הנה התשובה שלנו)

אז הבעל שלך הלך למועדון … 

מועדוני הרצועה נוטים להיות שטח אפור עבור זוגות רבים. כמה בעלים ונשים ללכת למועדונים יחד ולראות את זה כדרך לתבל את חיי המין שלהם. כמה נשים לא אכפת לי אם הבעלים שלהם ללוות את הבחור החברים שלהם להפשיט מועדונים. וגם אחרים מתים נגדה. כל זוג צריך לקבל החלטה ביחד על מה מתאים להם.

יש לך זכות שלא לרצות שבעלך ירבה למועדון חשפנות עם חבריו. ונראה שהבעת את המשאלה הזאת לפניו. עם זאת, הוא עשה טעות ושיקר לך, לשים את האמון שלך בסיכון (אשר כמעט לא נראה שווה לאבד על ריקוד הברכיים של זר – אבל בואו לא לקפוץ למסקנות). 

יש שיחה פתוחה

כדי לבנות אמון בנישואין, אתה צריך להיות כנים אחד עם השני. ראשית, תן בעלך יודע שאתה כועס עם מעשיו ולהציג בשלווה את הסיבות.

ואז להקשיב מקרוב הסיבות שלו הולך למועדון חשפנות מלכתחילה, ולגלות למה הוא מרגיש כאילו הוא צריך לשקר על זה. אין ספק – התפקיד של בעלך הוא להחזיר את האמון שלך. אבל אבני הבניין לקראת הפיוס להתחיל עם הנחת היסוד בשיחה רגועה שנאספה.

זה עלול לגרום למחלוקת על האם או לא הולך למועדון חשפנות הוא אפילו בגידה של הנישואים שלך. אבל להיות רגיש ולזכור שלפעמים אלה הם outings חלק של רווקים (או רווקות) צד, והוא עשוי היה מרגיש חובה ללכת להראות את תמיכתו של חבר. כמו כן, לתת לו את ההזדמנות להעביר את פרטי הלילה. אולי הוא נשען לאחור, לוגם את הבירה שלו בפינה, בעוד חבריו משתעשעים על הבידור.

דון ערכי הקשר שלך

בעלך צריך לשמוע אותך גם לך, כך ששניהם מקבלים הזדמנות להביע את הרגשות שלך. רק אז אתה יכול להתקדם עם הבנה חדשה. אולי הוא הרגיש מגושם אומר “לא” לחבריו. אולי חשבתם על טיול פזיז, כשזה היה משהו. לדבר על זה באהבה (למרות שאתה מטורף) ולהגיע החלטה כי שניכם מרגישים בנוח עם. פעמים רבות, בעיה כזאת תציג את עצמה כי אתה צריך להעריך מחדש את הערכים שלך כזוג. תחשוב על זה כעל כאב גובר. כי ברגע שאתה יוצא בצד השני, תוכל להבין את זה “חשפנית האירוע” היה רק ​​אמצעי לעשות את האהבה שלך ואת ההבנה של זה הרבה יותר חזק.

No Replies to "עֶזרָה! בעלי הלך למועדון ברצועה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − = 89