למה באולינג הוא תאריך נהדר הגדול – insightyv.com

למה באולינג הוא תאריך נהדר הגדול

כשזה מגיע לתאריכים הראשונים, נראה כי הפגישה מישהו עבור משקאות, יוגורט קפוא, או קפה הפך לסטנדרט. אבל אם אתם מחפשים משהו קצת יותר מרגש, כיף מחוץ out-the- היכרויות התיבה, יש שבע סיבות עיקריות מדוע באולינג צריך להיות הבא שלך ללכת על תאריך הפעילות הראשונה. באולינג מספק את המקום המושלם להכות את השיחה כפי שאתה מנסה לזרוק שביתות.

1. באולינג יכול לעזור זרימת שיחה 

תאריכים ראשונים הם לעתים קרובות קצת עצב wracking ו stressful, שכן אתה לעולם לא יודע אם אתה הולך בסופו של דבר לאהוב את האדם הזה, יש משהו במשותף או יש דברים לדבר עליהם.

רמות חרדה אלה יכולים להרקיע שחקים כאשר אתה פשוט יושב ומביט זה בזה בבר או בבית קפה. עם זאת, כאשר אתה באולינג אחד עם השני, הפעילות עצמה היא נושא מובטח השיחה, וזה יכול להיות זרז שיחה נהדר כדי להכיר את תאריך בדרכים חדשות.

2. תחרות ידידותית קטנה אף פעם לא לפגוע באף אחד 

נקודת מכירה נוספת כשמדובר באולינג היא כי התחרות יכולה לעזור ליצור כמה ויברציות פלרטטני בינך לבין התאריך שלך. לא רק זה יכול לעזור ניצוצות לעוף, התחרות יכולה גם לעורר את הדיון של התאריך הבא שלך יחד. לדוגמה, מי שזוכה בסיבוב הראשון של באולינג צריך לקנות סבב משקאות במועד הבא שלך.

3. באולינג הוא רגוע הסביבה 

הטבה נוספת של בחירת באולינג כמו שלך ללכת לפגישה הראשונה היא שזה מאפשר לך להכיר את התאריך שלך באווירה נינוחה, מקורה – ובלבוש מרגיע!

במקום לחבוש על עקבים גבוהים, עניבה או לבוש בגדים מהודרים, אתה יכול ללבוש משהו נוח, אשר בתורו יכול לעזור לך להרגיש יותר נוח על התאריך. תוכלו גם לשכור נעלי באולינג קלאסי (או להביא את שלך), אשר יכול מיד לייצר קצת צחוק ולהוסיף את הנינוח ואת אופי קליל של התאריך עצמו.

4. אתה לא צריך להיות באולר מומחה

כשמדובר לשים ספין על התאריכים הראשונים, באולינג יכול להיות פעילות גדולה לא משנה רמת המיומנות שלך. אמנם אתה בהחלט לא צריך להיות באולר Pro ליהנות באולינג, זה עדיין יכול להיות כיף גם אם אתה רק לזרוק כדורי ביבים. זה באמת יכול ליצור את ההזדמנות המושלמת עבור תאריך שלך לשלב ולתת לך כמה עצות. ולהיות מישהו שיכול לגלגל עם האגרופים ויש לי זמן טוב למרות ציון נמוך היא איכות אטרקטיבית ללא קשר.

5. משחק אחד של באולינג לא לוקח יותר מדי זמן

מאז אתה לא יודע אם אתה הולך כמו אדם שאתה פוגש בתאריך הראשון, יתרון נוסף של באולינג היא כי משחק אחד לא לוקח כמות מופרזת זמן רב. ואם אתה לא באמת מעוניין בתאריך שלך הם לא להכות אותו כמו שאתה רוצה, אתה יכול לעבור דרך משחק אחד עם הזמן פנוי. עם זאת, אם בסופו של דבר אתה מחבב את האדם הזה רוצה לבלות יותר זמן עם אותו או אותה, תמיד יש לך את האפשרות לשחק משחק נוסף להאריך את הזמן שלך ביחד.

6. רבים באולינג סמטאות יש בר כמו שירותים 

אם אתה הולך באולינג על תאריך ראשון, יש שפע של המקומות המשרתים אלכוהול, מזון בר, ומטעמים טעימים אחרים ממש על הנתיב שלך.

לא רק זה יכול לעזור להוסיף את הטבע מהנה וקליל של הזמן שלך יחד, אבל daters רבים מעדיפים לשתות משקאות וחטיפים זמין להם רק כדרך להשתחרר ולעזור לשמור על השיחה מתגלגל. זה גם מאפשר לך ואת התאריך לקחת קצת באולינג לשבור ולהכיר אחד את השני של משקה והעדפות מזון. האם שניכם אוהבים פרד מוסקבה וצ’ילי צ’ילי? עכשיו אתה יודע!

7. באולינג לא יקר מדי 

אם אתם מחפשים רעיון תאריך הראשון כי לא לשבור את הבנק, באולינג עצמו לא יקר מדי. אתה יכול לשלם לפי שעה או לכל משחק, ואתה לא צריך לעזוב את הסמטה מרגיש כאילו אתה overpaid או הלך מעל התקציב. למי הם כסף מתמצא רוצה את המפץ ביותר עבור הכסף שלהם, הולך באולינג על תאריך הראשון יכול לעזור לך השביתה זהב במובנים רבים.

 

No Replies to "למה באולינג הוא תאריך נהדר הגדול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.