סדנאות סדנאות והעשרה להצלחה נישואין | insightyv.com

סדנאות סדנאות והעשרה להצלחה נישואין

סדנאות סדנאות והעשרה להצלחה נישואין

זוגות המעוניינים לאשש מחדש את אהבתם, לשפר את האינטימיות ולהשיג מיומנויות תקשורת בריאותיות, ירצו לנסות סדנת זוגות. אמנם לעתים קרובות שנערך באמצעות ארגונים דתיים, רבים זמינים כי הם לא. לכן, אם השתתפות במסורת נישואין או סדנה המבוססת על אמונה תהיה קשה גם לך או לבן זוגך, שקול אחד מאותם זוגות חילוניים או נסיונות העשרה.

כולם היו סביב זמן מה ועזרו לאנשים רבים. 

 • החזק אותי חזק סדנאות: פותח על ידי ד”ר סו ג ‘ונסון ועבודתה החלוצית לפתח טיפול זוגות ממוקד רגשית. זה מתוכנן סביב שבע שיחות על בסיס החזק אותי חזק הספר, חיוני יחסים מוצלחים. תלמד כיצד להבין ולשפר את היחסים שלך באמצעות מצגות על ידי מנהיגי הסדנה, תרגילים פרטיים ושיחות עם השותף שלך על ידי צפייה בהפגנות וידאו של זוגות אחרים. בדרך כלל בפורמט של יומיים.
 • אמנות ומדע האהבה: סדנת סוף שבוע לזוגות
  סדנת סדנאות זו תוכננה ומוצגת על ידי חוקרי הנישואין הנודעים, ד”ר. ג’ון וג’ולי גוטמן בסיאטל, וושינגטון. זה מבוסס על המחקר שלו וספרים לציבור, שבעת העקרונות לביצוע עבודת נישואין, מדוע נישואין להיכשל נכשל ועבודות אחרות. 
 • תקשורת זוגית I & II
  זוהי נסיגה זוגות שפותחה על ידי אוניברסיטת מינסוטה. מיועד לסייע לזוגות לתקשר במיומנות, לקבל החלטות חשובות לפתור קונפליקטים בשיתוף פעולה, ולבנות יחסים מספקים 
 • (MER) נישואין העשרה Retreat שאלות נפוצות
  הצבא האמריקני נותן חסות לתוכניות הנסיגה החילונית. ה קשרים חזקים סופשבוע סופשבוע מוצע על ידי כנסי הדת בצבא, והוא נועד לחזק את היחסים, לעורר תקווה ולעורר מחדש נישואין.
 • זוגות
  PAIRS תוכניות לסגת להציע מיומנויות כדי לעזור לך לפתח מערכת יחסים מוצלחת. המשימה של PAIRS היא ללמד עמדות, הבנות רגשיות והתנהגויות אשר לטפח ולשמור על יחסים בריאים כדי להפוך את הידע הזה זמין רחב יותר עבור עולם בטוח יותר, saner, אוהב יותר .. תוכניות הן עבור זוגות לפני הנישואין הזוגיים. זמין באזור מוגבל של המדינה, אלא גם באינטרנט. 
 • PREP Inc.
  PREP retreats ללמד מיומנויות ועקרונות לאהבה מתמשכת. הגישה מתוארת כשיטה המבוססת מדעית ומבחינה אמפירית להוראת מערכות יחסים. זמין במקומות שונים בפורמט מקוון. 
 • הכנה / הכנה
  כולל 4-6 מפגשי משוב, הכנה / אנריק היא תוכנית נסיגה של נישואין המבוססת על סדרה של חמישה מלאי, אשר בוחנים את סוגיות היחסים העיקריות שאתה עלול להיתקל.

יש לזכור שסדנאות אלה אינן תחליף לטיפול בנישואין. אם אתה במצב קיצוני של מצוקה, שקול להתקשר למטפל הנישואין המקומי כדי לעזור לך להגיע לרמה מסוימת של יציבות לפני שתנסה נסיגה. אם אתה עושה טוב כבר, נסיגה עדיין יכול להציע לך משהו כדי לעזור עם הקשר הרגש שלך, ואת הקרבה. 

רשימה מקיפה של כל סוגי סדנאות הנישואין בכל רחבי הארץ ניתן למצוא באתר SmartMarriage.com. 

מומלץ גם לקרוא: נסה סדנת זוגות כדי לשפר או לרפא את הקשר שלך

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

שמור על הנישואין שלך חזק … הירשם לניוזלטר כאן! 

 

No Replies to "סדנאות סדנאות והעשרה להצלחה נישואין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  75 + = 77