מה זה פנסקסואליות? | insightyv.com

מה זה פנסקסואליות?

מה זה פנסקסואליות?

ייתכן ששמעת או קראת את המונח “pansexual” ולא הייתי בטוח, מבולבל ו / או לא בטוח לגבי ההגדרה המדויקת. או אולי אתה תוהה מה ההבדל בין pansexuality ו bisexuality ו / או איך pansexuality ו polysexuality שונים זה מזה. לא משנה מה המקרה, כדי להבין באמת מה פיסקסואלי למעשה אומר, חשוב לך לבחון מקרוב את הנטייה המינית הזהות המינית.

מה זה פנסיקואל מתכוון?

במובן הבסיסי ביותר, הפאנקסואליות פירושה כי אדם הוא פיזית, רגשית ו / או רומנטית נמשך לאדם, ללא תלות בזהות המגדרית של אדם אחר ו / או במיניות. במילים אחרות, אתה נמשך אל האדם בכללותו, ואתה נמשך למישהו מבלי לקחת בחשבון איך האדם הזה מזהה ו / או את המין של אדם זה. למעשה, כאשר אתה מפרק את המילה “פנסקסואלית”, תבחין כי “פאן” היא קידומת שמגיעה מהמילה היוונית שפירושה “הכל”. בנוסף, אנשים רבים הפאנקסואליים אומרים שהם נמשכים רוח או נשמה של אדם – אין גבולות או גבולות במונחים של מי תופס את העין.

איך פנסקסואליות שונה מביסקסואליות?

אמנם יש ויכוח בנושא זה, נאמר כי ביסקסואליות היא מונח רחב יותר המתאר אנשים מבחינה פיזית, רגשית ו / או רומנטית נמשכים לגברים ולנשים כאחד.

וכאשר תסתכל מקרוב על המילה “ביסקסואליות”, אתה תזהה שהקידומת “דו” באה מהמילה היוונית שמשמעותה “שתיים”.

עם זאת, ניתן לראות את הפאנקסואליות כמושג ספציפי ומפורט יותר, שמאפשר לאחרים לדעת יותר על הזהות המינית של אדם. במיוחד, פנסקסואלים לא רק נמשכים לגברים ולנשים, אלא גם לאנשים עם זהויות מיניות ומגדריות אחרות.

לדוגמה, פנסקסואל יכול להימשך לאדם שיכול לזהות כטרנסקסואל או אינטרסקס.

עם זאת, חשוב לזכור כי מי הוא ביסקסואלי אינו מוגבל בהכרח במונחים של המשיכה המינית, הרגשית ו / או הרוחנית שלו לאדם אחר. למעשה, מסיבה זו ממש נאמר כי הפאנקסואליות נופלת תחת המטריה של הדו-מיניות. וגם על הערה מעניינת, יש גם אנשים שמשתמשים במונח “דו-מיני” פשוט משום שהוא מתאר שמבין טוב יותר ומובן בחוגים מסוימים, אך אנשים אלה אינם מוגבלים בשום אופן במשיכתם.

איך פנסקסואליות שונה מ Polysexuality?

אם אתה תוהה מה ההבדל בין pansexuality ו polysexuality, זה מועיל שוב כדי להעיף מבט מקרוב על הקידומות. ובעוד אתה יודע כי “פאן” פירושו “כל”, אתה צריך לשים לב כי “פולי” גם מגיע היוונים, וזה אומר “רבים”. במילים אחרות, הבחנה מרכזית בין השניים היא כי polysexuals מעוניינים ו נמשך אל מינים רבים, אבל לא בהכרח כל.

מה משמעות המונח “נוזל”?

כאשר אתם מעוניינים ללמוד יותר על פנסקסואליות, אין זה נדיר למצוא את המילה “נוזל”. חשוב לציין, מי לזהות כמו נוזל יש משיכה לאנשים אחרים שיכולים להשתנות להשתנות עם הזמן עובר על ידי.

לדוגמה, אדם עשוי להימשך לגברים במהלך ילדותו, אך לאחר מכן מצא כי הוא נמשך לנשים. במילה אחת, הנטייה המינית של אדם יכולה לעבור ולהתפתח לאורך כל החיים. בנוסף, אלה עם מיניות נוזל עשוי להיות נמשך יותר למין אחד על פני אחרת, אבל הם בהחלט אינם מוגבלים במובן כלשהו. מעניין גם לציין שתיאור המיניות של האדם כנוזל נחשב למושג מודרני יותר.

מה המשמעות של Heterophlexible?

כאשר מסתכלים מקרוב על הפנסקסואליות ועל משמעותה, ייתכן שתראה גם את המונח “heteroflexible”. באופן ספציפי, מתאר זה מאפשר לאנשים לפרט יותר ולהתוות את המשיכה שלהם לאחרים. בעיקרו של דבר, אנשים שאינם גמישים נמשכים במידה רבה לאחרים של המין השני באופן רומנטי, רגשי ו / או פיזי, אך יש להם גם משיכה מינימלית לאותו מין.

מה המשמעות של homophlexible?

עם זאת, המונח “homoflexible” משמש לתיאור אנשים שהם בעיקר מינית, רגשית ורומנטית נמשכים לאותו מין, אבל עדיין יש קצת משיכה למין השני, כמו גם. 

No Replies to "מה זה פנסקסואליות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 4 = 9