אתרי היכרויות הכי מוזר שמעולם לא שמעתי – insightyv.com

אתרי היכרויות הכי מוזר שמעולם לא שמעתי

Friday
מתוך 11

אתרי היכרויות הכי מוזר שמעולם לא שמעתי

מקקי / גטי

מגיע זמן שבו כל אדם תוהה אם הם מוצאים אהבה, וזה כנראה למה יבול מוזר כזה של אתרי היכרויות יש צץ באינטרנט בשנים האחרונות. כולם, לא משנה מה peccilloes שלהם, מגיע למצוא מישהו מיוחד. אבל יש אתרי היכרויות מוזר – אתה יודע, אלה עבור אנשים ללא גלוטן או אוהבי חיות מחמד – ואז יש את בֶּאֱמֶת מוזר, ואת הרשימה הזאת מנסה לכסות את כל אחד מהם. 

02
מתוך 11

יכול לעשות יותר טוב

יכול לעשות יותר טוב

יכול לעשות טוב יותר רוצה לדעת אם אתה מלא בעצמך לחשוב שאתה יותר טוב מצמידים, או אם אתה יכול לעשות יותר טוב מחוץ למערכת היחסים הנוכחית שלך. מבוסס רק על משיכה פיזית, משתמשים להצביע להודיע ​​לך אם אתה צריך להישאר יחד, למצוא מישהו חדש, או אולי אפילו להתחבר איתם. מעניין, של הדפים שראיתי, רוב היו ב 50% על השאלה אם אנשים חשבו שהם יכולים לעשות יותר טוב. 

03
מתוך 11

ממזר השמן

ממזר השמן

כן, זה באמת קיים – בבריטניה. “כמה שמנים יותר, כך טוב יותר מבחינת החברים באתר הזה, בנות כמו בחור שיש לו נוכחות וגברים אוהבים אהבה”. למרות שאני אוהב את הדמיון חיובי הגוף כאן, אני פשוט לא יכול לדמיין מישהו באמת, באמת רוצה לספר לחברים שלהם הם נפגשו ב Fat ממזר Dating. אני מפספס משהו?

04
מתוך 11

תשוקות נינג ‘ה

תשוקות נינג ‘ה

“נינג ‘ה צריך גם אהבה!” טוב, כן. למרבה המזל, יש בעצם אתר עבור כל סוג של פטיש, עניין, או אה, תשוקה שאתה יכול לחשוב על זה עם אתר היכרויות חינם ברשת. אחרים אתרי היכרויות גומחה כוללים mullets, mimes, asexuals, משאיות, רובוטים, אנשי זאב.

05
מתוך 11

שותף ג ‘ין

שותף ג ‘ין

אם אתה תוהה אם או לא, הוא תמיד יכול לשלוח דגימת DNA ל- Gene Partner, ובמחיר של $ 249 דולר, הם יודיעו לך אם אתה “תואם מבחינה גנטית”. 

06
מתוך 11

אטלספרה

אטלספיר LLC

 זה כנראה לפחות “מוזר” אתר היכרויות ברשימה זו, אשר אומר לא מעט. ובכל זאת, זה נראה לי כמו נישה קיצוניים – האם יש באמת כי רבים, איין ראנד אוהבי שם בחוץ? נראה שיש לפחות כמה אלפים, אם כי מעניין ביותר של גברים הם מעל 45, ואת הנשים 35+. 

07
מתוך 11

פגוש מת

פגוש מת

אני מתארת ​​לעצמי שהעבודה בענייני המוות אינה זוהרת כמו, למשל, מתים כמוני או ששת רגליים. נסה לשתף בתאריך הראשון כי אתה לייפות גופות למחייתם, או לבצע נתיחות שלאחר המוות? מת פגוש מנסה להפוך את התהליך קל יותר על ידי לעזור לאנשים שעובדים בתעשייה, להתחבר.

08
מתוך 11

פגוש בשדה התעופה

ובכן, אני נותן להם כבוד עבור אתר אינטרנט מסביר את עצמו. בעוד אני יכול להבין את העניין בפגישה עם אדם זר בבר תעופה עבור משקה ואולי קצת רומנטיקה, בוודאי היית רוצה לשאול אותי קוד התעופה הנוכחי שלי, ולא איפה אני גר, כאשר אני נרשם?

09
מתוך 11

אחיות נשות

אחיות נשות

גם עם צבעי צמר גפן מתוק, פלפלים דתיים מתוקים כמו פאי, תוכל להבחין במהירות יש מסוים … מרגיש … לאחות הנזירות, וזה קצת לגבי. כמעט כל פרסום בודד (שבו אתה יכול לגלול למטה לראות בזמן אמת) מודיע חברים אחרים באתר איך שיפוטית, שטחית ופשוט טועה הם. אה… 

10
מתוך 11

רוחות רפאים

רוחות רפאים

ללא שם: בחייך, אתה מתוארך הבחור בתיכון זה תמיד נראה נעלם כאשר הגיע הזמן לשלם את ההמחאה, נכון? רוחות רפאים מנסה לעזור לאלה שיש להם רוחות מתוארכות, ומי רוצה להמשיך – אבל באמת, האתר הוא על כל החישוקים, איך הם מתו, ואיפה להיפגש אחד עם השני. נסה להירשם כאדם חי, ואתה במהירות להיות בעט החוצה עבור האדם חי ונושם, כי אתה.

11
מתוך 11

מה המחיר שלך?

מה המחיר שלך

אני מסיים את הסדרה המטורפת הזאת עם המטורפים מכולם – ואני עדיין לא מאמינה שמדובר באתר היכרויות. בְּקִצוּר נִמרָץ? גברים “הצעה” על נשים, להציע הצעה, ואת הנשים להחליט. מה המחיר שלך? 

No Replies to "אתרי היכרויות הכי מוזר שמעולם לא שמעתי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.