איך לפרוץ עם מישהו שאתה אוהב / | insightyv.com

איך לפרוץ עם מישהו שאתה אוהב /

איך לפרוץ עם מישהו שאתה אוהב /

ההחלטה להתנתק עם מישהו לעולם אינה קלה, במיוחד כאשר אתה עדיין אוהב את האדם הזה. הדבר האחרון שאתה רוצה אי פעם לעשות הוא לפגוע ברגשות שלו, אבל יש פעמים כאשר לאהוב מישהו פשוט לא מספיק כדי לקיים מערכת יחסים. אחרי הכל, אתה יכול לאהוב את השותף שלך עמוק, אבל ייתכן שיהיה מטרות שונות לטווח ארוך, הם פונים אל אזורים נפרדים ברחבי הארץ (או אפילו את העולם) או פשוט לא מוכנים להתחייב בשלב זה.

ואם אתה מתמודד עם מצב כזה קשה, חשוב לשמור על שש נקודות אלה בחשבון, כך שאתה יכול לעשות את המיטב כדי לא לשבור את הלב של האדם שעדיין יש לך.

1. ודא כי אתה בטוח לחלוטין בהחלטה שלך.

אם אתה מרגיש שאתה צריך להיפרד עם מישהו שאתה אוהב, חשוב כי אתה בטוח באמת של החלטה זו כדי לסיים את מערכת היחסים שלך. למעשה, במקום לפעול בחופזה ולהתנתק עם מישהו שאתה אוהב לפני שאתה בטוח שזה מה שאתה באמת רוצה, זה האינטרס שלך (כמו גם של השותף שלך) כדי ביסודיות לחשוב על החלטה זו דרך. ואם ניקח את הזמן כדי להיות מאובטח לחלוטין על פי בחירתך להיפרד, אתה לא תסכן חרטה מעשים שלך מיד אחרי שאתה מסיים מערכת יחסים ששווה להציל.

2. מצא מקום פרטי לדבר.

אם אתם מתכננים להיפרד עם מישהו שאתם אוהבים, התזמון הוא הכל. ומכיוון שזו שיחה אישית עמוקה שיכולה לגרום לכמה דמעות, חשוב לבחור מקום פרטי ללא הסחות דעת והפרעות.

למשל, במקום שיש לך את השיחה הקשה הזאת מוקפת אנשים או עם הטלוויזיה פיצוץ, חשוב לך לשבת פנים אל פנים במקום שקט, כך שניכם באמת יכול לדבר.

3. לדעת מה אתה הולך להגיד מראש.

כאשר החלטתם להיפרד עם מישהו שאתם אוהבים, זה הכרחי כי אתם מתכננים מראש לגבי מה שאתה רוצה לומר לו או לה.

לשם כך, ללא תכנון נכון, אתה עלול בסופו של דבר לפלוט דברים שאתה לא מתכוון, לא להביע את עצמך בבירור ו / או לתת שותף שלך הודעות מעורבות על עתיד היחסים שלך. מצד שני, אם אתה עושה כמה prepping מתקדמים יש תכנן בראש שלך מה שאתה רוצה לומר, השיחה בפועל שלך ילך הרבה יותר חלקה.

4. למקם את המוקד על עצמך.

אז איך אתה מסגרת זו שיחה קשה? הגישה הטובה ביותר היא למקד את עצמך על עצמך. במילים אחרות, במקום להדגיש מה השותף שלך עשה או לא עשה, אתה צריך להעביר את המוקד לעצמך ואת הרגשות שלך. לדוגמה, על ידי אומר השותף שלך כי אתה פשוט לא במקום הנכון בחיים שלך יש מערכת יחסים רצינית או שאתה לא מוכן לוותר על הרצון שלך יש ילדים יכולים לעזור לבן הזוג שלך להבין בדיוק איפה אתה בא בלי להרגיש כאילו הוא או היא איכשהו אותך בצורה כלשהי. בנוסף, על ידי התמקדות על עצמך ולא על השותף שלך, הוא או היא תרגיש מותקף פחות אישית.

5. בחר להיות נחמד.

כשזה מגיע לשבור עליות, אתה תמיד צריך לבחור לקחת את הכביש המהיר ולהיות נחמד ומכובד של השותף שלך. אחרי הכל, אם כי ייתכן שיש דברים שהטרידו אותך עליו או על מצבים שאתה רוצה הוא או היא טיפלה אחרת, אלה סוגים של הערות שיפוטית וביקורות עדיף שמאל unaid.

אז במקום להתיז עלבונות או להטיל אשמה, עליך לבחור לפעול בצורה בוגרת ולבחור חמלה על אכזריות.   

6. להכיר בכך להישאר זה בחייו של זה לא תמיד אופציה.

כאשר אתה פורץ עם מישהו שאתה אוהב, אתה עלול להרגיש נאלץ לרצות לשמור אותו או אותה בחיים שלך במידה מסוימת. אחרי הכל, כאשר אתה עדיין אכפת לאדם זה יש רגשות אוהבים כלפיו או אותה, המחשבה על צורך לחתוך כל מגע עשוי להישמע חמור. עם זאת, חשוב לזכור כי חברים הנותרים עשוי להיות קשה מדי עבור השותף שלך, והוא או היא אולי אף פעם לא רוצה לראות אותך או אפילו לדבר איתך שוב. ובעוד זה עשוי להיות קשה לקבל, לאהוב את האדם הזה אומר להיות מכובד של התפקיד שהוא או היא רוצה שתשחק בחיים שלו או שלה הולך קדימה.

  

No Replies to "איך לפרוץ עם מישהו שאתה אוהב /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =