הלוואי על פנס: פנס שמים האחדות טקס פולחן – insightyv.com

הלוואי על פנס: פנס שמים האחדות טקס פולחן

מסמל מזל טוב ושגשוג, שיגור של פנסים שמיים הוא פולחן הצפוי ביותר במהלך טקסי חתונה אסייתיות רבות. כאשר העולם הוא הציג אלה אורות צפים מרתקים באמצעות תרבות הפופ, הכלות ברחבי העולם החלו לשלב את היופי מופרז של פנסים המשאלה לתוך טקסי הנישואין שלהם טקסי אחדות.

בני הזוג החדשים מוקסמים מהרעיון של צפייה בחלומותיהם לעתיד לקחת את הלילה בליל הכלולות שלהם.

האורחים גם מהופנטים על ידי המראה המרהיב של הפנסים המוארים התלויים על רקע השמים המכוכבים.

מקורות הפנסים

כיום, פסטיבלים פנס הם חלק טקסים תרבותיים רבים ברחבי אסיה, מסין לטייוואן לתאילנד. מסורת מסנוורת גם יש היסטוריה ארוכה בדרום אמריקה, במיוחד בברזיל ומקסיקו הודות 16ה (פורטוגל), שסביר להניח שאימצו את המנהג אחרי שנסעו דרך סין.

מקור אחד מציין כי פנסים השמים הראשון צף מעל סין במהלך חגיגות השנה החדשה ב 3מחקר ופיתוח המאה ג ‘, אבל הגיבור הצבאי הסיני ג’ וגה ליאנג מזוכה בדרך כלל עם יצירת אורות מעופפים. במהלך שלוש הממלכות עידן, פנסים השמים שימשו אסטרטגית בשדה הקרב כאמצעי יעיל של תקשורת.

לאחר השלום התיישבו ברחבי הארץ, כולם מן האיכרים אל המלוכה החלו להשתמש פנסי נייר אורז להודות האלים על הברכות שלהם, כדי להשליך את הפחדים שלהם להכריז על תקוותיהם לעתיד משגשג.

באופן מסורתי, פנסים השמים נשלחים אל השמים עם רצונות בכתב המצורפת, החל תפילה עבור הקציר טוב ברכות עבור נישואים מאושרים בקשות להקלת דאגות החיים. בתאילנד, פנסים ירוקים מוארים לצמיחה אישית בעוד פנסים סגולים נושאים חלומות של הזדמנויות לשמים.

הוא האמין כי עוד ועוד פנסים לצוף, כך סביר יותר אלוהויות יקבלו את הבקשות שלך. טקס פנס השמים בא לייצג את שחרורם של החששות והרצונות העמוקים ביותר. זה טיהור סמלי, ויתור על כל מה שמטריד אותך. זוהי גם התחלה של חדש, נאור לך, עם האור המאיר את הנתיב של ידע וצדקה.

פרחי השמים

סימבוליזם עמוק זה מתאים במיוחד לחתונות, שכן הזוג הצעיר משאיר מאחוריו את הקורסים האישיים שלהם בחיים כדי לצאת למסע אחד יחדיו. בין אם אתה בוחר להדליק פנס אחד כזוג או עשרות, היופי מעורר המחשבה של הרגע יחיה לעד בליבם ובמוחם של כל הנוכחים. 

אם תחליט להזמין את האורחים שלך להשיק פנסים צפים משלהם, ולאחר מכן ודא שאתה מספק סמנים צבעוניים כדי שיוכלו לרשום את רצונם טוב לעתיד שלך.מבקרים יכול לשלוח את הפנסים שלהם כפי שאתה לצאת מן התפילה, בכל עת במהלך הקבלה או בדיוק כמו שאתה עוזב להתחיל את החיים החדשים שלך יחד. זה יהיה הרבה יותר קל לאסוף את האורחים המפוכחים שלך בתחילת האירוע, ומישהו מראש למלא את הפנסים יחסוך זמן יקר.

מאז בטוח, ידידותי לסביבה פנסים צפים יכול להיות קצת pricy, ייתכן שתרצה לשקול טקס אינטימי יותר. אתה יכול להשיק פנס יחד כזוג בארוחת החזרה עם המשפחה הקרובה שלך וחברים או לשלב אותו לטקס הנישואין שלך כטקס האחדות שלך לאחר החלפת נדרים. אם הלב שלך מוגדר על כולם כולל, אבל התקציב הוא הדוק, לשקול הזמנת פנס בגודל ג’מבו עבור כל שולחן שכולם יכולים לקשט.

להיות מודעים לכך קהילות רבות לאסור פנסים השמים בשל מפגעי האש שהם מציגים, אז אתה חייב לבדוק עם המרשל המקומי שלך כדי לקבל אישור. לפני הזמנת פנסים השמים שלך, לבדוק את הטיפים שלי על איך יש טקס פנס שמים בטוח.

No Replies to "הלוואי על פנס: פנס שמים האחדות טקס פולחן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.