מה המשמעות של חברים עם יתרונות בעצם?

מה המשמעות של חברים עם יתרונות בעצם?

האם אתה תוהה מה "חברים עם הטבות" בעצם אומר? אולי שמעת את המונח לעלות בסרטים ותוכניות טלוויזיה, ראיתי את ראשי תיבות FWB או פשוט מנסים להבין אם זה סוג של מערכת יחסים מתאימה לך. לא משנה מה המקרה עשוי להיות, על מנת לעשות חברים עם תועלת יחסי עבודה, חשוב להבין מה זה סוג של חיבור מזדמן באמת אומר כרוך.

מה זה חברים עם יחסי תועלת? במובן הבסיסי ביותר, חברים עם יחסים הטבות הוא אחד שבו שני אנשים הם אינטימיים פיזית אחד עם השני, אבל הם לא מחויבים זה לזה בכל דרך שהיא. במילים אחרות, אנשים המעורבים בחברים עם הטבות יחסים בבירור נהנים לבלות יחד ומשדלת, אבל הקשר שלהם הוא לא רומנטי ואין לו מחרוזות המצורפת.

האם חברים עם יחסי תועלת מתאים לך? אם אתה חושב על כניסה לחברים עם יחסי תועלת, יש חמש נקודות מפתח כדי לזכור כי יעזור לך לקבוע אם זה חיבור מזדמן הוא באמת מועיל לך בכל הכבוד.

1. אתה לא מחפש מערכת יחסים מחויבת עם אדם זה. אם אתה רוצה להיות חברים עם הטבות עם מישהו, חשוב לך להיכנס לתוך סוג זה של יחסים מלא הכרה, הבנה ולקבל את מה זה אומר עבור שניכם.

אדם זה אינו החבר שלך או חברה, וזה יכול להיות גם היתרונות שלה, כמו גם חסרונות בהתאם הרצונות הנוכחיים שלך ואת הצרכים. בהקשר זה, חשוב להכיר בכך שהאדם הזה לא יוכל לספק לך את התמיכה הרגשית והטיפול שמופיעים בדרך כלל על ידי גורם משמעותי ביחסים מחויבים, כגון השאלת כתף לבכות, השתתפות אירועים משפחתיים ו / או לבלות ערב רומנטי יחד.

2. אתה והאדם הזה נמצאים באותו דף על יחסי FWB שלך. כאשר אתה נכנס לתוך מערכת יחסים FWB, אתה צריך בגלוי ובכנות לדון ולהסכים על אופי החיבור שלך ממש מההתחלה. במילים אחרות, כדי למנוע בלבול, רגשות פגועים אותות לא נכון, אתה צריך להיות מוחלט לחלוטין, באופן מוחלט אחד עם השני על מהות היחסים שלך FWB. בדרך זו, חיבור ללא מחרוזות שלך יכול להיות חופשי ככל האפשר.

3. זהו סוג של מערכת יחסים שאתה באמת רוצה עם אדם זה. לאורך השורות האלה, זה הכרחי כי אתה נכנס לחברים עם הטבות היחסים כי זה מה שאתה באמת רוצה עם אדם אחר. אתה לא צריך להסכים ליחסים FWB כי זה הדבר היחיד שהוא או היא מציעה לך, ו / או שאתה מקווה שאתה יכול יום אחד להפוך את החיבור למשהו יותר. כדי להימנע מכאב לב בעתיד, אתה צריך להבין את מה שאתה נרשם היום, כך מערכת יחסים לא מחויבים זה לא משאיר אותך מרגיש unfulfilled ו לא חשוב. ובעוד שזה בהחלט אפשרי עבור FWB היחסים המעבר למשהו יותר עם הזמן, אתה צפוי הכותרת עבור שברון לב אם זה המטרה שלך מלכתחילה.

4. להבין כי אדם זה עשוי להיות עם אנשים אחרים. אם אתה חושב על הקשר FWB, חשוב גם לזכור כי החיבור שלך הוא לא מונוגמי אחד. למעשה, אחד מכם הוא חופשי יותר אנשים תאריך, יש יחסים אחרים FWB ו / או לשחק את השדה ככל שתרצה. בנוסף להגנה על הבריאות הגופנית שלך, חשוב שתגונן על בריאותך הרגשית על ידי הבנת יחסי FWB שלך יכולים להסתיים בכל עת ומסיבה כלשהי.  

5. שניכם נהנים מהקשר של FWB. על מנת מערכת יחסים FWB לעבוד, זה צריך למלא את הצרכים שלך, כמו גם שלו. ובעוד אתה יכול ליהנות משדלת להיות אינטימי, אלה סוגים של מערכות יחסים יכול רק להצליח אם אתה שניהם לגמרי תוכן עם הסדר.

לדוגמה, אם היחסים שלך FWB עושה אותך מאושר ברגע, אבל אחר כך ממלא אותך עם חרטה ואכזבה, זה לא הבחירה הנכונה בשבילך. או אם זה חיבור מזדמנים מונע ממך לשים את עצמך שם הולך אחרי סוג של מערכת יחסים מחויבת אתה רואה את עצמך לטווח ארוך, חיבור FWB שלך הוא משהו אבל מועיל. 

No Replies to "מה המשמעות של חברים עם יתרונות בעצם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − 50 =